Vistine zagate

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Citat:
Uporabnik Jest pravi:

In ce si ne preuredis default poti, te potem boli glava, ker si ostal brez mailov, brez favoritsov, brez certifikatov (ce jih nimas kje shranjenih
smile-1.gif




To se vedno nastavi na D:\My documents, tako, da se maili tudi bekapirajo skupaj z dokumenti.
smile-1.gif


No Favorites pa ze bekapiras tu in tam... Saj s certifikatom ni nic narobe - povrnes image in ga pol exportiras, ce zelis.



Pri meni bojo se vedno XP-ji: prevec problemov z gonilniki in kr nekaj starejsih programov ne dela OK... Pa seveda izredna pozresnost glede resursov...
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.341
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik kostevc pravi:
eno vprašanje zate ...

Kaj je Premium Vista ok - ali je bolje pogledati v smeri Ultimate?

Je OK...

Sicer pa razlike med razlicnimi verzijami najdes tukaj >> KLIK

Primerjava je nekako podobno kot prej Windows xp professional in Windows xp Media Center Edition ... ali se prej Windows 98 in dodatno nalozen Windows 98 Plus Pack... Nic takega, brez cesar se ne bi dalo ziveti oz. kar se ne bi dalo dodatno naloziti od drugih proizvajalcev...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.341
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik kostevc pravi:
Hvala.

Kaj pa Office? Kateri so "zadnji" oz. katere je najbolje namestiti na Visto?

Zadnja razlicica Office-a je 2007 ... in se verjetno najbolje pocuti prav na Visti (ker je ze pri Visti precej novega... Office 2007 je precej drugacen od predhodnjih razlicic... zato se bo treba kar malo navadit
smile-1.gif
... Vsaj tisti uporabniki, ki smo prej uporabljali prejsnje razlicie (2003, xp, 2000,...) ...
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Hehe...kavic ti itak dolgujem še za en močan kofeinski šok
redface-1.gif


Pa tebe ne morem fehtat za rešitev takelih začetniških problemov. Kot kaže bo vseh mojih težav konec, ko bom v Varnost po meri vse nastavil na OMOGOČI
smile-1.gif


Me pa malo skrbi ker nimam zvoka
confused-1.gif


Žal pa se v parih urah tako navadiš na Visto, da ne bi šel več nazaj na XP
srce-1.gif

da ti bo deloval zvok, daj noter un originalni cdj, ki si ga dobil zraven in poltem idi v mapo drv-->audio modem-->audio-->real tek-->v5.10.0.5253 in klikni setup.exe. ko boš to končal, pojdi še v mapo drv-->audio modem-->modem-->agere-->v2.1.63 in še tu klikni setup.exe. potem resetiraj računalnik in zvok bi mogu delat...
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
cheer.gif


TIP OF THEEEEEEE WEEEEEK lejdis end đentlmens
cheer.gif


Dasiravno datoteke za modem agere setup.exe nisem našel in tudi ne inštaliral, je bilo kot kaže dovolj rel.tek
cheer.gif


Ma to je namig za liter domačga šnopsa
cheer.gif


DEEEEELAAAAAAAA
cheer.gif




...kar samo potrjuje staro pravilo: ko vse drugo odpove začni brati navodila
stupid-1.gif


nahrung002.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.341
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
cheer.gif


TIP OF THEEEEEEE WEEEEEK lejdis end đentlmens
cheer.gif


Dasiravno datoteke za modem agere setup.exe nisem našel in tudi ne inštaliral, je bilo kot kaže dovolj rel.tek
cheer.gif


Ma to je namig za liter domačga šnopsa
cheer.gif


DEEEEELAAAAAAAA
cheer.gif




...kar samo potrjuje staro pravilo: ko vse drugo odpove začni brati navodila
stupid-1.gif


nahrung002.gif

To bi ti verjetno morali ze na Comtronu poinstalirat... pa so izgleda pozabili
tongue-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Hovi, kateri bluetooth pa je pravi? Kot kaže tudi ni poinštaliran. Win 32?

A BT modul je že vgrajen al mora bit zunanji? MSI BT mi nikakor ne deluje...
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
bluetootha ta računalnik nima vgrajenega, tako da moraš posebej kupit usb adapter...drugače pa bluetooth driverje inštaliraj kar preko unga programa, ki se avtomatsko zažene, ko daš cd noter (tam, ko piše install bluetooth oz. nekaj podobnega). v kateri mapi pa je ta driver, pa ne morem rečt zdaj na pamet, ker sem v službi in nimam zraven unga cdja..
 
Nazadnje urejeno:

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Saj pravim, imam praBT USB modul MSI, ki mi nikakor ne deluje, menda da ni driverjev zanj...

Sem mislil da je BT vgrajen, ker ga štartaš hkrati z WLANom, ta mi pa deluje bp.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.341
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kateri model MSIjevega pa je...

Ce je res kaj starejsega, potem bo verjetno treba nabavit kaj novega... Ker so proizvajalci hardvera toliko pregnani, da pomoje namenoma ne izdajo driverjev za kaksen nov OS, da si primoran kupit novega...
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Nič hudega. Kamor je šel bik naj gre še štrik, novega bom nabavil pa mirna bosna.

Par malenkosti imam še za porihtati, najprej bančne certifikate, ki so mi zalutali v mapo "druge osebe" in se od tam ne dajo izbrisati - tako mi nobena spletna banka ne deluje. K sreči mi deluje še na starem Asusu, kjer jih še nisem izbrisal
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Nalozis jih se enkrat in v tistem koraku, kjer te vprasa, kam jih zelis shranit, preberi kaj pise in NE pusti kar default... ampak izberi svojo shrambo (Personal) ...

vista-certifikati.JPG

Da, saj to mi je vžgalo, ampak jih noče naložit tja. Verjetno bi jih moral najprej izbrisati iz mape "druge osebe", česar pa ne morem ali bolj verjetno ne znam storiti
frown-1.gif


Bom probal še 1x