Zadnji izpit na faxu

Lumpi

Zelenc'
5. sep 2007
27
0
1
Za zadnji izpit sem skoz vedela keri bo. Ta najtezji. Pri ta najbolj zopernemu profesorju.
In je tud bil. In sm ga delala 2x.Ta prvic mi prof. postavi eno vprasanje, jst pa zacnem neki bluzit.
Potem mi rece, naj pridem drugic in naj prej nujno vzamem kaksen Persen!!! No, v drugo je slo.
Ampak v bistvu je bil cist zadnji izpit pred zagovorom dipl., ko ti v bistvu dolocijo ker predmet bos se 1x delal.
To je bilo enga smeha. Pa se vsi trije iz komisije majo pravico spasevat. Joj, joj.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.312
-8.449
113
Zadnji izpit?
Težko je
evil.gif
Preprosto ni več motivacije
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Citat:
Uporabnik ynos pravi:

Poslovodno je sranje... rabiš tiste izpiske iz knjig... Pa po kolokvijih se da narest, izpit je pa obsežen ko svina.

Ne govori...lani sem že prvi kolokvij odletela in sm hotla it januarja z vsem žarom in zanosom pisat PR...po prvem poglavju sem obupala nad učenjem...
uf-1.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Men so mankal 3 izpiti za pogoj. Šel sem pisat tri izpite (mal sm reskiral) in vse tri naredu. Zadn izpit je bil poslovanje in sm ga bp naredu, nism nič bolj živčen pri zadnjem, kot pri prejšnjih.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Če nimaš zraven še diplomskega izpita, se nimaš kaj velik za sekirat. Zagovor diplome je itak napol trivialna zadeva, če si jo seveda delal sam (ne preplonkal).

Morda pri vas. Pri nas jo je treba zagovarjat v določenem tujem jeziku. Aja, pa diplomski izpit tudi pride takoj po "obrambi" naloge.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.383
9.821
113
kod Džej-Zija
Ok, to je pa nekaj drugega. Ker sem delal svojo diplomo sam, sem zelo dobro vedel, kaj je notri in je ni bilo težko zagovoriti. Mi je bil pa diplomski izpit cela travma. Ko sem ga dal čez, je bil zagovor diplomskega dela prava šala. Seveda je bil zagovor v slovenščini ...
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Hehe, saj sem jaz tudi svojo diplomsko spisal sam.
grin1.gif
Ampak vseeno je je*a zagovarjat zadevo v tujem jeziku.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.277
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik mish pravi:
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Zadnj izpit: Dušan Mramor - Poslovne finance (
uf-1.gif

Letos ga bom imel
cry12bpy.gif

A je res tako strašen predmet? Težji kot povprečna težavnost v prvem letniku?
rolleyes-1.gif

Ni tako pretirano težak. Obvladati moraš prva 4 poglavja, ki so temelj za vsa ostala. Učil sem se 5 dni..., izpustil zadnja 2-3 poglavja (zmanjkalo časa) in pisal 7.

Če pa si totalni antitalent za številke in logiko..., oz. ti to ni po godu, se pa znaš namatrati.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Zadnj izpit: Dušan Mramor - Poslovne finance (
uf-1.gif



Šla sem ga delat 3x, in ga na koncu naredila z 9
evil.gif

No tale izpit sem jst naredila v prvo in sicer z 8...sm bla čist šokirana sama nad sabo
evil.gif


Sta mi pa ostala za konec strateško upravljanje in poslovodno računovodstvo...
uf-1.gif


Ja, poslovodno se res najbolj splača s kolokviji (pisala 10
cheer.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik mish pravi:
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Zadnj izpit: Dušan Mramor - Poslovne finance (
uf-1.gif

Letos ga bom imel
cry12bpy.gif

A je res tako strašen predmet? Težji kot povprečna težavnost v prvem letniku?
rolleyes-1.gif

Ni tako pretirano težak. Obvladati moraš prva 4 poglavja, ki so temelj za vsa ostala. Učil sem se 5 dni..., izpustil zadnja 2-3 poglavja (zmanjkalo časa) in pisal 7.

