Z otrokom na morje, kjer ni gneče, blizu obale

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Na Pagu se najdejo luštni zalivčki, daleč od gužve ali recimo na Pašmanu ... Baška je zakon, vendar septembra ali v začetku junija, v sezoni je nenormalna gužva.
tongue-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Zdej pa prosim najdi mivko, senco(kar je edina dejansko važna zadeva pri otroku) in malo ljudi.

Dugi otok.

Mivka, senca, malo ljudi vedno.






 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Sori, zadnje tri leta sem na Dugem, Sakarun je nenormalno nabasan, ok, smo v drugi polovici avgusta, a je postala norišnica, pa še ful smeti je, jebiga Italijani in Čehi.
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Ima kdo kakšno idejo kam iti z otrokom na morje, nekam kjer v sezoni ni pretirane gužve, oz. najbolje če je sploh ni. Da je apartma dobesedno zraven obale. Se tudi vozim kako uro dlje če je treba pa plačam več.

Pa da je otrokom prijazna plaža.

Rad bi imel letos mir na počitnicah.

Lansko leto smo bli v Trogirju (oziroma Seget Donji), mali star leto in pol, in smo enkrat šli na na otok Čievo, v kamp Rožac, čisto po naklučju. Potem pa vsak dan spet do konca dopusta. Tudi letos bi šli tja, in to direkt v kamp Rožac v mobilne hiške, ampak je na poti nov član, ki naj bi prišel v poletju, plus še nekaj drugih zadržkov, tako da gremo tja naslednje leto ziher. Plaža prodnata, voda zelo čista, ljudi pa ni blo na plaži sredi julija skor nič. Nisem človek ki bi prav užival na morju, ampak lani sem pa rekel da bi bil še en teden.
 
22. jul 2007
12.803
1.317
113
123
Zgleda zanimivo, samo so pa mobilne hišice preveč nagužvane in cena tudi ni ravno nizka 92-122€
tongue-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Če se ti, da zapeljati na jug,na označenih predelih si tudi v visoki sezoni lahko praktično sam na plaži, brez posebnega truda si najdeš miren kotiček, na levi strani so hiše tik ob obali, kjer imaš lasten pomol, levo na otočkih, kamor vozijo taxi čolni, greš pa lahko na dnevni izlet in si ravno tako lahko sam na plaži, Vrnik je še posebej lep.
1996912-korcula.jpg
 

Priponke

  • 1996912-korcula.jpg
    1996912-korcula.jpg
    81,2 KB · Ogledi: 602
Nazadnje urejeno:

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Ce prav vidim je to Korčula. Kako je najbolje iti tja? Trajekt iz Reke, ....?
Kaj pa nastanitev (aprtmaji) ?
 
Nazadnje urejeno:

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
To je Korčula ja, severna stran. Trajekt iz Reke od letos ne vozi več. Pa niti ni bil najoptimalnejša opcija, jaz sem šel 1x, vozili smo se od 19:00 do 15:00 naslednji dan, ja pa posebno doživetje.

Zame najboljša opcija je v Pločah na trajekt za Pelješac in potem še v Orebiču za Korčulo, sem pa probal že vse možne opcije.

Split mi niti ni dobra opcija, ker pristane v Veli luki potem moraš pa še cez cel otok, če si nastanjen blizu mesta Korčule, pa še drag trajekt je.

Potem imaš pa še opcijo Drvenik - Korčula, majhen trajekt, vozi 2,5h.

Kadar se mi da furat grem pa okoli čez Pelješac.

Glede apartmajev - najbolje, da uporabiš Google - išči po mestih Žrnovska Banje, Kneže, Račišče.