Vgradna omara

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Kaj pa potem misliš od drsnih vratih, ki jih ima Venge?

zmaga.gif


verjetno sedaj ciljaš na to da ima mizarstvo Z... tudi okovje od Venga...ima ..ampak ta, katera so na fotografiji sigurno niso od Raumplus-a

..
ne vem pa zakaj se sedaj midva pregovarjava...
confused-1.gif

pozdrav.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Ja od koga pa so?
Ta na sliki so Raumplus in čisto nič drugega.
Pregovarjava se pa zato, ker govoriš, da ima Zupanc vrata svetlobna leta za Izi-jem, sam pa dobro veš, da je Raumplus daleč po kvaliteti pred okovjem, ki ga uporabljata Izi in tudi Akron.

lp
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Ja od koga pa so?
Ta na sliki so Raumplus in čisto nič drugega.
Pregovarjava se pa zato, ker govoriš, da ima Zupanc vrata svetlobna leta za Izi-jem, sam pa dobro veš, da je Raumplus daleč po kvaliteti pred okovjem, ki ga uporabljata Izi in tudi Akron.

lp

še vseeno sem mnenja, morda se res motim toda mislm, da niso od Raumplusa...

Karantanka? Čigavo okovje imaš na tej omari?

pozdrav.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
@Karantanka - Če hočeš preveriti katero okovje je, se vidi na spodnjih koleščkih, kjer naj bi bil logo od Raumplusa.

Nisi pa odgovoril kakšno je tvoje mnenje o Rauplusu napram Izi-ju in Akronu.

lp
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
da predlagam še eno alternativo, ki jo imam tudi sam. cela stena se po dolžini kjer bi naj bila omara pregradi z gips steno. na sredini vrata ki jih naredi mizar, ali pa ona varjanta ko se v steno zapira. noter v omaro pa ikea stolmen sistem
http://www.ikea.com/us/en/search/?query=stolmen.
s tem sistemom se da marsikaj skombinirat. jaz sem recimo vzel sredinske navpične nosilce, police naredil sam po celi dolžini omare, levo in desno na koncih pa štange za obešanje. funkcionalno v 0, cenovno pa precej ugodneje kot izdelava omare
 

50ri

Zelenc'
14. sep 2009
1
0
1
Mi smo se odločili za Venge in smo zelo zadovoljni. So zelo profesionalni, bili pa so tudi cenejši od Akrona.

lp
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Živjo.

Se čutm dolžnega, da sporočim kako sem se odloču.. Še prvo se moram tudi zahvalit vsem, ki ste me preko zs prijazno kontaktirali, še posebej pa dobovsku. Hvala
grin1.gif


Omarco sem na koncu naročil kar pri našem mizarju, čeprav na začetku on ni bil opcija, ker ponavadi pride dražje. Njegova cena je v rangu Zupanca (poleg mizarja so bili edini, ki bi mi naredili omaro s hrbtom in dnom) oz. za odtenek višja.
Imel sem še ponudbe od Akrona, Izija in Venge. Če odmislim mizarja, bi se odločil za Izi, ker so zelo solidni in so se mi daleč najbolj posvetili.

Sem naredeil tudi eno spremembo zunanjosti omare in in bom namesto kombinacije iverala in stekla, kombiniral iveral in ultrapas. Upam, da bo cool
smile-1.gif


pozdrav.gif
 

IAmLost

Pripravnik
3. sep 2007
87
0
6
Akron
Zelo zadovoljen
Je pa res, da plačaš tisto, kar si izbereš.
Je pa njihova kvaliteta okovja kar nekaj pred drugimi, prav tako izdelava in celotna storitev- prišli so točno ob 8 00, zmontirali, prišli preverit.
SI pogledal v Lesnini ali Harwey Normanu, Akron ima linijo izdelkov, ki jih tam prodaja (če se prav spomnim)
Pa sedaj je mogoče čas za obisk na salonu v LJ
 

IAmLost

Pripravnik
3. sep 2007
87
0
6
he he, omara ima vedno hrbtišče
vgradna omara pa hrbtišča ne rabi, ker je pač vgradna- tako so obleke bolj varne, ker prostor malce diha
kdo od proizvajalcev vgradnih omar ti dela hrbtišča??
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:
Uporabnik IAmLost pravi:
he he, omara ima vedno hrbtišče
vgradna omara pa hrbtišča ne rabi, ker je pač vgradna- tako so obleke bolj varne, ker prostor malce diha
kdo od proizvajalcev vgradnih omar ti dela hrbtišča??

