Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Poglej "grlo" za Lisičjanskom, komot v dosegu artilerije kratke dosega. Evakuacija skozi takšno grlo je praktično nemogoča. Vsekakor se takšna situacija tretira kot "obroč."

Trenutno so informacije da ptekajo boji v Maloryazansteve ampak to je vse nepotrjeno. Če dobijo to vas potem ni več izhoda kjer bi vsaj približno bežal ne da ves čas streljajo nate.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Nič se ne usajam ampak sem samo opozoril na primerjavo brez smisla do katere je prišlo zaradi tvojega očitnega nerazumevanja posta haloškega pepka kar ti je tudi pojasnil s sledečim postom:

Meni to ni zavedlo, pač pa tole:

" UA je še vedno ena bolj koruptivnih držav, Moldavija tudi ne zaostaja..."

Ja saj se strinjamo vsi, ampak dejmo rečt bobu bob; tudi rusija ne glih zaostaja veliko. Se strinjam, v EU tole zagotovo nima kaj iskati, ampak se sedaj delati kot da to ni problem (tudi) v Rusiji, je pa milorečeno butasto. Pa naj bo dovolj o tem, pejmo ontopic nazaj.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Seveda, da je so oligarhi in korupcija problem tudi v Rusiji ampak iz vidika debate o vključevanju države z veliko korupcije v EU je to povsem nepomembno. Ok, back on topic.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Tru det, ima point tudi tvoj prejšnji post na to temo (možnost obstoja statusa kandidatke za 30 let pa to) ampak pri takšni vnemi po pomoči Ukrajini kot jo kaže zahod res ni 3x za rečt, da jo bodo tudi dejansko spustili v EU in ne bo to samo politična gesta kot upam da je/bo.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Jaz upam, da ne gre kar lepo mirno v EU, brez nekih problemov, enako kot si nisem želel niti za romunijo in bolgarijo in niti ne za hrvaško.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
Tru det, ima point tudi tvoj prejšnji post na to temo (možnost obstoja statusa kandidatke za 30 let pa to) ampak pri takšni vnemi po pomoči Ukrajini kot jo kaže zahod res ni 3x za rečt, da jo bodo tudi dejansko spustili v EU in ne bo to samo politična gesta kot upam da je/bo.
Mislim, da malo smo se pa na primeru Bolgarije pa Romunije pa vseeno naučili... ni prehitevanja

Nimam pa nič proti, če se Ukrajini pač malo pomaga, da doseže standarde. Seveda ne brezglavo za vsako ceno.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.175
681
113
debate pa toliko, kot da so Ukrajino dejansko spustili v EU in ne samo spustili politično gesto tipa "mi vas mamo radi"
V roku 10-14 dni bo zeleni z smrtno resnim obrazom izjavil da je tale faza prilagoditve čist “tumač”, ker se med vojno za Evropo nimajo časa še s tem ukvarjat in zahteval polnopravno članstvo takoj po počitnicah.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Bombandiranje pešakov z droni se nadaljuje: v videu sicer napišejo "game over" kot da je konec z vojakom ampak ta pa tako "pade" na tla kot da ni padel ampak se je vrgel v nizko opazovalno obrambno pozo, ker očitno ne ve, da je priletelo od zgoraj, filmček se pa tudi ravno takrat konča, da se ne vidi ali je vojak dejansko ranjen/ubit ali pa gre s tem "game over" zgolj za propagando. Vseeno zanimivo za pogledat kaj vse preti okupatorjevim vojakom.

 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Ameriški predstavnik Dan Crenshaw je podprl možnost boja proti Rusiji z ukrajinskimi življenji: "Vlaganje v uničenje vojske našega nasprotnika, ne da bi pri tem izgubili ameriške enote, se mi zdi dobra ideja."
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Kiev Parliament submits draft bill to allow people with disabilities to be called up for military service as well as banning men from leaving country during marital law.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.