Degradacija na delovnem mestu

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.751
1.081
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sprašujem za kolega, ker se tudi meni osebno zdi primer dokaj absurden. Torej na mizo je brez predhodnega opozorila dobil novo pogodbo o zaposlitvi in sicer iz vodje oddelka na navadnega delavca tega istega oddelka, kateremu je bil do sedaj nadrejen. V času vodenja oddelka je korektno opravljal vse svoje obveznosti, brez kakršne koli graje ali opozoril s strani vodstva o neizpolnjevanju nalog in ostalih obveznosti. Tudi pri podrejenih je žel spoštovanje, ni bilo konfliktov ali kakršnih koli pritožb. Napredoval je zaradi lastnih uspehov, požrtvovanja in predanosti podjetju skozi dolga leta. Ob predložitvi nove pogodbe sedaj ni dobil nobene pisne obrazložitve o vzrokih za degradacijo, razen ustno, da je podjetje pač generalno v slabi kondiciji (to sicer drži ampak gre za veliko podjetje, kjer je ta oddelek samo eden izmed členov v celotni poslovni verigi). Nove pogodbe ni podpisal je pa od pravne službe zahteval pisno obrazložitev razlogov za degradacijo, saj mu njegov neposredno nadrejeni ob izročitvi nove pogodbe ni znal (ali želel) pojasniti razlogov. Bruto plača je za več kot 1K slabša. Delo vodje je opravljal 2 leti, na 26 let podlage v istem podjetju na različnih področjih. A se dandanes v podjetjih z najboljšim kadrom res dela tako, sploh ob predpostavki, da mu nimajo konkretno česa očitat? Razlogi za slabo kondicijo so na višjih nivojih in napačnih poslovnih odločitvah generalnih direktorjev. Kaj sploh v takem primeru narediti? Se probat izpogajati za odpravnino? Iti v pravni spor? Res me zanimajo izhodišča delavca v takih situacijah, ker očitno to postaja "normalna" praksa v večjih podjetjih, kjer so zaposleni, ne glede na status, na koncu še vedno le številka na papirju.
 
  • Wow
Reactions: motofrik

Gonzo

Guru
1. sep 2007
10.631
11.533
113
EU
Bolj točne podatke rabimo..
- So delovno mesto ukinili.
- So zaposlili drugega, na isto delovno mesto?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janch

kajn

Guru
5. okt 2007
3.458
2.439
113
Iskajoč brata
tole ne gre tolk simp, to je napol kot nova zaposlitev.....
kaj pa se zgodi, če ne podpiše nove pogodbe? odpustitev? zakaj? Ker ne morejo kar takole nakuhati, da ga odpustijo...
Razen če so združevali oddelke in bo potem njegov nadrejeni vodil vse oddelke....
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
17.616
4.904
113
Najbrž gre za prekvalifikacijo iz naslova "tehnološkega viška". Torej recimo firma gre iz 3h(4h?) izmen na 2 izmeni, vodji proizvodnje je preveč in se posledično ukine ta profil delovnega mesta za število -X. V tem primeru delodajalec lahko delavcu "degradira" položaj. To je vse legalno in tu nimaš kaj. Srečo ima da je bil na višjem nivoju kot prej in je bil samo degradiran, ker določen del kadra se pa najbrž iz istega vzroka odpušča.

To je trenutno kar ustaljena praksa v našem "avtomobilskem grozdu", skratka 4 izmene 5 let nazaj gredo na 2 izmene ... nekje pač moraš odrezat kader.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in 9999

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.751
1.081
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Bolj točne podatke rabimo..
- So delovno mesto ukinili.
- So zaposlili drugega, na isto delovno mesto?

- Možno...ni mu še bilo pojasnjeno. Bo verjetno kmalu jasno.
- Na njegovo delovno mesto ne, se je pa že nekaj časa iskal dodaten človek v tem teamu (ker je obseg dela za obstoječ kader postal prevelik).

