VW Touran letnik 2012-13

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik gloglo pravi:
A ni pravilo kilometri ali pa 5 let?
Seveda je zraven še časovna komponenta. Za 2.0TDI motor je 8 let (se mi zdi), za 1.6TDI pa ne vem, možno da je 5.
Ampak kot rečeno bo najboljša možnost, da se po VIN številki preveri točno na servisu.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
no, katera cena koga boli je stvar presoje in same percepcije
sam sem slovenskemu avtu uredil menjavo vseh štirih injektorjev, kljub temu, da sta mu je mehanik s.p. menjal dva injektorja že prej, in to z rabljenima, za 250eur/kos
človek je dobil nove injektorje na 2.0 TDI BKP motor + delo in kablažo na injektorje v vrednosti 2800 eur, pa je vmes servisiral malo pri s.p. mehanikih, malo sam
šele na moje prigovarjanje naj vendarle pokliče na servis, če mu pripada menjava vseh injektorjev, je to storil in dobil odobreno

stvari je vedno potrebno pogledati iz raličnih zornih kotov
vsekakor podpiram servis na pooblaščencu zaradi kulance, vendar le v prvih nekaj letih
ko imaš enkrat avto 5 let+, se pa stroški servisiranja na nepooblaščenih, ki tudi izpolnjujejo Uredbo o skupinskih izjemah, lahko prepolovijo
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
nihče ne omenja problema, ki je prisoten povsod
namreč 1x pooblaščenc, enkrat privat in km nazaj, 1x pooblaščenc, 1x privat in km nazaj
potem pa avti, ki majo 100.000 na števcu in komplet zgodovino s pooblaščenca, imajo kar nekaj neznačilnih napak...