VW 1.6 TDI (Touran) motor potresava v prostem teku

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
načeloma se strinjam s tabo, ampak:
glede na izkušnje točno s tem motorjem, se na parametrih kljub praznemu spominu napak ne da ugotoviti, kaj je vzrok točno te napake
sem imel pa enak motor z visoko vrenostjo popravka na eni od šob (avto uvožen iz italije) in enakim simptomom.
Avto je tudi na prostem teku deloval zelo glasno
Stranka je imela namen kupiti novo šobo, katere vrednost v parametrih je drastično padla po enem bogem litru antigrippante tec25. Stranka je mehanik na pooblaščencu in se že leto vozi brez menjave šobe, aditiv pa doda 1L na pol leta (cena je cca 30 eur samega aditiva).
Saj veš da je povprečnemu Alterašu jeba dati 30€ ven če on nima zagotovila da bo to pomagalo :fredi:
 

UniqUser

Pripravnik
26. sep 2013
212
5
18
Univerza
Avto je bil na testerju. Pokazalo je samo nekaj odstopajočih paramterov na eni ali dveh izmed šob. Za natančnejšo diagnozo bodo morali "odpreti" stroj. Ob nakupu sem dobil 1 letno garancijo, ki vključuje tudi to.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
najbrž odmontirati šobe in jih dati na stroj, ki stane 90.000 eur
jaz sem svoje povedal že v štartu :D
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Saj veš da je povprečnemu Alterašu jeba dati 30€ ven če on nima zagotovila da bo to pomagalo :fredi:

Iskal zadnjič Antigripante 25...in glej ga glej...Arčon se ha je znajdu :)

Ma sedaj svojo verzijo: http://www.antigrip.eu/aditivi-antigrip/

DIZEL-ADITIV-ANTIGRIP--ANTIGRIPPANTE-25-_59fda01c88a8e.jpg
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
potem bo je8a dati tudi 25 za priklop na tester

Ja to pa zato, ker sparajo ljudje kjer je mozno pa naj stane kolikor hoce. Mehankar, majster je kot dober zdravnik. Drzis se ga do konca. Pozna avto, pozna tebe in ti gre na roko, ko ti najbolj zagusti. Meni je ze pomagal v nedeljo zvecer, ko sem ostal na cesti. Priklopa na tester nikoli ne zaracuna, malenkosti popravi brez doplacila in dobim nadomestni avto kadar hocem. Rade volje dam zato euro po litru vec za olje, pa se racun dobim in garancijo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
No jaz pa prek enga prodajalca avtodelov in je mal marže stisnu zgleda...v Lescah