V prostem teku mi avto potresava

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.382
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
Potem pa .. nočem izpasti nesramen al pa žaljiv, ampak kupi drugačen filter/pumpo.... Ker težko verjamem, da bi pumpe tako zelo crkovale... Meni v 20 letih ni še nikoli, prav tako nobenemu od kolegov, ki se kar nekaj prevozijo na rezervo. Tko da ja.. ne verjamem da bi ti tolikokrat zaporedoma smeti povzročile odpoved.. Razen če maš zanič/uničen filter.
Delim isto mnenje.
V zadnjih 10-ih letih skoraj ni bilo rezervoarja, da ne bi naredil še najmanj 100 km po lučki za rezervo v različnih vozilih. Se je že zgodilo, da je šlo že tudi več goriva noter, kot naj bi rezervoar držal
grims-1.gif
. Na niti enem avtu ni zaradi tega crknila pumpa.
Če pa je to problem pri določenih proizvajalcih (pač šparanje na ceni in materialu pumpe), pa naj potem naredijo rezervoar še 5 litrov večji, tako da bo pumpa stalno v gorivu. Ampak tega ne bodo, ker bi šel CO2 gor
evil.gif
.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.021
9.176
113
40
MB
še eden izmed teh, ki pač ne verjamem v to famo, da je treba tankat takoj ko zasveti lučka
grin1.gif


vse svoje avte vozil isto, nikoli na nobenem menjal črpalke za gorivo (niti na baje ultra pokvarljivem vw)

sicer ma pa alfa kr čudno to narejeno, range kr niha, ko pride pod 50 km pa samo napiše limited range
evil.gif


sicer pa zadnjič naredil 1050 km, natankal pa 54,1 L, od tega je bilo enih 800 km avtoceste,

đejtidi
cheer.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.382
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
sicer pa zadnjič naredil 1050 km, natankal pa 54,1 L, od tega je bilo enih 800 km avtoceste,

đejtidi
cheer.gif
Mojih številk raje ne napišem
cheer.gif
.
Žal mi je edino, da novi nimajo več ščegija, da bi lahko noter še tistih par dodatnih litrov spravil ob tankanju. Tukaj kar malo pogrešam Golfa 4ko.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.021
9.176
113
40
MB
če nebi zaščitne plastike pod motorjem vlekel po tleh bi blo še manj, ker bi bil avto bolj aerodinamičen
hysterical-1.gif