VW Golf VIII

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Komentar od Mobile.de

Keine realistische Preisbewertung möglich.
Der Preis dieses Fahrzeugs ist wesentlich höher als der ermittelte Marktwert, so dass leider keine realistische Preisbewertung möglich ist. Der Grund hierfür ist mobile.de nicht bekannt. Mögliche Gründe können zusätzliche Service- oder Garantieleistungen des Händlers sein, kostspielige Wartungen/Reparaturen oder besondere Alleinstellungsmerkmale des Fahrzeugs.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
To je avtomatsko generirana primerjava cene z drugimi podobnimi oglasi, vidiš jo kot tiste oranžne-zelene črtice pri oglasu. Itak da primerjav ni mogoča, če je pa nov model.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
To je avtomatsko generirana primerjava cene z drugimi podobnimi oglasi, vidiš jo kot tiste oranžne-zelene črtice pri oglasu. Itak da primerjav ni mogoča, če je pa nov model.

Enako je tudi, če ima avto bistveno več kilometrov, kot večina primerljivih modelov, če je premalo oglasov istega tipa v bazi v določenem časovnem obdobju, če cenovno bistveno odstopa v + ali -, itd.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
:valjamse: :valjamse:
Plačaš 38k €, pa voziš Golfa :valjamse:

Jaz sem za mojega dal 34 k, pa je v tej ceni zraven še en kup dodatne opreme, avtomatski menjalnik, varnostni paket, dodatne ojačitve itd. Še kak teden, pa bo na hofu :cheer:

maxresdefault.jpg
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.498
9.200
113
Hehe, in kaj si hotel s tem povedat? Da si kupil tovorno vozilo?
To te bodo Golfaši gledali kot navadnega kurirja, manj vreden osebek ;).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.386
113
Mater temule se ogibam, odkar je ven prišel... Ampak vseeno, naslednji avto, ki bo pri hiši, zna biti ravno ta... Pa dobro, saj ga ne bom jaz vozila... Razen, če bo edina alternativa golf :eek:
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
kako to, da si šel na space tourerja in ne na multivana, customa..da ne rečem dve leti starega V
Kako to? V prvi vrsti zaradi cene... Multivan bi me prišel skoraj 20k več, prav tako Custom.
To je tako kot pri Golfu, prenapihnjene cene in nič drugega.

In nenazadnje, sedaj imam Berlingota, s katerim sem več kot zadovoljen. Niti 1x me v 8-ih letih in 340.000 prevoženih km ni pustil na cesti ali kako drugače na cedilu. Še gumidefekta ni bilo... Mimogrede, če rabi kdo rezervno Michelinko, ki ni videla asfalta, je na voljo. Letnik 2011 :fredi:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: softi in Cash

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Hehe, in kaj si hotel s tem povedat? Da si kupil tovorno vozilo?
To te bodo Golfaši gledali kot navadnega kurirja, manj vreden osebek ;).
Hotel sem povedat, da te polno opremljen kombi za prevoz oseb pride manj kot Golf... S Spacetourer-jem primerljiv VW Multivan pa spet nemško napihnjenih 54k €. :bonk:


Glede kurirja pa si malo v temo brcnil, ni to GLS kombi, ampak druge vrste vozilo....
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Obstajajo različne znamke vozil. In čisto nič posebnega ni, da so določene znamke cenejše od drugih (so tudi določeni razlogi za to... vsekakor nekje doplačaš tudi znamko). Tako da res ne vidim razloga, zakaj v temi o Golfu omenjaš nekega Citroena, ki je namenjen čisto drugi ciljni skupini.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Obstajajo različne znamke vozil. In čisto nič posebnega ni, da so določene znamke cenejše od drugih (so tudi določeni razlogi za to... vsekakor nekje doplačaš tudi znamko). Tako da res ne vidim razloga, zakaj v temi o Golfu omenjaš nekega Citroena, ki je namenjen čisto drugi ciljni skupini.
To je bila samo primerjava cene, tudi favejev Multivan je cenovno konkretno prenapihnjen, tako kot Golf.

Zato da dobi potrditev da je izbral najboljse, d0h :cool:
Ne, ampak zaradi absolutnega pretiravanja s cenami pri Nemcih...
OK, če se bo Golf po taki ceni dobro prodajal, lahko rečem samo, kapo dol švabom, da uspejo enega golfa prodat po ceni bistveno prestižnejših znamk.
Kot izgleda, morajo nekje noter dobit izgubljene miljarde €€ zaradi goljufanja...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Zanimivo, da je kljub "precenjenosti" Golf 3. najbolje prodajan (za Cliom in, kolikor berem na ALterju, še enim hudi precenjenim avtom, Octavio), v SLO prodaji. Očitno je njegova cenovna pozicija vendarle čisto ustrezna ...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.207
5.590
113
Evo da dopolnim svoj prejšnji prispevek s tole ceno, da bo malo bolj jasno kje je ta cena glede na motorizcaijo.

- 1.0 TSI 90 PS
- 1.0 TSI 110 PS
- 1.0 TSI 90 PS DSG
- 1.0 TSI 110 PS DSG
- 1.5 TSI ACT 130 PS
- 1.5 TSI ACT 150 PS (First Edition 38.800 €)
- 1.5 TSI ACT 130 PS DSG
- 1.5 TSI ACT 150 PS DSG
- 2.0 TSI Golf GTI (pride kasneje)
- 2.0 TSI Golf GTI TCR (pride kasneje)
- 2.0 TSI Golf R (pride kasneje)
- 1.5 TGI (CNG) (pride kasneje)
- 2.0 TDI 115 PS
- 2.0 TDI 150 PS
- 2.0 TDI 115 PS DSG
- 2.0 TDI 150 PS DSG
- eTSI (48V mild hybrid) 110 PS
- eTSI (48V mild hybrid) 130 PS
- eTSI (48V mild hybrid) 150 PS
- Plug-in 204 PS (1.4 TSI , 13 kWh, 6 speed DSG)
- Plug-in GTE 245 PS

In potem je WLTP+RDE kriv, da je potrebno ne vem koliko izvedenk testirat :D:eek: in da gredo cene v nebo. Zakaj je pa električni pogon lahko samo eden, oziroma dva (awd)? S temi opcijami si klasična avtoindustrija zabija žebelj v krsto. Ne vem no,še jaz sem zmeden nad tole paleto motorjev, kako bo zmedena šele neka mamica, ki bo šla kupit svojega prvega Golfa. Upam trditi, da niti prodajalci niso čisto na tekočem kaj prodajajo in kaj vse je na voljo..
LPGja nimajo ?

Ker v Slo so ravno 3 cng polnilne postaje za fizične osebe..