Windows Phone 10

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Tudi sam še vztrajam na 950. Ravno sem naročil novo baterijo. Prva mi je zdržala 2.5 let.
Čakam, da dobim telefon, ki bo delal enako kvalitetne slike za normalen denar. Trenutno ga še ni.
Kaj mi največ pomeni in redno uporabljam pri delu. Da ko slikam majhen predmet, ga lahko potem zeloooo povečam in je ostra slika. Tega drugje še nisem zasledil. Pa kar spremljam teste. Nočne slike so mi nepomembne.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Drži, 950ka ima res fajn fotkič za svojo ceno. XL ima še malo boljši (če se prav spomnim), recimo sam jo uporabljam za snemanje video posnetkov v temnejših razmerah, kjer je celo boljša od 1020-ke in konkretno boljša recimo v primerjavi s Hero 6.
Jo pa pri tem matra edino stabilizacija, ki pa je slabša kot pri 1020, tako da mora biti čim bolj pri miru.
Recimo tole je snemano z 950XL:
Ni ravno perfektno, ampak je vsaj gledljivo. Sem posnel en kader s Hero 6, pa je bil bolj kot ne useless.
 
Nazadnje urejeno:

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Tudi sam še vztrajam na 950. Ravno sem naročil novo baterijo. Prva mi je zdržala 2.5 let.
Čakam, da dobim telefon, ki bo delal enako kvalitetne slike za normalen denar. Trenutno ga še ni.
Kaj mi največ pomeni in redno uporabljam pri delu. Da ko slikam majhen predmet, ga lahko potem zeloooo povečam in je ostra slika. Tega drugje še nisem zasledil. Pa kar spremljam teste. Nočne slike so mi nepomembne.

Kje si naročil baterijo?Tega je na netu morje!
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Kje si naročil baterijo?Tega je na netu morje!

Vem ja. Je pa loterija dobiti dobro, ker so stare nove baterije. Kolikor berem, jih je skoraj pol zanič. Sem sam že eno poslal nazaj. Upam, da bo tokrat več sreče.
Edit: Najprej sem jo naročil na Ebayu, pa ni bilo ok, sedaj se jo naročil na GSMaparati, bo lažje reklamirat, če ne bo OK.
 
Nazadnje urejeno:

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
580
113
Ja, baterija ni ravno biser, tudi crkujejo rade. Pri 950ki sem jo moral po dobrem letu in pol menjat, ker ni bila več ok, pa res pazim na baterije.
Segrevanje pa mi pri moji uporabi ni taka panika.
Si jo hitro prodal? Ker malo spremljam trg in tudi pri smešnih cenah zadeve ne grejo, kar je logično.
Jaz sem kar tombolo zadel, ker je bila s samo eno minimalno prasko, sem pa šel gledat še eno in je bila nikakva, vsa podrsana pa kao samo pol leta v uporabi, ostalo pa v predalu, baje... :)

Baterijo sem menjal po letu in pol, kupil original na telerayu. Takrat so bile še po 25€, sedaj so pa baje noro dvignili cene. Prodal sem jo v 2 tednih, za 160€. Zraven je bil tudi display dock.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Evo, ravnokar sporočili iz trgovine, da baterije ni možno več dobit.....
Ima kdo idejo, kateri ponaredek je dober, ker očitno originali so prestari in večinoma zanič.
Ne bi rad zaradi tega menjal telefon.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Sem ta teden malce bolj uporabljal 950XL in sem se spomnil zakaj sem zaključil z WP za prvi telefon. Mail aplikacija včasih zašteka in traja kar nekaj časa, da se odpre in potem vrže ven, Edge je precej samosvoj, pa še kaj bi se našlo. Res škoda.
No, za drugi telefon je pa top...
 

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
580
171
43
40
A lahko to temo izkoristim, pa vprašam kateri mobitel izbrati po microsoft 950XL? Pojma nimam kaj naj izberem.
Pri tem telefonu mi je všeč ker ima super kamero, preprost operacijski sistem, brezžično polnjenje in cena je bila zelo ugodna.
Zdej vem, če bom hotel kaj podobnega, bom moral odšteti precej več, ampak še vedno ne vem kaj izbrati.
kolega je po istem telefonu šel na Huaweia in je bolj kot ne nezadovoljen z njim. Drugi kolega je imel tudi huaweia pa je kmalu prešaltal na iphona in je z njim zelo zadovoljen.
Sam se tudi čedalje bolj nagibam k iphone...ampak cena...
Iščem pa telefon s dobro kamero, brezžičnim polnjenjem, ter preprosto uporabo.
Kakšen predlog?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

android definitivno
balzam ko sem šel iz lumije 925 po petih. letih
 

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
580
171
43
40
Aja, pozabil sem omenit zgodovino mojih mobitelov.
nokia, nokia,nokia, lumia 800, microsoft 930 in na koncu 950. Tako, da drugega kot to niti ne poznam, niti nisem bil v stiku z drugimi telefoni:)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Samo tega ne! Boš ob najmanjšem vprašanju naletel na visoko strokovno hobotnico, ki ti bo samo modrovala o tvoji neumnosti in svoji superiornosti! :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Imam enak problem, ni kaj pametnega za dobit v nekih normalnih cenovnih okvirjih.
Če ne drugje, boš razočaran pri kameri. Zato še vedno vztrajam na 950. Sem ravno kupil novo baterijo.
Baterija sicer ni top, za silo pa bo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem naredil takole: lumia 925 je delala kar spodobne fotke (fotoaparat nisem več potreboval), pri novih aparatih nisem zaznal neke hude revolucije in nisem bil pripravljen preplačati stotine eur za malenkost boljši kamero (če jo uporabljaš za prosti čas).

Vzel sem Sony Xperia XA1, poceni zadeva, okol 170 EUR. Zadeva deluje gladko, ima gumb za fotkič kot je treba, fotografije so boljše (20mio pix) in nenazadnje, nisem več omejen s programi, saj za Android je vse na voljo. Če pa se mi zameri, ga še vedno z lahkoto komu okoli uturim. V par mesecih do sedaj nimam nobenih pripomb...

Vmes sem imel še iPhone na "testu", fotkič nič posebnega, naprava pa je šla takoj nazaj v škatlo, ko sem ugotovil (ne moreš verjet), da ni aplikacije v trgovini (ni za ios), ki sem jo takrat rabil (Torque Pro). Da ne govorim, kaki cirkus je bil zadevo sploh zagnat, ker je bla na drugega aktivirana.

Tale Huawei 20 pro al kaj je že se ekstremno reklamira, najbrž bo top ponudba, drugo pa je, če si pripravljen odšteti za ta špil 700 eur+ :) edino izgled je bolj taki kitajski za moje pojme, nič premium.