Zadnji izpit na faxu

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Na FDV me je skoraj kap, ko sem videl, kolikokrat nekateri delajo izpit iz sociologije pri Berniku.
bonk.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Grikos pravi:
Citat:

A kdo ve, kaj se zgodi, če izpita še v 6. ne narediš? Ker uradno imaš na razpolago 6 možnosti.
Nazaj v 1. letnik?

Velja sicer za univerzo v MB (nekaj let nazaj, ko sem še jaz študiral
nahrung002.gif
), ampak vseeno:

106. člen

Študent, ki izpita ni opravil, ga lahko ponovno opravlja.

Študenti lahko v enem študijskem letu petkrat opravljajo izpit iz istega predmeta. Študent lahko posamezni izpit ponavlja največ desetkrat. V primeru, da študent tudi desetič ni opravil posameznega izpita, se izpiše z univerze.
uf-1.gif


Kako se je pa to izvajalo v praksi, pa hvalabogu ne vem.
grin1.gif

Po novem te kiknejo iz UNI MB po 8 poskusih. Še vedno se je pa baje dalo kak neuraden rok ali 2 dobiti
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Zadnj izpit: Dušan Mramor - Poslovne finance (
uf-1.gif



Šla sem ga delat 3x, in ga na koncu naredila z 9
evil.gif

Mi smo mel srečo in smo v zadnji vrsti skupinsko reševal
grin1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Na FDV me je skoraj kap, ko sem videl, kolikokrat nekateri delajo izpit iz sociologije pri Berniku.
bonk.gif

Takim bi ga MORALI že šenkat
hysterical-1.gif


Kar se tiče določenih predmetov na FDV. Se naučiš enkrat po izpiskih. Padeš. Drugič predelaš še vse knjige, padeš. Tretjič predeluješ že vse možno, spet padeš. Nič ti ni jasno. Pol ugotoviš, da bi moral brat tudi drobni tisk, pa spet padeš. Never ending story.
frown-1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:


Poznam en tak primer iz EF (starejši od mene, visok, blont, zdaj dela v računalnici na EF, še vedno ni diplomiral), ki je Ekonomiko pri Tekavčičevi delal 11x
bonk.gif
A je mogoče to tisti, ki izgleda kot en črnc v koži belca?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
To je verjetno tisti visok, ki zgleda kot kak 30 letni gozdar, pa se slini ko govori....in "peca" čisto vsako, ki pride mimo. Aja pa zelo je "pameten".... večni študent.
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Moj zadnji izpit je bil najbednejši od vseh iz 4. letnika.... In s težavo in odporom sem ga spravila čez v 2. poskusu. Ocena je bila pa začuda (začuda zato,ker mi je bila snov bedna in ker nisem imela najboljših občutkov o tem,da imam kaj dosti pojma o njej) kar 8.
 
Nazadnje urejeno:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
To je verjetno tisti visok, ki zgleda kot kak 30 letni gozdar, pa se slini ko govori....in "peca" čisto vsako, ki pride mimo. Aja pa zelo je "pameten".... večni študent.
Omg, ta model res obstaja
shocked-1.gif
. A jbg, eni so talenti. Čeprav meni ta model deluje malo retarded, mogoče pa ni prav, da se norca delamo z njega...

Ok, back on topic
grin1.gif
, se oprasičujem.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik ynos pravi:

To je verjetno tisti visok, ki zgleda kot kak 30 letni gozdar, pa se slini ko govori....in "peca" čisto vsako, ki pride mimo. Aja pa zelo je "pameten".... večni študent.




Točno ta!
hysterical-1.gif






Me je že dostkrat prjel, da bi marelo odprla ko me je ogovarjal
grin1.gif






Ja, pa žnable ma pa res čist nigrske
13.gif






Ok, dost opravljanja, bad mitzy
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Duschmanyn

Pripravnik
30. avg 2007
257
0
16
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
[
Prva 4 poglavja so v bistvu najlažja, zapletati se začne pri tistih kuponskih obveznicah in podobnem

To je zate komplicirano, kaj bi bilo šele s hibridi, sicer pa kot profesionalna računovodkinja moraš itak obvladati kako se poknjiži hibride
cheer.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik Duschmanyn pravi:
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
[
Prva 4 poglavja so v bistvu najlažja, zapletati se začne pri tistih kuponskih obveznicah in podobnem

To je zate komplicirano, kaj bi bilo šele s hibridi, sicer pa kot profesionalna računovodkinja moraš itak obvladati kako se poknjiži hibride
cheer.gif


Predmet "poslovne finance" ne vključuje knjiženja, temveč samo izračune sedanjih in prihodnjih vrednosti, obresti, presoje investicij, ipd...


tongue-1.gif
 

Duschmanyn

Pripravnik
30. avg 2007
257
0
16
Govorim o praksi pikica, očitno tebe ni tam... . Tiste sedanje vrednosti, obresti... se nekako morajo poknjižiti mar ne?
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Jaz sem zadnji izpit na srečo nardil v začetku julija, zdaj pa pišem diplomo. Želim diplomirat nekje do decembra...



Mi je bilo pa zelo mučno se učit za njega...
 
Nazadnje urejeno:

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
ksz...

Vidim, da nas je kar nekaj ekonomistov tukaj.
cheer.gif


Sicer pa sta mi ostala še 2 izpita, dve pravi cvetki: ME in poslovodno
uf-1.gif
Splača se jih učit po zadnjih starih izpitih, ker se naloge precej ponavljajo.