Vgradna omara

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Sicer sem uporabil tudi alter iskanilnik, a nisem našel nič pametnega. Me zanima ali si je kdo dal izdelat vgradno omaro pri firmi Akron ali Izi mobili?? Zaenkrat sem zbral predračun iz Akrona in me je prišel krepko dražje, kot mi je željeno omaro izračunal njihov akromat . Ta namreč ne upošteva ročajev za predale, upošteva najcenejše profile ipd. S predračunom bom zdaj šibal še do Izija in tam poskusil dobiti ugodnejšo ponudbo. Se mi splača še do kakšne firme pogledat? Nanjušil sem tudi nek Hobyles, ki nima poslovalnice v Ljubljani, kar me moti. No, če bi bili ugodni, bi se zapeljal tudi tja oz. bi kar oni prišli k meni na izmero.

Vem, da vas je tukaj, kar precej iznajdljivcev, ki ste dobili ugodnega mizarja in tistih, ki ste si omaro celo sami sesatvili, jaz pa sprašujem za konkretne izkušnje s podjetji, ki sestavijo celo omari z drsnimi vrati vred. Če ima kdo takšno omaro doma, se priporočam za kakšen komentar.

Hvala!
pozdrav.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
743
113
pri izbiri globine omare daj raje 5cm več kot premalo. pri meni doma je vgradna omare ravno malo širša, kot so široki obešalniki. ker so bunde zaradi rokavov spodaj dejansko širše, kot je omara, se mi zaradi tega rokavi mečkajo vsakič, ko omaro zaprem
jezen.gif
delala jih je pa ena mizarska delavnica nekje iz okolice žalca, baje so bili zelo ugodni..
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
V mislih sem imel 60cm globine. Misliš, da je to dovolj oz. koliko imaš ti?
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Jaz sem tud bla pri Iziju, pa Akronu ... na koncu sem vzela pri mizarstvu Zupanc. Konkurenčni Zupancem so bili tudi pri podjetju Venge a se za njih na koncu nisem odločila, ker sem pri Zupancih vzela že kuhinjo in sem vedela kaj približno bom dobila. Naj povem še to, da so razni Iziji in Akroni ponujali za enako ceno bistveno slabšo omaro, brez hrbišč in podobno. Mislim kakšna omara je brez hrbtišča. Halo, kar neki.

Pa še par slikc





 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Jaz sem tud bla pri Iziju, pa Akronu ... na koncu sem vzela pri mizarstvu Zupanc. Konkurenčni Zupancem so bili tudi pri podjetju Venge a se za njih na koncu nisem odločila, ker sem pri Zupancih vzela že kuhinjo in sem vedela kaj približno bom dobila. Naj povem še to, da so razni Iziji in Akroni ponujali za enako ceno bistveno slabšo omaro, brez hrbišč in podobno. Mislim kakšna omara je brez hrbtišča. Halo, kar neki.

Pa še par slikc






Mislim, da je opcija tudi s hrbtiščem....

Samo prositi je treba zanj, če ti ga že prodajalec ne ponudi
pozdrav.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Hvala za tole, luštna omarca. Tud jst bom kombiniral iveral in steklo
smile-1.gif
So pa brez podna njihove omare ponavadi, kar me pa ne moti. Prah je tko al pa drugače.
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:

Mislim, da je opcija tudi s hrbtiščem....

Samo prositi je treba zanj, če ti ga že prodajalec ne ponudi
pozdrav.gif

Že že, seveda je tud ta opcija, sam potem cena ni več taka. Za tako ceno kot sem jo dobila pri Zupancu bi pri Iziju dobila en cigu migu od omare, čist oskubleno, brez kakšnih fines in dodatkov. Lej sej jaz nočem nobenga v nič prepričevat al pa favorizirat, sam povem kakšno izkušnjo sem jaz imela. K so vsi omenjali Izija in Akrona ... sem seveda tud jaz šla do njih in bila na koncu razočarana. Pač zame omara ni omara če k jo odprem vidim tla, steno in strop.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
743
113
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
V mislih sem imel 60cm globine. Misliš, da je to dovolj oz. koliko imaš ti?

jah, zunanja mera je 60cm. ampak če grem merit na notranji strani, imam od zadnje stene do notranjih drsnih vrat 52 cm, kar je premalo. dejansko mi drsna vrata poberejo 8cm.
 

GTI_Fan

Pripravnik
1. sep 2007
245
0
16
Jaz sem vgradno naročil pri Hobbyju v Šempetru (Savinjska dolina). 1 teden po izmerah je bila omara zmontirana. Za enkrat brez pripomb.
Bil tudi v Akronu na Celovški (LJ), pa me je odnos prodajalca odbil - čakal precej časa, da so se prodajalci med sabo naklepetali in šele potem vprašali, če kaj hočem... Hvala, nasvidenje...
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Bom jst to globino še enkrat malo naštudiral. Hvala za opozorilo!

Več ko imaš možnosti glede globine bolje je...
Če pa potrebuješ ugodno varianto pa na PM

pozdrav.gif
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:

Mislim, da je opcija tudi s hrbtiščem....