V bistvu je res tako, kot si napisal. Jst sem si pred akcijo zadeve drugače predstavljal.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:
Uporabnik IAmLost pravi:
Akron
Zelo zadovoljen
Je pa res, da plačaš tisto, kar si izbereš.
Je pa njihova kvaliteta okovja kar nekaj pred drugimi, prav tako izdelava in celotna storitev- prišli so točno ob 8 00, zmontirali, prišli preverit.
SI pogledal v Lesnini ali Harwey Normanu, Akron ima linijo izdelkov, ki jih tam prodaja (če se prav spomnim)
Pa sedaj je mogoče čas za obisk na salonu v LJ

Od vseh ponudnikov, ki sem jih obdelal, dam jaz ravno Akronu najslabšo oceno. Najbolj smešno mi je bilo pa to, da prodajalec nikakor od sebe ni dal predračuna. Vse kar sem dvakrat tam dobil, je bil znesek s svinčnikom napisan na papir. Da ja ne bom še kam hodu primerjat
hysterical-1.gif


Okovje ne vem katero uporabljajo, naj bi bili v rangu Izija. Izi kakor vem uporablja Komandor. Smešno je to, da Izi daje za okovje 1 leto garancije, Hoby za isto okovje pa 10 let.
 

moteco

Pripravnik
12. avg 2010
60
0
6
www.dominatus.si
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Citat:
Uporabnik IAmLost pravi:
Akron
Zelo zadovoljen
Je pa res, da plačaš tisto, kar si izbereš.
Je pa njihova kvaliteta okovja kar nekaj pred drugimi, prav tako izdelava in celotna storitev- prišli so točno ob 8 00, zmontirali, prišli preverit.
SI pogledal v Lesnini ali Harwey Normanu, Akron ima linijo vgradne omare , ki jih tam prodaja (če se prav spomnim)
Pa sedaj je mogoče čas za obisk na salonu v LJ

Od vseh ponudnikov, ki sem jih obdelal, dam jaz ravno Akronu najslabšo oceno. Najbolj smešno mi je bilo pa to, da prodajalec nikakor od sebe ni dal predračuna. Vse kar sem dvakrat tam dobil, je bil znesek s svinčnikom napisan na papir. Da ja ne bom še kam hodu primerjat
hysterical-1.gif


Okovje ne vem katero uporabljajo, naj bi bili v rangu Izija. Izi kakor vem uporablja Komandor. Smešno je to, da Izi daje za okovje 1 leto garancije, Hoby za isto okovje pa 10 let.

enako mnenje o Akronu. nikakor ne dajo uradnega predračuna. Trenutno iščem mizarja, ki bi mi vgradno omaro naredu, zato bi mi bilo zelo všeč, če se tale tema, ki je vzeta iz totalne zgodovine, obudi.
 

jansatovaurska

Pripravnik
27. sep 2011
695
0
16
VIDI OVO !!! Okovje villes...masivni ročaji da vrata ne plapolajo...iverica kaindel ali MAX.

Predračun vam lahko napišem na bukovo dilco...

 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Bi malo obudil to temo, ker se spravljam eno omaro nabavit.

Opazil sem, da so cene nekje kar padle. Recimo pri Akronu je neka akcija skoraj 50% off do konca marca.
Sem pa tudi zasledil v temi, da so to "gole" cene in te potem dodatki udarijo po žepu.
Par let nazaj sem bil v Venge bolj kot ne iz firbca, ker še nisem imel namena postavljat omare. Pa sem približne mere dal in se mi je zdelo kar drago...Čez 1k za 2,5m višine in 1,5m širine...
Ko sem nekaj po konfiguratorju od akrona tipkal, bi me omara prišla veliko manj - če pa upoštevam popust pa bi bilo že skoraj prelepo, da bi bilo res.

A se je kaj spremenilo v teh letih odkar je tema odprta? Se je kdo popravil, je kdo nov na sceni ipd?
Sem pa iz okolice LJ.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Spet je še vedno kot takrat ko si gledal..malo denarja malo muzike. Če ti je bistvo, samo da stoji in zgleda kot omara pač poiščeš najcenejše od najcenejšega. Če želiš kvaliteto se moram pripraviti na višje zneske.

A kot rečeno..še vedno ostaja..za malo denarja še vedno šrot, dobro stvar pa je potrebno plačat
wink-1.gif
 

Premium

Zelenc'
15. jul 2014
22
2
3
www.xn--otrokesobe-39b.com
No, od prvega posta na tem forumu (2009) do danes (2015) se je, vsaj po mojih izkušnjah, spremenilo precej - pri vseh. Navsezadnje je v tem času vmes prišla tudi kriza in jih kar precej, ki so še takrat bili, zdaj več ni. Akronov salon npr. v Celju, pa višje zgoraj omenjan Komandor, pa še vgradno omarnik iz Mozirja... to so vsaj tisti, ki jih poznam sam. Med novimi (samo na spletu), ne pa tudi iz terena, smo tudi mi - ki prodajamo in svetujemo za Akronove vgradne omare.
Iz oči nekaterih na tem forumu razumem, da bi vsak rad imel predračun, da lahko gre do različnih mizarjev in "stiska" ceno, a po drugi strani razumem tudi te, ki pripravljajo ponudbe. Če je ponudba enostavna, se verjetno ponudba tudi dobi iz Akrona, vsaj za naše svetovalce lahko to potrdim. Če pa je priprava ponudbe zahtevnejša, pa tudi razumem, zakaj je nekateri ne dajo iz rok. Nekatere ponudbe po meri se izdelujejo tudi po več ur. Tudi jaz takšne ne bi dal iz rok kar tako. Ob tem, da je zraven vgradnih omar začel v teh letih ciljati tudi na postelje, spalnice, otroške sobe, kar razumem, da je izdelava ponudbe lahko pri marsikom problem. btw: link na akromat na prvi strani v tej debati ne dela, pravi je ta http://www.vgradneomare.eu/. lpm