Možno, da samo želijo "elegantno" in nonšalantno rešit ta problem in ubiti dve muhi na en mah - zapolniti vrzel na nivoju operative s človekom ki je preverjeno dober v tem, ter hkrati zmanjšat strošek njegove plače, ki jo je imel kot vodja) :bruh:. Ne gre pa za prozvodnjo, pisarna, specifično znanje, kjer je dobrega kandidata za to delovno mesto težko dobiti.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
16.782
3.809
113
V mojem primeru je ena oseba, brez zahtevanih znanj in s svojimi obveznostmi, prevzela vse kar sem delal jaz :valjamse: oz. nekaj mesecev pred tem celo dve osebi. Potem sem (še pred sodiščem) prijazno opomnil, da bom izpodbijal, da tak obseg dela prevzame nekdo, ki je v pisarni 1 od 5 dni...v resnici so računali na zunanjo pomoč. Najbrž tudi niso želeli kakšnih nepotrebnih vpogledov v potne naloge...
 
  • Wow
Reactions: Janch
- Možno...ni mu še bilo pojasnjeno. Bo verjetno kmalu jasno.
- Na njegovo delovno mesto ne, se je pa že nekaj časa iskal dodaten človek v tem teamu (ker je obseg dela za obstoječ kader postal prevelik).

Možno, da samo želijo "elegantno" in nonšalantno rešit ta problem in ubiti dve muhi na en mah - zapolniti vrzel na nivoju operative s človekom ki je preverjeno dober v tem, ter hkrati zmanjšat strošek njegove plače, ki jo je imel kot vodja) :bruh:. Ne gre pa za prozvodnjo, pisarna, specifično znanje, kjer je dobrega kandidata za to delovno mesto težko dobiti.
kak kolega od koga ki je višje pozicioniran od tvojega frenda? veze?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.751
1.081
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ja to tudi sam sumim, da je možno, da je zadaj nekdo, ki bo prišel na njegovo delovno mesto po vezah na najvišjih nivojih. Boli ga, ker ve, daj je povsem kompetenten za pozicijo, ki jo zaseda in hkrati je človek z najvišjimi moralnimi standardi in predanostjo do dela in na koncu tudi dober vodja v tej maniri.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

gr69

Guru
15. dec 2009
12.226
3.223
113
še v SLO - ampak komaj
Janch Vsa leta v isti firmi? Ozr. drugače - koliko do penzijona? Tak pristop je postal M.O., ko se kdo želi odkrižati človeka, ki bi kmalu postal “neodpustljiv”, se izogniti odpravnini (upati, da da sam odpoved) ali potrebujejo prostor za “koga svojega”.

Načeloma lahko ukine sedanje delovno mesto - a ti mora ponuditi ustrezno novo pogodbo, ki (tu pa postane “mutno”) pa te načeloma ne sme postaviti v slabši položaj - finančno, kar pa na srednji rok pomeni, da potegneš ta kratko.

Aja - brez podpisa tega ne smejo narediti … samo če se bo zgodilo, drugo kot tožba ne bo preostalo.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.564
740
113
- Možno...ni mu še bilo pojasnjeno. Bo verjetno kmalu jasno...........
.......................... Ne gre pa za prozvodnjo, pisarna, specifično znanje, kjer je dobrega kandidata za to delovno mesto težko dobiti.
Tu nekaj ne štima. Specifično znanje, težko dobiti dobrega delavca.... oni pa ga degradirajo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Jabe

Guru
1. okt 2007
17.113
9.311
113
Naceloma zanj niti ni vazno ali se delovni mesto ukinja ali pride kdo drug.
Če ne bo podpisal:
1) bo v najboljsem primeru tehnološki višek z odpravnino in nadomestilom za brezposelnost
2) mobing tak, da bo sam odpoved dal
Ce bo podpisal:
3) sporočilo, da lahko z njim delajo, kar hočejo. Delal bo isto, samo za jurja manj.

Zdaj naj se pa odloči. Trenutno še ni krize, službe so še...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
12.226
3.223
113
še v SLO - ampak komaj
Mali popravek - službe so še, plačilo za zahtevno delo pa že pada …

In, če ima peh in je, kot nekateri drugi tu gor, ozko specializiran in še star, ima dejansko problem. Časi, ko so firme cenili “dinozavre” in iz njih potegnili še zadnjo uporabno kapljo* (mentorstvo) so nepreklicno mimo - šteje samo rezultat naslednjega četrtletja, še bolj letni MbO, dolgoročna stabilnost …

* zadnjo kapljo mislim celo pozitivno. Imaš pozicije in ljudi, ki lahko še marsikaj dajo - pogoj je seveda, da niso ostali na nivoju, ko so začeli, ampak, da so sledili trendom na področju kjer delujejo.

