Z otrokom na morje, kjer ni gneče, blizu obale

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.281
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Joj, kako da ne moreš kaj najt??

Jaz sem samo vpisala DUGO OTOK APARTMANI UZ MORE in evo:

http://www.uniline.hr/index.php?lang=si&pid=611&oid=60926091525104248
Do plaže 50m
Klimatizirane sobe
150m center "mesta"
senca

In tega je POLNO!!

TUkaj recimo samo klikneš na mesto, pa ti izpiše kje je kaj: http://www.apartmani-hrvatska.com/dugi/

Vpisal sem konec julija 1 teden in mi je dalo tole: Cena od € 998,20.

Za jurja na teden je dosti ponudbe, ja
smile-1.gif
Razen če sem kaj narobe gledal...
 
Nazadnje urejeno:

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Išči recimo "Ugljan/Pašman apratmani", to pride v tvoje zahteve glede vožnje, ni tolko gužve.
Skoraj vsak privatnik ima svojo spletno stran s cenami.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Ja jebemo...ynos... ZASTONJ oz. za zelo malo denarja pa tudi ne moreš pričakovati ne vem kaj
frown-1.gif

Jaz sem ti dala opcijo z VSEM, KAR SI ŽELEL!

Če želiš plačati manj, pač moraš pogoltniti, da ne bo vse sanjsko po tvoje
wink-1.gif


Evo, notranjc ti je dal lepo opcijo. Dosti ceneje.
A boste kuhali sami, pospravljali sami... plaža ni prodnata, ampak betonska...


Težko je le pričakovati za hudo mali denar vse naštete opcije
wink-1.gif


 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.281
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Ja jebemo...ynos... ZASTONJ oz. za zelo malo denarja pa tudi ne moreš pričakovati ne vem kaj
frown-1.gif

Jaz sem ti dala opcijo z VSEM, KAR SI ŽELEL!

Če želiš plačati manj, pač moraš pogoltniti, da ne bo vse sanjsko po tvoje
wink-1.gif


Evo, notranjc ti je dal lepo opcijo. Dosti ceneje.
A boste kuhali sami, pospravljali sami... plaža ni prodnata, ampak betonska...


Težko je le pričakovati za hudo mali denar vse naštete opcije
wink-1.gif

Kaj čem z betonsko plažo in otrokom? Ves čas bo treba pazit, da se ne zvrne čez rob v vodo, ne more čofotat v plitvini ipd...


Recimo tako, da sem po včerajšnjem brskanju bil zelo razočaran nad ponudbo in ceno. Dal bi npr 70 EUR na noč, ampak za ta denar bi imel ločeno spalnico, UREJEN apartma blizu morja in normalno plažo, ki hkrati ni nabito polna. Več mi je pa za hrvaško obalo res škoda dat. 70 bi bilo, da sem maks zadovoljen.
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.281
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ja ne vem, na njihovi strani piše tole: Ispred kuæe je uređena piješčena plaža( idealna za malu dijecu ), a 50 metara dalje je velika seoska piješčana plaža.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jaz sem bil na pagu v metajni mivka povsod več ali manj, vsi apartmaji 5-20 metrov od morja pa vsak apartma ima svojo privat plažo kjer lahko ponoči pustiš vse stvari (brisače, blazine...) pa ni tolk daleč pa ni tolk drago.

V bistvu je cel tisti zaliv tak (kustiči, zuboviči...)
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
U PM, tale hrvaška je tok draga letos! Ne najdem nič spodobnega za zmeren keš. Za 10 dni hrvaške dat 700 EUR za kak ušiv apartma, mi je pa tud pod nivojem.

Res je, kaj pametnega (blizu plaže) v glavni sezoni pod 120eur/dan ni (apartma na nivoju za 4 osebe). Letos so s cenami čisto ponoreli ...
bonk.gif


Vse je polno, gužva na plažah pa nenormalna ... nekdo je omenjal otoke J Dalmacije, tudi tam letos v bližini morja po 100eur ni nič pametnega. Da se pa moraš vozit z avtom na plažo z majhnimi otroci pa to ni dopust...

Varianta so mobilne hiške v kampih, a so cene najema takšne kot bi bile zlate, od 150eur naprej/dan.
shocked-1.gif
Jebo vas apartma. Ko omenim da kampiram mi pa večina pametuje, da za isti dnar dobijo apartma. Da vas vidim junake za 30-35€ na dan (2 odrasla, otroc 4 in 6 let), uz more, v senci, z elektriko in vodo.
 

Karizma

Pripravnik
28. dec 2012
199
0
16
Pag Metajna - preveri tukaj, če je še kej frej. Sicer niso top moderni apartmaji, ampak men se zdijo kr spodobni. Majo pa polovico te bajte na sliki eni, polovico pa drugi, ampak pri teh drugih nisem bla nikoli. Apartmajev je v njihovem delu 5, v dveh je res samo soba, kuhinja z jedilnico in kopalnica, je nek mali balkonček. 2 sta kr ok, ampak sta za 5-7 oseb (2 spalnici, kuhinja je bolj mala za tolk ljudi, pa kopalnica, oba klimatizirana), v enem je pa velika spalnica (2+1 ležišča), kuhinja, dnevni prostor z raztegljivim kavčem in kopalnica ... Ta zadnji ni klimatiziran, ampak je čez dan luštno hladno noter, tudi ko zunaj pripeka ... Včasih je gazda na par dni spekel ribe in jih gostom prinesel, zdej ne vem, a še al ne, ker sta oba že v letih ... Če boš kontaktiral jim v glavnem povej točno, kaj želiš
smile-1.gif
 
22. jul 2007
12.852
1.334
113
123
Citat:
Uporabnik Karizma pravi:
Pag Metajna - preveri tukaj, če je še kej frej. Sicer niso top moderni apartmaji, ampak men se zdijo kr spodobni. Majo pa polovico te bajte na sliki eni, polovico pa drugi, ampak pri teh drugih nisem bla nikoli. Apartmajev je v njihovem delu 5, v dveh je res samo soba, kuhinja z jedilnico in kopalnica, je nek mali balkonček. 2 sta kr ok, ampak sta za 5-7 oseb (2 spalnici, kuhinja je bolj mala za tolk ljudi, pa kopalnica, oba klimatizirana), v enem je pa velika spalnica (2+1 ležišča), kuhinja, dnevni prostor z raztegljivim kavčem in kopalnica ... Ta zadnji ni klimatiziran, ampak je čez dan luštno hladno noter, tudi ko zunaj pripeka ... Včasih je gazda na par dni spekel ribe in jih gostom prinesel, zdej ne vem, a še al ne, ker sta oba že v letih ... Če boš kontaktiral jim v glavnem povej točno, kaj želiš
smile-1.gif
A to je tam, ko se celo noč sliši nabijanje muzke iz Zrča
sprasujem se.gif