Uriniranje/bruhanje skozi okno

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pa ne moreš nooooo
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.599
259
113
fuj!

mene je enkrat en kolega, k smo bili zunaj (v soboto), ko sm ga pelu na wc, se me je za ramo držal, ker ni mogu gor gledat, in tik pred wc pride prva runda... hlače, srajca, zadaj vse mokro! pol sm ga pa do lijaka spravu, pa je tam koncal...

sam kolikor slabo prenašam bruhanje (ko vidi tuje/svoje bruhanje mi še bl slabo rata), sm se takrat kr dobr odrezal...

on topic:

jah jest ne vem, men je to ful grdo (mogoče je kej z tablicami povezano), sam jest tega ne bi pustu niti naredu! sej ti nikol ne rata slabo kr takoj! rečeš par sekund prej, se avto ustavi (sploh na AC ni problema) pa si vrata odpri pa bruhaj... sam ne v predal!
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Zanzibar pravi:
Hehehe... boljše skozi okno kot po oknu (po notranji strani). Sem bil že v avtu, ko sopotnik na sprednjem desnem sedežu ni mogel dovolj hitro pograbiti vrečke oz. odpreti šipe (na roke), tako, da je letelo malo po šipi, malo po tapeti in polički na vratih, malo skozi šipo, malo po vratih....

Jebiga... se zgodi.

To je meni en naredil v fičotu.
10.gif


K sreči sem lahko tisti skaj opral kar s šlaufom.

Vem pa za primer, ko je tip sedel zadaj na sredini in je bruhnil po prvi šipi.
hysterical-1.gif
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
V vsakem primeru je bolje, da bruhne ven, kot notri po avtu
uf-1.gif

Znancu je hčerkica (nekajmesečna štručka) bruhnika direktno skozi šobe za vpih zraka na armaturi notri v kanal. Avto je smrdel še ene dva meseca
shocked-1.gif
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Pomoje slabše varjante ne moreš pobruhati
uf-1.gif

Še en mesec po dogodku tehtaš ali je bolje vozit z zarosenimi šipami al uklopit zračenje
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Pomoje slabše varjante ne moreš pobruhati
Jah no, jih je še...
Na našem "sindikalnem" izletu je sodelavec drugemu sodelavcu v avtobusu na skrivaj kozlal v zloženo marelo.
Lahko si misliš, kako je to zgledalo, ko je možakar stopil iz avtobusa na dež in potem marelo odprl.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik kajn pravi:
Pomoje slabše varjante ne moreš pobruhati
uf-1.gif

Še en mesec po dogodku tehtah ali je bolje vozit z zarosenimi šipami al uklopit zračenje
hysterical-1.gif

Znancu se je, že precej let tega, maček podelal ravno vreže za zajemanje zraka na Golfu II.
bonk.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Mi smo bli na maturancu. Je sošolc mal preveč spil. IN preden smo šli v hotel iz diskača sta šla on in bejba njegova tudi sošolka. In mi stojimo zunaj pred busom in pogledam na bus pa vidm kako on bruha ona pa drži roke pa on njej v dlani bruha. 2 min kasneje ona vse vn prense v dlaneh pa fukne tja v grmovje. Prizora in njene face nikoli ne bom pozabil..
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik kajn pravi:Še en mesec po dogodku tehtah ali je bolje vozit z zarosenimi šipami al uklopit zračenje
hysterical-1.gif

mp_63, vincent in ostali:
hysterical-1.gif

pokam od smeha, ko berem to temo.......v rokah prnesla bruhanje
hysterical-1.gif


sem že hotla napisat o fuuuuuuj, ampak sem skor počla od smeha
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ja če si občutljiv res
hysterical-1.gif


poznam pa eno štorijo, k sreči se ni zgodila men
grin1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
ne vem a je dovoljeno kozlt skozi okno al ne, vem pa da tisti ki se z mano vozi ma prepoved kozlanja.
ker to mam pa TAKO fobijo. pomoje bi bla sposbna smao še avto ustavt, stopt vn, pa skup padt...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Najboljše so res tiste, ko sploh ne veš nič, da bi kdo bruhal, le ko te fotr opozori zjutraj, da imaš avto pokozlan (odzunaj, hvalabogu). Tebi, pa nič jasno, čeprav si ga vozil lep čas takega.
bonk.gif
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Meni je kolega bruhal skozi sipo v centru LJ....spura po celih vratih+kupcek na vrhu(odprtega okna). Potem si pa predstavljajte pogled nedolznik ljudi ko pripeljes vstric s trolo.Sam sem se skoraj uscal od smeha.Prav tako policaji,ki so stali na vsakem krizicu,zaradi obiska neke zivine iz EU.
 

B81

22. jul 2007
34.512
8.959
113
Ok, še jaz
grin1.gif


Mam kolega, ki v Samsari bruha v pisoar, ker so veceji zasedeni. In to je že kakih 4 krat naredil, če pa ni prostora, kaj te če drugega.
grin1.gif
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ok, opozarjam vse s slabim želodcem, da lahko sledenje naslednjemu linku pusti znatne posledice na vašem apetitu.

klikkk
 

Mitja320

Pripravnik
8. sep 2007
53
0
6
Enkrat smo bili na nekem rojstnem dnevu in je kolega spil preveč in šel spat v avto. Bruhal je čez okno, edino odpreti mu ga ni uspelo
crazy1.gif