Vgradna omara - priporočilo

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Počasi bom morala zamenjati omaro v najini spalnici.

Iščem dobrega mizarja, podjetje, ki bo izdelal vgradno omaro po mojih željah. Akron in Izi mobil odpadeta, ker mi ne kakovost ne izvedba ne sedeta. Želela bi omaro v kateri so police debele vsaj 3 cm in niso iz iverke, da se ne povesijo takoj, ko jih malce bolj obremeniš.

Torej z prosim za dobre reference.

Hvala :)
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Žal mi ni všeč njihov design. Enak je že odkar delajo vgradne omare.
 

blasfemik

Zelenc'
11. sep 2019
19
17
3
Ljubljana
www.facebook.com
Tudi mi smo se poglobili v iskanje. Drugje je bilo videti še manj izbire.
Mene je prepričal celoten postopek, od svetovanje, meritev in naročanja pa vse do držanja rokov.
Češnjica na tortici je bila strokovna montaža in čisto delovišče po njihovem odhodu.
Če si pripravljena malo globje poseči v žep boš verjetno že našla rešitev drugje.
Vgradne omare so skoraj za večno, se ne splača biti stiskaški.

Veliko sreče pri iskanju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: barvica

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
izimobili/akron, so nam naredili točno po posebnih željah, sami smo izbrali materiale in oblike, tak da ne vem kaj te moti, ker si vse lahko izbereš sam.
kakovost in mene moti v Lesnini, na že narejenih omarah, pri teh firmah si pa itak vse sam izbereš.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Pri vsej smoli, ki smo jo imeli pri gradnji in opremljanju hiše ( en kup reklamacij, skoraj za vsakega mojstra) je bila garderobna soba skorajda edina, kjer nimamo pripomb. Res ni velika, okrog 7 kvadratov, je pa točno to kar smo hoteli. Delal je Plasard. Ravnotako naredijo vse, kar si zaželiš. Je pa bil pri isti konfiguraciji malenkost cenejši od Izi mobila in Akrona.

Mislim, da design nima veze od proizvajalca do proizvajalca. Če imaš v glavi idejo, na papir z njo, pošlješ na mail in pripraviš €€€, naredil bo vsak.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Pri vsej smoli, ki smo jo imeli pri gradnji in opremljanju hiše ( en kup reklamacij, skoraj za vsakega mojstra)
Če bi gradili v Nemčiji, picajzlerskih reklamacij nebi bilo. Nebi vsako motečo pikico beleža kazali s prstom. Tam se točno ve koliko pikic na m2 je dovoljeno in še vedno spada v kvalitetno izvedbo. Ravno tako fasada, fuge keamike....

Kar se pa tiče omare, lahko dobiš popolen izdelek, samo najdet moraš mizarja, ki je pripravljen tako stranko pedenat. Ni pa poceni. Po končanih delih lahko še razkuži in sterelizira vse, samo stranka mora biti pripravljena to plačat. Ker bi pa stranka rada čim ceneje, to seveda odpade.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.250
113
Pri vsej smoli, ki smo jo imeli pri gradnji in opremljanju hiše ( en kup reklamacij, skoraj za vsakega mojstra) je bila garderobna soba skorajda edina, kjer nimamo pripomb. Res ni velika, okrog 7 kvadratov, je pa točno to kar smo hoteli. Delal je Plasard. Ravnotako naredijo vse, kar si zaželiš. Je pa bil pri isti konfiguraciji malenkost cenejši od Izi mobila in Akrona.

Mislim, da design nima veze od proizvajalca do proizvajalca. Če imaš v glavi idejo, na papir z njo, pošlješ na mail in pripraviš €€€, naredil bo vsak.
Še en glas za Plasard.
Samo mi je pa čudno, ker se mi pa tokrat sploh ne javljajo - ne na mail in ne na telefon, ker jih tudi nekaj rabimo. Zanimivo...
Izi mobil pa se niso oglasili niti pred 2 letoma, ko sem jih rabil. Ženska na telefonu rekla, da se slišimo in iz tega ni bilo nič. Kljub poslanim vsaj 3 mailom.
 

Clueless

Fizikalc
5. avg 2007
744
86
28
Venge.

3cm police iz masive so pa wtf. Cena bo zanimiva, izgled pa tudi. Pri nas imamo v različnih omarah police debeline 18 in 22mm (jasno iz iverke) in se pri 110cm dolžine nobena ni povesila. Res pa je, da police niso natlačene s cotami.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Cela drama če se polica povesi. Vsake pol leta jo obrneš pa je. Samo to je že delo, ker je potrebno cote ven, presortirat kaj se ne bo več nosilo, polico obrisat in jo obrnjeno postavit nazaj.
No lažje je dat 3cm dilo not, pa nimaš dela.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Kako se pa gibljejo kaj cene vgradnih omar? Vem, da je razpon lahko velik in je veliko odvisno od materiala in zmišljevanja, ampak tako za občutek?
Doma imam garderobno sobo in tudi hodnik, kjer je Ikea PAX sistem omar. To seveda niso vgradne, ampak navadne omare in pač kombiniraš kar ti najbolj paše. Problemov nimamo, povešeno ni nič, v bistvu so za svoj denar super zadeva. Ampak sedaj bi radi širili zadevo in nam elementi več ne pašejo, pa še prostora se nam zdi škoda in razmišljamo o vgradnih.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Cela drama če se polica povesi. Vsake pol leta jo obrneš pa je. Samo to je že delo, ker je potrebno cote ven, presortirat kaj se ne bo več nosilo, polico obrisat in jo obrnjeno postavit nazaj.
No lažje je dat 3cm dilo not, pa nimaš dela.
Zakaj bi se pa moral ukvarjati še z omaro? Presortirat kar se ne nosi? Če ne nosiš daš stran takoj, ne pa da se dvakrat na leto ukvarjaš z omaro. Razen če ti paše seveda, potem izvoli :)
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Če bi gradili v Nemčiji, picajzlerskih reklamacij nebi bilo. Nebi vsako motečo pikico beleža kazali s prstom. Tam se točno ve koliko pikic na m2 je dovoljeno in še vedno spada v kvalitetno izvedbo. Ravno tako fasada, fuge keamike....

Kar se pa tiče omare, lahko dobiš popolen izdelek, samo najdet moraš mizarja, ki je pripravljen tako stranko pedenat. Ni pa poceni. Po končanih delih lahko še razkuži in sterelizira vse, samo stranka mora biti pripravljena to plačat. Ker bi pa stranka rada čim ceneje, to seveda odpade.

Napake pri nas so bile a la pokanje fasade po 2 tednih, par mm in 30 cm razpoka.... bi šlo to skozi po "nemških standardih"?

Da sploh ne omenim še česa, so bile še hujše stvari. Kake pikice neki.... polovico "mojstrov" je pač težkih šalabajzerov...
 
Počasi bom morala zamenjati omaro v najini spalnici.

Iščem dobrega mizarja, podjetje, ki bo izdelal vgradno omaro po mojih željah. Akron in Izi mobil odpadeta, ker mi ne kakovost ne izvedba ne sedeta. Želela bi omaro v kateri so police debele vsaj 3 cm in niso iz iverke, da se ne povesijo takoj, ko jih malce bolj obremeniš.

Torej z prosim za dobre reference.

Hvala :)


povprašaj v marosu v LJ Majo precej brandov na zalogi ki delajo tudi te zadeve, ki jih omenjaš. Jaz mam omaro (sicer samsotojno z drsnimi vrati) od novamobili, vendar znaš najt tud kako vgradno

poglej na novamobili.it majo pa še en kup brandov, na pamet ne vem točno kterih