Xiaomi Mi Mix

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
No ja. temepered glass je kar dobro imeti. Na Lumiji 950XL, ki ima gorila glas 4 sem v treh petih dneh dobil prasko na ekran. Pa sem pazil. Še dobro , da se je pokazala druga napaka in so mi ga zamenjali v garanciji.
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.380
5.896
113
pri taščici
Naj dajo lifetime garancijo na steklo (praske in razbitje) pa jih ne bomo kupoval. Ker pa garancije ni, si telefona brez tempereda sedaj kar nekako težko prestavljam.
Nismo vsi pisarniški molji
rolleyes-1.gif

REs da bi kak "delavski" telefon marsikaj rešil (pri steklu sem še vedno v dvomu) , ampak imajo ti "delavski" teleofni kakšne druge pomanjkljivosti, in potem iščemo nek kompromis.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.258
5.833
113
zakaj ti je sploh mar za praske?

telefoni so ja nekaj kar znucaš in zavržeš in to precej hitro
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Če govorimo o high end telefonih ga verjetno ne menjaš vsako leto, razen, če si frik. Ker prvič, niti ni potrebe in drugič, taki telefoni stanejo 600 eur+. Kar ne razumem je to, da imam sam 4 leta star telefon (Note 2) in moram za praske pošteno pod kotom pogledat, da kaj najdem. Ohišje pa je že pošteno zguljeno. Res, da nisem fizični terenec in nosim telefon v ovitku iz katerega ga vzamem ven za uporabo, ampak še vedno se mi zdi čudno, da imajo nekateri praske na steklu že po parih dnevih kao pazljive uporabe.

Mene osebno bi praske motile, sploh, če nastajajo kar tako iz neznanih razlogov.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Malo si počasen ali kako? Tebi je pač neumno, da se sekiraš zaradi česarkoli kar si kupil. Prav. Večina se pač sekira, če kupi nov telefon/avto/hišo/pulover/paradižnik pa se jim zadeva spraska/razpade/poruši/strga/zgnije. Oz. je sekiranje odvisno od materialnega/psihičnega vložka.

Tebi se pač jebe za vse ali pa raje kradeš kot kupuješ, kar je tudi vedno opcija.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Torej naj vsak kupi tako poceni, da se za tisto ne bo sekiral, če mu drugi dan razpade? Dobra filozofija za vrhunske proizvode in bogate ljudi.
Tvoj odgovor človeku z minimalcem in 80 eur telefonom bi bil isti kot bogatemu človeku z Iphone 7+ ko bi jima par dni po nakupu zadeva razpadla....? "Pa kaj se sekiraš, saj si kupil poceni za tvoje zmožnosti, torej se ti lahko jebe in greš po drugega..."

Pa kje se skrivate, da vas ne ukradejo.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Koliko se kdo sekira za materialne dobrine, je od posameznika odvisno, tako da......tudi meni je hecno, ko telefon zaščitijo kot da je neprecenljiv, po letu dveh uporabe se pa po lajdelcih vala.
Najboljše steklo je bilo na prvem htc desire. Je bilo potrebno menjat vso plastiko le stekla ne, ker praktično ni imel prask.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.258
5.833
113
prav imaš, vsak naj kupi tako poceni, da se ne bo sekiral, če reč drugi dan RAZBIJE

če sama razpade imaš garancijo
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.955
2.416
113
Jaz nimam na L950 razen silikonskega ovitka nic. Do sedaj padel 2x, se trudim, da se ne valja ravno povsod...ne uspeva ravno dobro, 1x padel med tekom iz ruzaka med skale, cakal par ur da sem se vrnil po njega...Nekaj je dal skozi, posledice-nicne. V familiji kupljen P9, pol pa ovitek za 30 eur, kao neunicljiv
smile-1.gif
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Nekaj tako neumnega lahko izjavi samo resno kratek človek ali pa "prost" v duhu. Ker denar ne raste na drevesu (razen zate), se človek pač sekira, če drugi dan razbije po tleh xx ali pa xxx eur pa načeloma ni važno koliko denarja dejansko ima na računu, se ti ne zdi? Lahko spotenciramo na avto, ki je praviloma dražji od telefona ali pa na karkoli drugega. Poleg tega je bilo v tisto vloženega še nekaj časa in dela, ki je prav tako zletelo v luft skupaj z napravo in se sekiraš tudi zaradi tega.

Ampak ja, jebat ga, sem razbil, mam cajt in keš, grem po novega...aja jebeštrga spet sem razbil, ma ni problema, grem na hermannovo drevo po še malo keša.

Skratka vsem je jasno, da je pametno kupovat po pameti in svojih zmogljivostih, a hkrati trdit, da ti je ob takem kupovanju lahko vseeno, če vse razbiješ drugi dan je imbecilno.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Naslednji, ki bo napisal offtopic post bo dobil 7dni počitka brez opozorila.
10.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Men je hud
smile-1.gif
Je pa za počakat z nabavo, da odpravijo morebitne poporodne težave. Glede na nove vgrajene tehnologije bi bil že čudež, če bi šlo vse gladko skozi.