Samo prositi je treba zanj, če ti ga že prodajalec ne ponudi
pozdrav.gif

Že že, seveda je tud ta opcija, sam potem cena ni več taka. Za tako ceno kot sem jo dobila pri Zupancu bi pri Iziju dobila en cigu migu od omare, čist oskubleno, brez kakšnih fines in dodatkov. Lej sej jaz nočem nobenga v nič prepričevat al pa favorizirat, sam povem kakšno izkušnjo sem jaz imela. K so vsi omenjali Izija in Akrona ... sem seveda tud jaz šla do njih in bila na koncu razočarana. Pač zame omara ni omara če k jo odprem vidim tla, steno in strop.

Ne morem, da se ne vmešam...
Že na nekem drugemn forumu si pljuvala po Akron-u in IZI-ju... se ti ne zdi, da predlog iz prve roke lahko podajo/mo tisti, ki dejansko imajo izdelke podjetja Akron in IZI Mobili?
Glede same notranjosti sploh ni debate, pri drsnih vratih ti pa lahko povem, da je mizarstvo Z...... svetlobna leta zadaj od Akron-a in IZI-ja.
PS te smem vprašat v katerem salonu si bila pri IZI-ju?

pa brez zamere

pozdrav.gif
 
Nazadnje urejeno:

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Bom jst to globino še enkrat malo naštudiral. Hvala za opozorilo!

Več ko imaš možnosti glede globine bolje je...
Če pa potrebuješ ugodno varianto pa na PM

pozdrav.gif

Seveda rabim ugodno varianto
smile-1.gif
In sicer za nekaj takega, kot je na sliki spodaj. Od zunaj pa sta dva prekata iz ogledala, ostali štirje pa so iz lesa z eno stekleno malo širšo horizontalno linijo.

 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Ne morem, da se ne vmešam...
Že na nekem drugemn forumu si pljuvala po Akron-u in IZI-ju... se ti ne zdi, da predlog iz prve roke lahko podajo/mo tisti, ki dejansko imajo izdelke podjetja Akron in IZI Mobili?
Glede same notranjosti sploh ni debate, pri drsnih vratih ti pa lahko povem, da je mizarstvo Z...... svetlobna leta pred Akron-om in IZI-jem.
PS te smem vprašat v katerem salonu si bila pri IZI-ju?

pa brez zamere

pozdrav.gif

Ti se kar vmešaj, brez problema
Tebi se očitno zdi, da nimam pravice podat svoje izkušnje (oz. jo ti imenuješ pljuvanje), ker na koncu nisem vzela omare pri Iziju oz. Akronu. Jaz ne morem pomagat, če pa niso bili (morda tudi niste bili
wink-1.gif
) konkurenčni oz. niso izpolnili mojih pričakovanj, želja, zahtev ...

Bila sem v Izijevem salonu v BTCju, tam kjer je Emporium, spodaj v kleti.

pa ne vem kaj naj bi ti zamerila, veš na koncu je pomembno samo to, da si tako ti, kot jaz zadovoljen s svojim pohištvom ...
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Ne morem, da se ne vmešam...
Že na nekem drugemn forumu si pljuvala po Akron-u in IZI-ju... se ti ne zdi, da predlog iz prve roke lahko podajo/mo tisti, ki dejansko imajo izdelke podjetja Akron in IZI Mobili?
Glede same notranjosti sploh ni debate, pri drsnih vratih ti pa lahko povem, da je mizarstvo Z...... svetlobna leta pred Akron-om in IZI-jem.
PS te smem vprašat v katerem salonu si bila pri IZI-ju?

pa brez zamere

pozdrav.gif

Ti se kar vmešaj, brez problema
Tebi se očitno zdi, da nimam pravice podat svoje izkušnje (oz. jo ti imenuješ pljuvanje), ker na koncu nisem vzela omare pri Iziju oz. Akronu. Jaz ne morem pomagat, če pa niso bili (morda tudi niste bili
wink-1.gif
) konkurenčni oz. niso izpolnili mojih pričakovanj, želja, zahtev ...

Bila sem v Izijevem salonu v BTCju, tam kjer je Emporium, spodaj v kleti.

pa ne vem kaj naj bi ti zamerila, veš na koncu je pomembno samo to, da si tako ti, kot jaz zadovoljen s svojim pohištvom ...

Ni bilo mišljeno kot omejevanje podajanja tvojega mnenja... vendar kako ga lahko sploh podaš če nimaš njihovih izdelkov?



pozdrav.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Zanimiva debata
smile-1.gif


Bi te pa prosil, če mi lahko malo bolj razložiš tale stavek:

Citat:
Glede same notranjosti sploh ni debate, pri drsnih vratih ti pa lahko povem, da je mizarstvo Z...... svetlobna leta pred Akron-om in IZI-jem.

lp

ps: stavek mi je sicer zelo všeč
wink-1.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
No ampak mislim, da si v prvo kar bolj pravilno napisal.

Me pa zanima zakaj tako misliš. In rad bi kakšen konkreten podatek.

lp
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
No ampak mislim, da si v prvo kar bolj pravilno napisal.

Me pa zanima zakaj tako misliš. In rad bi kakšen konkreten podatek.

lp

pač tako mislim... je pa res tako kot je karantanka napisala... vsak hvali kar ima sam