Vici o policajih...

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.561
690
113
...jih ni, vse je res.

http://www.policist.si/forum/viewtopic.php?f=2&t=54
bonk.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pa sej ne moreš verjet, tu policisti javno jokajo kak so dobili kazni, ker oni kot policaji lahko vozijo nepripeti, prehitro, brez dokumentov... Dokler si policaj ti je vse oproščeno
crazy1.gif


Fali samo še, da začnejo sodniki sami sebe podpirat - bo en oropal banko, drugi bo mu na sojenju rekel: ''5 let zapora. Aja sodnik ste, no potem pa naj vam bo to v opozorilo''
bonk.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Pa pič*a jim materina a unim se zdi normalno da ne plačajo kazni pa še na njihovem forumu!
bonk.gif
Pa to ne moreš verjet pa kolegi smo pa sodelavci pa ne vem kaj še vse! Tako me hudo močno razpi*di!
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
Ne mislem svašta, ko pa merijo sredi noči ali podnevi, na KONCU naselja kjer že nekaj časa ni nobene hiše in pišejo kazni je pa ok. Če pa policaju napiše, potem se je pa res zgodila krivica
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
pa se je spet pokazalo zakaj imajo policisti kape na glavi... ker ima pač vsaka kanta za smeti svoj pokrov
tongue-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Jaz sem jih zelo držal na kratki vrvici ko se me ustavili! Veliko sem se prevozil (tudi večkrat prehitro) tako da sem bil v domačem mestu ar pogosto pri sodnici za prekrške vedno z istimi napakami mi je enkrat rekla da sem zakon odlično preštudiral! Tem beda*om ne plačam niti centa, ker oni niso nobeni bogovi!
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Pa prokleti butli, javno jočejo! Ja za njih ne veljajo CPP? Mater jim vidim, pa to je za v časopis!
Kdo se javi da napiše nek dopis, oz. če je kdo s kakega časnika! Da bi vse te policijske qrce
preko ipjev zvohal, in jih zvlekel na oddajo preverjeno, pa da se javno zagovarjajo! Mislim svašta!

Ajde, ne rečem, itak sodelavcu ne škodis, pa če gre mimo regeljcev pač gre, vsi smo krvavi pod kožo, vsakemu
paše, če se mu pogleda skoz prste, ampak če pa ti nekdo ne pogleda (ker recimo sploh ni dolžen) pa nimaš kaj
jokcat, prehitro si peljal fertik. Sam sicer tut mam vizitko, da kdaj se zmuznem kakemu nepripetemu pasu ali mali prekoračitvi, če se pa ne, pa tut kasneje ne pljuvam po policistu, opravil je svojo sluzbo, sam sem kriv da sem vozil
prehitro, pač plačam, kajčeš.

Oni pa jokcajo ker jim je sodelavec napisal kazen... Ko je vojna je vojna za vse, če mene štrafnejo ker nisem pripet,
bo pa še on plačal ker je vozil 5 prehitro. Pred zakonom smo vsi enaki.

Resnično bi te bedake rad videl na preverjeno, pa da se malo zagovarjajo javno, zakaj pa oni niso dolžni plačat,
oz. zakaj je kvazi sodelavec dolžen jim izrečt samo ustno opozorilo...



Sicer pa se vidi da ti smrkci nimajo dost smetane v glavi, ne rečem tut sam bi bil jezn če bi dobo kazen (nebi javno
sicer jokal po forumih) ampak policistu bi pa tut rekel; g. policist novak, izvedel bom s katere PP ste, in vedite
da vse vizitke izdane od tam na naši PP ne veljajo več, slejkoprej bo kak vaš brat, stric, teta, naletel na mojo petardo,
in kr zdaj vam že povem da mu bom prepovedal vožnjo, pobral tablice... Zdaj pa mi dajte že 1x ta plačilni za 20€...
Tak se dela, ne pa joče po forumih.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
To je pa že preveč sveto da bi bilo pred volitvami v kaki oddaji čeprav tja take svinjarije sodijo!
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Jaz sem jih zelo držal na kratki vrvici ko se me ustavili! Veliko sem se prevozil (tudi večkrat prehitro) tako da sem bil v domačem mestu ar pogosto pri sodnici za prekrške vedno z istimi napakami mi je enkrat rekla da sem zakon odlično preštudiral! Tem beda*om ne plačam niti centa, ker oni niso nobeni bogovi!