#tapostnimanobenepovezazav
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
50.979
8.740
113
pri taščici
Menjava lastništva podjetja, menjava vodstva pa lastnik ni ravno seznanjen z ukrepi novega vodstva?
Tezko biti pameten.
Mogoče res iskanje druge službe, brez podpisa nove pogodbe.
Ce so/bodo tudi podrejeni podobnega mnenja (ukrepov) potem zna kmalu posteno skripat v podjetju.
Bolje je iti v prvi reševalni coln ker je se prazen, kot v zadnjega ko je overloaded
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in jendomen

sajkek

Guru
16. mar 2008
40.378
14.315
113
jaz vseeno sumim, da ti "kolega" ni vse povedal...

Mi smo tudi par ljudi že iz vodij postavili nazaj v proizvodnjo. Pač ni šlo. Nobene prehude krvi ni bilo. Še zdaj po x letih delajo pri nas.

če pa je zadeva zahrbtna, potem pa na dan 1 iskat drugo sluzbo..jaz se ne bi dobro počutil v takšnem kolektivu in s takšnim vodstvom. Če je dober (kot praviš) bo našel službo v prvem tednu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Saeed

kajn

Guru
5. okt 2007
3.458
2.439
113
Iskajoč brata
Mi smo tudi par ljudi že iz vodij postavili nazaj v proizvodnjo. Pač ni šlo. Nobene prehude krvi ni bilo. Še zdaj po x letih delajo pri nas.
Ponavadi taki, ki jim ne gre, so veseli, ker gredo nazaj. ker so videli, da jim voda teče v grlo in ne folgajo... Vendar tukaj je tudi pomemben njegov nadrejeni, da vidi, da ne folga... imaš tudi ljudi, ki nič ne naredijo/izpeljejo, krivi so pa vsi drugi naokoli, samo on ne...
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.414
194
63
jaz vseeno sumim, da ti "kolega" ni vse povedal...

Mi smo tudi par ljudi že iz vodij postavili nazaj v proizvodnjo. Pač ni šlo. Nobene prehude krvi ni bilo. Še zdaj po x letih delajo pri nas.

če pa je zadeva zahrbtna, potem pa na dan 1 iskat drugo sluzbo..jaz se ne bi dobro počutil v takšnem kolektivu in s takšnim vodstvom. Če je dober (kot praviš) bo našel službo v prvem tednu.
In to so čakali dve leti?

Če ni za to se vidi po pol leta, ne pa po dveh letih.

Pa tudi če tvoja drži, se to počne dogovorno ne pa ultimativno, tukaj imaš novo pogodbo pa jo podpiši.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.857
5.185
113
Tu gre v prvi vrsti za način (če je bilo vse tako, kot je opisano). Tako ne delaš ne z delavci in niti približno ne z vodji, šefi, direktorji, itd.
Ne prideš do človeka z novo slabšo pogodbo in zahtevaš podpis. Prideš na pogovor, razložiš situacijo in razloge in kako vidiš svojo rešitev, ter greš od tu dalje.

Tale način je bolj v vrsti nekega vodstva, ki pojma nima kaj se nižje dogaja in gledajo samo cifre, v firmo pa morajo spravit še par kolegov. In nima veze kdo si, kje si, koliko časa si tam, kaj znaš. Si cifra. In oni gledajo cifre. Če je vodstvo tuje (ali je firma prodana tujcu), je to še veliko huje. Ni jih tam. Važne so cifre tu in zdaj. In če jih ni, kot so si zamislili (nima veze razlog, posli nihajo, zadeve se dogajajo), zahtevajo spremembe in tvoj kolega je ena od sprememb.

Jaz bi zahteval sestanek in obrazložitev. Podpišem ničesar. Če nova pogodba predvideva veliko manj obveznosti in ti to ustreza (tudi to, da se vrneš na isti nivo in so tvoji podrejeni sedaj vzporedno...to ni vedno lahko), potem bi poizkusil izpogajat več denarja (še vedno manj kot dobiš sedaj seveda) in podpišeš. Še vedno lahko iščeš drug šiht naprej. V primeru, da se zahteva opravljanje istih obveznosti, manj denarja in še kakšno mentorstvo novemu šefu, ne bi podpisal ničesar in iskal drug šiht.