Uvoz avtomobila

jezek

Guru
24. jul 2008
2.620
1.241
113
Govoril sem konkretno o bmw premium selection, ki NE velja ce je vmesni kupec pravna oseba
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
avtohiša je načelno samo račun in gotovo, pa da ti zrihtajo tisto zač. tablico.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.437
113
Kaj je kdo že kupoval v Italiji?
Kolega gleda Renault Captura LPG, ki ga ni na drugih trgih, ja je enak motor kot v Dacia ah, ampak, Dacia mu ne sede.

Zanima me samo kako je z preizkušnimi tablicami?
Imajo kot v DE ali Sloveniji, rumene tablice?

Ali mora iti na prikolico??
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Katerega "ponudnika" uvoza bi torej priporočali - da imate z njimi dobre izkušnje (tisti, ki niste uvažali sami)?
Sam se malo spraševal okoli in dobil dober občutek pri Porsche Interauto. Mogoče naredijo uvoz malo dražje, a naj bi imeli dobro mrežo, avto se pregleda in dobiš 2 letno garancijo nanj. Torej, če ti privlečejo limono, ti 2 leti krijejo popravila, kar pa ni tako slabo. Verjetno pogojujejo redni servis pri njih, to ne vem. Seveda ne vem kako je z njimi realno, ker se uvoza še nisem lotil. Pa zadaj stoji velika firma, ne neki lokalni mafijozo.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Tudi jaz sem tu nameraval naročiti pred 3 leti, smo bili precej konkretni že... pri nas iskal avto že nekaj mesecev, pa je vsakemu nekaj manjkalo. Tik preden bi se z njimi dejansko dogovoril, pa se je na srečo pri nas pojavil točno takšen z še nekaj dodatnimi bombončki. Tudi meni so se zdeli zelo profesionalni, avte kupujejo samo od pooblaščencev, pri ostalih imajo zelo ozek krog, ravno zato da čimbolj zmanjšajo možnost nakupa slabega avta. Nemško znam zelo slabo, kupoval nikoli nisem, tistih 700€ za to da najdejo, preverijo in sem pripeljejo avto se mi takrat ni zdelo ful dosti. Kako je danes pa ne vem.