Vgradna omara - priporočilo

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
hrbet omare služi tudi kot ojačitev. če imaš samo 2 stranici, strop in dno se bo omara zibala levo desno. Pri vgradni omari, se da ceneje rešit, da jo recimo prišraufaš v steno.

sam sem tudi v iskanju diy rešitve, in imam ravno na polovici poševnino. Nekaj sem si na ikea strani zrisal. Samo ikea nima za poševnine. Bolj za postavitev in razporeditev z njihovimi sistemi, ter nek okviren strošek.
Kako bom poševnino rešil, pa še ne vem točno in me to mori.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Jaz sem tudi nekaj gledal v Ikei - nedolgo imajo v ponudbi samo drsna vrata (ki jih fiksiraš na stene/strop) in potem za temi vratmi vgradiš katere koli police ali okovja omar...

Ampak ko smo npr.: delali kuhinjo, mi je dober kolega zrisal boljšo kuhinjo pri DanKuchen kot jaz pri Ikei in je bila cena tam-tam, pa še vgradnja je bila v ceni.. In bojim se, da bo tudi pri omari podobno - da bom na koncu imel zmontirano vgradno omaro za podobno ceno kot če bi sam nekaj kombiniral v ikei... Ker v Ikei se vseeno ne da zrisat na cm natančno...

So zadnje čase mogoče kaki novi vredu ponudniki v MB in okolici za vgradne omare?
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Saj bom jaz tudi poslal povpraševanje še mizarju.
Ker ikea tudi ni ravno pocen in na koncu še vedno ni popolno.
Tam sem si zrisal notranjo ureditev in da vem kolk minimalno me bo stalo:)