Vistine zagate

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Javi "Uvoz je uspelo"
bonk.gif


glede BT: ja, E-misija, na to trgovino sem pa čisto pozabil
smirk-1.gif


18,25€? se mi ne zdi veliko, za MSIja sem dal '03 v isti trgovini prek 10k SIT
rolleyes-1.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Mogoce poskusi kaksne druge gonilnike.

Za HP LaserJet nisem niti priblizno nasel Vistinih gonilnikov za to druzino printerjev. In sem pac probal ene za kao XP, pa dela.



Kr HP ima na strani:



Citat:


HP is committed to providing the best experience for HP products in the Windows Vista operating environment.

Today, a solution for your product is not available in Microsoft’s Windows Vista. Some drivers will be available as early as January 2007. HP expects to complete the certification process for applicable drivers by July 2007. Drivers will be posted as they are completed.




Za nekatere printerje pise, da gonilnikov za Visto sploh ne bo. Full me je presenetil tak odnos ene resne firme - ces kupili ste nas printer, kdo vam je kriv.
uf-1.gif




Naredi si image in preprobaj vec gonilnikov. Se vedno lahko pol povrnes cist sistem.

Je pa glede na sedanje cene kljuckov mogoce skoda cajta za tole in kr kupis takega, ki dela na Visti, tako kot mozak pred mano predlaga...



Ajd.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Mogoce poskusi kaksne druge gonilnike.
Za HP LaserJet nisem niti priblizno nasel Vistinih gonilnikov za to druzino printerjev. In sem pac probal ene za kao XP, pa dela.

Kr HP ima na strani:

Citat:

HP is committed to providing the best experience for HP products in the Windows Vista operating environment.
Today, a solution for your product is not available in Microsoft’s Windows Vista. Some drivers will be available as early as January 2007. HP expects to complete the certification process for applicable drivers by July 2007. Drivers will be posted as they are completed.

Za nekatere printerje pise, da gonilnikov za Visto sploh ne bo. Full me je presenetil tak odnos ene resne firme - ces kupili ste nas printer, kdo vam je kriv.
uf-1.gif


Naredi si image in preprobaj vec gonilnikov. Se vedno lahko pol povrnes cist sistem.
Je pa glede na sedanje cene kljuckov mogoce skoda cajta za tole in kr kupis takega, ki dela na Visti, tako kot mozak pred mano predlaga...

Ajd.

Se ne splaca zafrkavat... pa se zelo malo verjetnosti je, da bo delalo...
rolleyes-1.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Citat:
Je pa glede na sedanje cene kljuckov mogoce skoda cajta za tole in kr kupis takega, ki dela na Visti, tako kot mozak pred mano predlaga...




Jaz na svojem racunalniku ne bi izgubljal casa s tem. Ker so kljucki res smesno poceni dandanes.
wink-1.gif


Kolegu pa nisem mogel rect, daj naj kupi drug printer.
wink-1.gif




Ajd.
 
Nazadnje urejeno:

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Če @Jest pravi da je neka zadeva v vredu, je zame to zadostna garancija. Če se prav spomnim je bilo tako že ob nakupu prejšnjega BT dongla. Ker nekako nisem tak tip da bi probaval n različnih gonilnikov če bi kateri slučajno hotel sodelovati z x napravo, rajši plačam nekomu in ne izgubljam živcev. Problem nastane ko naletiš na nekoga kot je Jest, ki za svojo uber uslugo noče nič več kot kako kavico....mal mora pa tud svoj cajt cenit. 5 zvezdic nekako ne odtehta.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Prav.

Primer s printerjem sem napisal zato, da ce bo imel se kdo podoben problem (HP je razsirjen), da mogoce se tole proba. Ce sem ze jaz zgubil 2 uri casa, da se nekomu drugemu ne bo treba.
smile-1.gif




Moja napaka - postov se ne da brisat, oz. ne znam...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
USB Bluetooth ključ MS-6967

kupljen '03

Tega mam tudi jaz in lepo dela na visti. Uporabil sem kar driver, ki je za XP + SP2 za Microsoft Bluetooth stack. Sicer imaš samo podporo za osnovne profile (SPP, OBEX, DileUp), samo to meni zadostuje
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ja, to sem že zjutri pol najdu, pa tele microsoftove strani naprej niso bile dosegljive
frown-1.gif


Bom se malo pozabaval. Zvezdice ste pa že tako vsi dobili
wink-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Bolj zabitega sistema od Viste pa še ne.

Mi je tako žal,kr nemorem imeti XPjev gor ker za A200-10X ni gonilnikov.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kaj te pa muci? Jaz sem se navadil in nazaj niti nimam zelje, da bi sel
smile-1.gif
...

Je pa nekaj zadev, ki se jih je treba navadit... in nekaj zadev, ki jih je potrebno izklopit
smile-1.gif
(recimo UAC sem jaz izklopil takoj, ker je drugace precej morece, ko te za vsako malenkost sprasuje po nekajkrat, ce si res preprican...)...