Z otrokom na morje, kjer ni gneče, blizu obale

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
V sosednji apartma se je naselilo kakih 15 mladih angležev. Pitje, dretje non stop. Vceraj zvecer se je enmu hrvatu strgalo in je jeb** mater vsem po spisku, danes so cez dan se glasnejsi. Cakam, da kak zivcen vojni veteran pride s puško.
 

neo32

Pripravnik
23. okt 2010
635
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
http://www.apartmani-fin.com/

to sem videl reklamo na enem avtu tam...

alter friendly? sicer ne vem, kje je model dobil 60m do vode
smile-1.gif

Veš kater je to, verjetno si se mimo njih peljal do apartmaja (ne vem po kateri strani si prišel), drugače je pa ta "gostila" skrita za smokvicam in jo v bistvu vidiš ko se vračaš iz plaže, je pa malo nazaj od tvojega apartmaja proti mojem. Če si slišal kakšen večer petje narodnih pesmi, je to on, pa še harmonko ponavadi raztegne, odvisno kdo pride pa kolk se ga nažgejo.

Je pa to kar v njihovi navadi, da spečejo kakšne ribe, hobotnice, lignje, včasih grem z gazdo lignje lovit, pa ti 4 urce minejo ko nič.

Fajna je tale Smokvica, edino včasih bi rabu kakšnega kompanjona, da bi kakšno flašo spraznla, čeprov ma gazda tud dobro zbirko ta kratkih
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Samo kje je on 60m do plaže dobil
smile-1.gif


"Tvoj" apartma sem videl, sem se mimo njega vozil dol. Muziko pa sem tudi en dal slišal.
Jaz sem se vozil samo mimo transformatorja, ker zadaj je grobi makadam pa nizkoprofilne niso za to.
 

neo32

Pripravnik
23. okt 2010
635
0
16
Ah no 100m gor al pa dol, očitno je z metrom meril al pa z koraki
grims-1.gif


A si mačke kej pital? Ste jih meli kaj?

K nama so se letos zatekli 4-je, hvala bogu da sva dost hrane vzela, da sva celo macjo familijo nafutrala.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik neo32 pravi:
Ah no 100m gor al pa dol, očitno je z metrom meril al pa z koraki
grims-1.gif


A si mačke kej pital? Ste jih meli kaj?

K nama so se letos zatekli 4-je, hvala bogu da sva dost hrane vzela, da sva celo macjo familijo nafutrala.

Mačk je bilo polno, vendar so jih domačini pitali, kar preko balkona so jim metali ostanke obrokov
smile-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Zdej ste me že skor prepričali, da grem spet na pag... lani sem bil v povljani v kampu, simpatično, samo mal glasno. Pa letos bi si vremenu primerno, raje omislil kako trdnejšo streho nad glavo
grin1.gif


Za vse, ki ste bli v smokvici: se je kdo šel kopat čisto v notranjost tega velikega zaliva? Lani sva šla z mojo na "izlet", pa tako grozljive obale še nisem videl
crazy1.gif


@Snecer: sem gledal tvoje fotke... torej v tem apartmajčku imaš samo kavč za spanje, kako se to obnese za cel dopust? Tudi te iz "konkurence" ne zgledajo švoh apartmaji
smile-1.gif



lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Povljana smo šli pogledat. To je sardelni turizem, kamp, marina, apartmaji, pač ni za dete.

Glede zaliva ne bi vedel, smo bili bolj ob obali. Ker so ob obali trstike, ti zadeva misliti, da so vodni gejzirji ali kaj podobnega, najbrž je mivka naprej, čeprav kolko sem videl so ježi, kamni in trava.

V "našem" apartmajčku imaš samo kavč za spanje. Mi smo normalno spali, je kar solidno trd in dovolj placa.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
dobro, da smo včeraj prekinili
priden.gif


http://www.24ur.com/novice/sve...razdejanje.html

Pa kako, če pa so naši blizu Splita že teden dni, pa še kapljice dežja niso videli ?????

Ponavadi, ko imaš preplačan dopust, je vse super, od plaže, cen, sosedov... Ko prideš domov pa se razkrije zgodba
smile-1.gif


Mogoče pa so res kje, kjer ni padla kaplja, samo tudi sonca ni bilo
evil.gif


V Smokvici je tudi bilo malo dežja, vsak dan se je dalo normalno kopati, samo ni pa bilo fajn sončno. Večino je padlo ponoči, ali zjutraj.

Ko smo šli na izlet v Novaljo, je tam deževalo, pri nas pa lepo, pač tak je.

Mesto Pag je lepo, urejeno, Novalja pa je nabita, Zræe klienti vsepovsod, zame fenomen ta kraj.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Glej zgornji komentar:
ja, se popolnoma strinjam, na podlagi te in podobnih fotk sva sploh šla do sem, plaža noro lepa, ne pretirano obljudena. Ampak v vodi pa mulj (niti ne mivka), ki se ugreza, ogabno. Bilo je tudi cca 50 folka na plaži, pa dva v vodi mogoče... kar me je zanimalo je, ali se je še kdo nasral in se cijazil do sem (en slabo urejen makedam pelje do plaže, ne sme ti biti škoda avta, je pa parkinga dovolj)

Če že ravno debatiramo o pagu, tule se splača it če si v okolici povljane, uradno je sicer fkk plaža, ampak brez nekega pretirano urejenega dostopa, za to je temu primerno prazna. Malo je "plezanja" po ozki potki, ampak se da v šlapih normalno prit do tja.

klik

lp
2057605-IMGP7724.JPG
 

Priponke

  • 2057605-IMGP7724.JPG
    2057605-IMGP7724.JPG
    99 KB · Ogledi: 421
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimivo.

Vsekakor je Pag zanimiv, si nisem mislil, da na tako obljudenem in priljubljenem otoku lahko najdeš lepe in malo obljudene plaže.

Ceste so tudi ok in povezava čez most b.p. tako da ne razumem tistih, ki gredo na trajekt, razen če potem harajo magistralko.