Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Fascinantno s kakšno naslado nekateri tukaj pišejo o žrtvah med branitelji in njihovo opremo ter o uspehih agresorskih klavcev. Moderator bo dejansko to še naprej dovoljeval?
Sej bo takoj "ve se kdo" uletel in nazdravil novim 250 mrtvim rusom... Pol se 7000 Ukrajincev takoj lahko pozabi...
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.673
829
113

zgoraj se malo drugače bere: "Situacija pa je naslednja: pri Severodonecku in Lisičansku je v obroču okrog 7 000 ukrajinske vojske"

Obroč, ki je nasliki pa je okrog zoolote-a, ki naj bi ga že nekaj dni zapuščali in se umikali...večina se je menda umaknila....Rybarjeve ocene =notri naj bi jih ostalo cca500
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.343
6.535
113
The United States is expected to send an additional $450m (£368m) worth of military aid to Ukraine.

This will include more High Mobility Artillery Rocket Systems, two officials have told Reuters.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
A je Rusija tudi wannabe kandidatka za sprejem v EU ali zakaj bi tako kot pri Ukrajini gledali koruptivne povezave med vodstvom države in oligarhi še pri Rusiji?

#NesmiselenWhataboutizem
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Kaj se pa ti usajaš? Predhodni komentar mojega vprašanja ni vseboval "EU", potemtakem je komentar bil popolnoma splošen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri
2. okt 2007
3.596
2.037
113
govorimo o UA oligarhih, saj je UA dobila status EU kandidatke in ne Rusija.

Razen, če bodo po novem oligarhi dovoljeni v EU, pa korupcija,.... ne glede na trenutno stanje v EU, bodo morali tudi tam čez vsa sita in zadevo urediti, drugače bodo pač 30 let imeli status kandidatke...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
govorimo o UA oligarhih, saj je UA dobila status EU kandidatke in ne Rusija.

Razen, če bodo po novem oligarhi dovoljeni v EU, pa korupcija,.... ne glede na trenutno stanje v EU, bodo morali tudi tam čez vsa sita in zadevo urediti, drugače bodo pač 30 let imeli status kandidatke...
V bistvu bo urejeno tako, kot je povsod drugje. Ne bo več tako javno, bodo strici iz ozadja.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

zgoraj se malo drugače bere: "Situacija pa je naslednja: pri Severodonecku in Lisičansku je v obroču okrog 7 000 ukrajinske vojske"

Obroč, ki je nasliki pa je okrog zoolote-a, ki naj bi ga že nekaj dni zapuščali in se umikali...večina se je menda umaknila....Rybarjeve ocene =notri naj bi jih ostalo cca500

Poglej "grlo" za Lisičjanskom, komot v dosegu artilerije kratke dosega. Evakuacija skozi takšno grlo je praktično nemogoča. Vsekakor se takšna situacija tretira kot "obroč."
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Kaj se pa ti usajaš? Predhodni komentar mojega vprašanja ni vseboval "EU", potemtakem je komentar bil popolnoma splošen.
Nič se ne usajam ampak sem samo opozoril na primerjavo brez smisla do katere je prišlo zaradi tvojega očitnega nerazumevanja posta haloškega pepka kar ti je tudi pojasnil s sledečim postom:
govorimo o UA oligarhih, saj je UA dobila status EU kandidatke in ne Rusija.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.