Zadnji izpit na faxu

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Verjemi, da nas je tudi dosti takih, ki delamo tako da se tudi mi malo drugače izobražujemo oz. podobno kot vi, ki imate že odprto delavsko knjižico
grin1.gif
 

Predana

Pripravnik
27. avg 2007
38
0
6
Izpadlo je, kot da si na faksu, tega pa ne morem vedeti, zatorej moraš povedati, da ne bom nevedna
tongue-1.gif


(uh kako sem zakomplicirala
grin1.gif
)
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:

Sicer pa sta mi ostala še 2 izpita, dve pravi cvetki: ME in poslovodno
uf-1.gif
To bo še veselica zdej.


ME se mi ni blo problema učit, ker je bilo vsaj za računat, pa grafki ipd., poslovodno je pa sploh mala malca
evil.gif
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:

Sicer pa sta mi ostala še 2 izpita, dve pravi cvetki: ME in poslovodno
uf-1.gif
To bo še veselica zdej.


ME se mi ni blo problema učit, ker je bilo vsaj za računat, pa grafki ipd., poslovodno je pa sploh mala malca
evil.gif

Zdej ne vem kaj si ti mislila z ME...jst sm mislil na monetarno ekonomijo, ti pa verjetno na mednarodno ekonomiko? Vsaj jst do zdej pri učenju še nism prišel do nobenih računskih nalog pri monetarni tko da sploh ne vem, če obstajajo
rolleyes-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ma monetarna ni tak problem, za obkroževat se ful ponavlja (stari izpiti), esejska so pa tut več ali manj ista. Najbolj je pogledat kaj je blo na prejšnih rokih in zelo hitr skrčiš kaj pride v poštev
smirk-1.gif
Si pol skor 90% kaj dobiš..

Poslovodno je pa tema kar se teorije tiče
stupid-1.gif
(da je blo pol skup lih za 6)
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:

Sicer pa sta mi ostala še 2 izpita, dve pravi cvetki: ME in poslovodno
uf-1.gif
To bo še veselica zdej.


ME se mi ni blo problema učit, ker je bilo vsaj za računat, pa grafki ipd., poslovodno je pa sploh mala malca
evil.gif

Zdej ne vem kaj si ti mislila z ME...jst sm mislil na monetarno ekonomijo, ti pa verjetno na mednarodno ekonomiko? Vsaj jst do zdej pri učenju še nism prišel do nobenih računskih nalog pri monetarni tko da sploh ne vem, če obstajajo
rolleyes-1.gif


Ja, res sem imela v mislih Mednarodno ekonomiko, my bad
smile-1.gif
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Huh. Da ne bodo ekonomisti preveč sprivatizirali to temo, pristavim še jaz svoj lonček.
cool-1.gif


Ivan Zagradišnik - Elektromehanski pretvorniki 7/7 iz prve. Nizka ocena, ampak je bil zadnji in na povprečje ni vplival drastično.
cheer.gif


Prispevek k tisti raji, ki je po "suxovsko" zasmetila temo.
Prekleti ekonomisti! Pozitivno oceno dobite za 30%, pa še jamrate kako se morate učit. Tiste izpite, ki sem jih jaz delal kot štromar na EF-i, sem moral pisati 65% za slabo 6 in zagovorom?
10.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
30% ker predmet že??
Min je nekje 50, 80% je 56, ostalo 60%...

Boli me k če mi dajo 80% za 6 če je đabe izpit
evil.gif
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Citat:
Uporabnik gs1422 pravi:
Prispevek k tisti raji, ki je po "suxovsko" zasmetila temo.
Prekleti ekonomisti! Pozitivno oceno dobite za 30%, pa še jamrate kako se morate učit. Tiste izpite, ki sem jih jaz delal kot štromar na EF-i, sem moral pisati 65% za slabo 6 in zagovorom?
10.gif

Ja kaj pa tebe muči no?
tongue-1.gif


Sicer mi pa ni jasno kje si ti slišal za kriterij 30%...kje si bil do zdej s tem komentarjem? Če bi jst prej vedel, da je tko bi se vpisal na tisto smer, ki je imela izpite s tako nizkimi kriteriji
grin1.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Pri meni je tudi bil zadnji izpit z nižjo oceno (7) in tudi ni kaj ekstra spremenil povprečja... Čez kak mesec ali mogoče malo več bo tudi diploma oddana in zagovor...
 

Theya

Pripravnik
13. okt 2007
136
0
16
Zadnji izpit sem naredila kar v roku, junija, z 9
grin1.gif

Mam trenutno bolj problem se spravit pisat diplomo... odlašam in odlašam
crazy1.gif
 

Duschmanyn

Pripravnik
30. avg 2007
257
0
16
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
[
., poslovodno je pa sploh mala malca
evil.gif

Če se ga študira po kakšni pametni knjigi npr. Colin Drury, ne pa po idiotskih slovenskih knjigah Inštituta za revizijo, ki je v prostem času še slavistično društvo
stupid-1.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik Duschmanyn pravi:
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
[
., poslovodno je pa sploh mala malca
evil.gif

Če se ga študira po kakšni pametni knjigi npr. Colin Drury, ne pa po idiotskih slovenskih knjigah Inštituta za revizijo, ki je v prostem času še slavistično društvo
stupid-1.gif


Zato pa imamo Turkov slovar
grin1.gif