Izdaj nam par nasvetov
cool-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
a se ti je kdaj identificiral pa pokazal da je usposobljen za delo z radarjem a je imel stativ zraven ko je meril ... pa še bi ti lahko našteval (to so malenkosti) samo to v povezavi z drugimi stvarmi ki jih pa ne bom napisal zaradi določenih razlogov ne bom napisal...
evil.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
v pritožbi navede! kok pa naj jaz vem da to ni kak striptizer ko si dela reklamo na cesti! ČE me ustavi in mi ne izda nobenega plačilca me niti ne moti če se ne identificira! Drugače pa je to kar kočljiva zadeva!
 
Nazadnje urejeno:

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
vsi policisti, ki niso mejaši, ampak delajo na cestah, so usposobljeni za radar. Tudi usposobljenosti ti ne rabi pokazat, ker tudi papirja ne rabi imeti s seboj.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
NEvem zakaj jokate, vse sluzbe imajo svoje "privilegije"! To sem sigurno ze stokrat napisal
tongue-1.gif


Jaz delam v zdravstvu in grem povsod preko vrste - hvalabogu. In vsi ki delajo v zdreavstvu bodo pri meni privilegirani. Tko je.

Tako kot pek sebi domov nese kruh zastonj vsak dan, kot trgovci kupujejo poceni stvari, kot cistilke domov nosijo cistila... tako policaj policaju spregleda kaksno kazen. In mislim da jo spregledajo tudi marsikomu od vas pa ceprav niste policaji.

LP
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Sem se spomnil resnične zgodbe:
Kolega ustavi policist, zahteva vozniško in prometno. V vozniški je slikan z očali, takrat pa jih ni nosil. Potem pač pregovarjanje nakar policist reče: Kaj piše tukaj (pokaže na priimek)? Kolega prebere. Nato policist stopi 5 korakov nazaj in reče: Kaj pa sedaj? ROFL
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
In kako naj to vem jaz? Pa vsi policisti niso usposobljeni za delo z radarjem? Kakor pa je prisoten dvom pa se ve kako mora sodišče odločiti! Ali pa mogoče tudi to ne drži?
cheer.gif

Pa a ti mogoče veš da v sodni praksi obstaja primer ko je model dokazal da radar ni bil pravilno skladiščen na postaji? To je tolko stvari ko se človek poglobi v določeno stvar da si mislit ne moreš!
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
NEvem zakaj jokate, vse sluzbe imajo svoje "privilegije"! To sem sigurno ze stokrat napisal
tongue-1.gif


Jaz delam v zdravstvu in grem povsod preko vrste - hvalabogu. In vsi ki delajo v zdreavstvu bodo pri meni privilegirani. Tko je.

Tako kot pek sebi domov nese kruh zastonj vsak dan, kot trgovci kupujejo poceni stvari, kot cistilke domov nosijo cistila... tako policaj policaju spregleda kaksno kazen. In mislim da jo spregledajo tudi marsikomu od vas pa ceprav niste policaji.

LP

Ja, samo tu se gre za dobro voljo policista, ni pa zdaj dolžen policistt drugemu policistu pogledat skoz prste.
Da sem jaz policist, pa ustavim drugega policista, koma nažganega, pa bi še bil freh da mu nič nemorem,
mu prec poberem izpit. V vsakem primeru pa mu ne pustim dalje peljat.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kaka razlika? Če morem jaz plačat za pas, bo pa tut on plačal.

Kaj če mam jas kafano, pa pride en na pir, pa mi reče; čuješ jas mam tut kafano, pa mu jaz morem
rečt nazaj: "dobro te pa nena rabiš plačat"?

Če pride v pekarno pek z drugega mesta kupit kruh, ga bo dobo zastonj, ker je pek?

Če nerabi policist plačat, zakaj morem pol jaz?