Vgradna omara

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Kako pričakujete, da boste dobili naročilo, če pa se kupcu niti ne sanja koliko bo končna cena. Jaz vsakega, kateri mi predračuna ne da, odjebem. Zakaj? Ker me lahko na suho nategne, pa naj si bo renomiran ali ne.
Seveda je normalno, da se na podlagi različnih predračunov odločiš za izvajalca. Pa saj je to normalno, saj ste v tržnem gospodarstvu, tukaj je konkurenca.
Kar pa ne pomeni, da kupec vedno izbere najcenejšega. Jaz ga pri kuhinji za istega modularnega proizvajalca, za isto postavitev nisem.
Razumem da se izdelavo načrta tudi plača in v kateri je tudi predračun za izdelavo. S tem pa postane njegova last in lahko dela z njim kar hoče.

Tako vas jaz ne razumem zakaj tukaj jokate.
 

Premium

Zelenc'
15. jul 2014
22
2
3
www.xn--otrokesobe-39b.com
Tole brunbruno, je bolj tako.
Če bi bili na naši strani, bi videli, da dnevno k nam hodijo ljudje po ponudbe in izrise zato, da lahko potem letijo nekam k mizarju ali drugam, da zbijajo ceno. Potem se nekateri celo od tam vrnejo in naprej zbijajo pri nas (in verjetno tudi pri drugih). Lovcev na nizke cene, ne glede na produkt, pa mi ne iščemo.
Normalno, da kupec dobi ceno, normalno, da kupec dobi predračun in tudi info ponudbo. Ne bodo pa prodajali dajali od sebe vseh skic in tehnikalij (kar mimogrede, vzame tudi lep čas, še posebej, če je element/omara ali prostor zahteven). Zraven tega vsi ne računajo izdelavo načrtov. Povprašajte pri lokalnih mizarjih - ki načrtov niti ne delajo. Se pač na licu mesta dogovorijo za omaro in to je to.