Če pa si totalni antitalent za številke in logiko..., oz. ti to ni po godu, se pa znaš namatrati.


Prva 4 poglavja so v bistvu najlažja, zapletati se začne pri tistih kuponskih obveznicah in podobnem... kjer pa seveda moraš znat uporabit tista prva 4 poglavja
grin1.gif


Ma vse se da če se hoče
wink-1.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
A kdo ve, kaj se zgodi, če izpita še v 6. ne narediš? Ker uradno imaš na razpolago 6 možnosti.
confused-1.gif

Nazaj v 1. letnik?
grin1.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.911
3.028
113
ravno sedaj se učim za zadnjega...kakšna muka je to ko sem že čist ven padu
uf-1.gif




p.s pa še najbolj zoprn je ...itak sem ga za konc pustu...
stupid-1.gif
jst
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.277
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Se greš zmenit s profesorjem še za 7. neuradni izredni rok.

Nekaj folku je to ratalo na EF z določenimi predmeti.


Če ne pa mogoče izredno ali druga smer, faks.
 

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
A ni tako, da pač izpit pustiš, in ga pišeš ko končaš zadnji letnik - 'kot občan'?

Sem se že veselil, da bo ta letnik pa lažji (vsi bivši sošolci so tko govorl). Sam sej verjetno sta samo ta dva težka?
No ja... pa sej če smo makro pa mikro naredl bomo pa tud še kej druzga.
Kot pravi mitzy .. vse se da če se hoče
smile-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
A kdo ve, kaj se zgodi, če izpita še v 6. ne narediš? Ker uradno imaš na razpolago 6 možnosti.
confused-1.gif

Jst sem enga nardila v 7.
d055.gif


@Mitzy: a pri poslovnih financah gre za obveznice in te stvari? Jaoooooo, jst bi tut to delala. Evo zamenjam z mednarodnimi odnosi. Anybody
nahrung002.gif
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
zadnji izpit.. lol
grin1.gif
en totalno brezvezn, kr se mi ni dalo naučit 15 strani na drobno popisane teorije kakovosti.. bruh..

aja pa še ustni del statistike.. tudi to je hec..

sicer pa mi je trenutno vseeno kr sem v tujini :D
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
Citat:

A kdo ve, kaj se zgodi, če izpita še v 6. ne narediš? Ker uradno imaš na razpolago 6 možnosti.
Nazaj v 1. letnik?

Velja sicer za univerzo v MB (nekaj let nazaj, ko sem še jaz študiral
nahrung002.gif
), ampak vseeno:

106. člen

Študent, ki izpita ni opravil, ga lahko ponovno opravlja.

Študenti lahko v enem študijskem letu petkrat opravljajo izpit iz istega predmeta. Študent lahko posamezni izpit ponavlja največ desetkrat. V primeru, da študent tudi desetič ni opravil posameznega izpita, se izpiše z univerze.
uf-1.gif


Kako se je pa to izvajalo v praksi, pa hvalabogu ne vem.
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.277
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Grikos pravi:

Študenti lahko v enem študijskem letu petkrat opravljajo izpit iz istega predmeta. Študent lahko posamezni izpit ponavlja največ desetkrat. V primeru, da študent tudi desetič ni opravil posameznega izpita, se izpiše z univerze.
uf-1.gif

Če bi bil jaz dekan, bi ga po desetem poskusu, lastnoročno brcnil iz faksa. Kdor v 10 poskusih ni zmožen opravit določenega izpita..., potem žal ni za ta faks.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Grikos pravi:

Študenti lahko v enem študijskem letu petkrat opravljajo izpit iz istega predmeta. Študent lahko posamezni izpit ponavlja največ desetkrat. V primeru, da študent tudi desetič ni opravil posameznega izpita, se izpiše z univerze.
uf-1.gif

Če bi bil jaz dekan, bi ga po desetem poskusu, lastnoročno brcnil iz faksa.

hysterical-1.gif



Poznam en tak primer iz EF (starejši od mene, visok, blont, zdaj dela v računalnici na EF, še vedno ni diplomiral), ki je Ekonomiko pri Tekavčičevi delal 11x
bonk.gif