Uriniranje/bruhanje skozi okno

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
V soboto popoldne sem videl butca na AC med Lukovico in LJ. MB tablice, sopotnik pa je kozlal skozi okno. Med vožnjo.
Ok, skoraj bi se mu pridružil ker je izgledalo res svinjsko.

Je to dovoljeno?
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Ne. Ali je dovoljeno kozlati/urinirati skozi okno med vožnjo? Čisto tko me zanima kaj bi naredil policaj, če bi to videl...
Je sploh kakšen predpis, ki bi ga lahko uporabil???
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
v bivši državi so rekli : "Nije teško ako treba."

grin1.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Nije teško. Je pa nagravžno za videti ker je tisto kozlanje letelo po plehu od avta, zlezlo precej nazaj do blatnika in pršelo za avtom. Sploh ga nisem šel prehitevati ampak sem samo zabremzal in se do nadaljnjega vozil kakšnih 50 metrov za onesnaževalcem.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Neki zakoni so že, da ni dovoljeno urinirati, seksati in verjetno tudi bruhati ne javnih mestih... Samo komu se to ljubi iskati...
Revežu je bilo pač slabo. Najprej mi sicer pride na misel, da je bil pijan, ampak obstajajo tudi precej hudi primeri potovalne bolezni (ali kako se temu reče). Lahko, da je bruhal zaradi tega in voznik ni mogel/hotel dovolj hitro ustaviti.
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
Hehehe... boljše skozi okno kot po oknu (po notranji strani). Sem bil že v avtu, ko sopotnik na sprednjem desnem sedežu ni mogel dovolj hitro pograbiti vrečke oz. odpreti šipe (na roke), tako, da je letelo malo po šipi, malo po tapeti in polički na vratih, malo skozi šipo, malo po vratih....

Jebiga... se zgodi.
 

Struna

Indijanc
7. jan 2008
290
0
16
42
www.aperion.org
Načeloma je tako, da za vse kar prileti s tvojega avta, odgovarjaš ti. Se pravi, če bi recimo posnel to kozlarijo z mobitelom (oziroma sopotnik) in bi nesel posnetek na policijo, bi ti moral lastnik tistega avta plačat najmanj čiščenje (da ne govorim o psihičnih posledicah in civilni tožbi zaradi nezmožnosti spanja
hysterical-1.gif
)
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
no ja...težko rečem če je dovoljneo (Pomoje ni)...samo bi lahko lastnik avta vsaj ustavil..ker mu je model kar pošteno pokozlal avto.

Ko smo bili mi na tem, smo se ustavili, skozlali za ograjo in šli dalje
evil.gif
...saj ne da bi imel sam prevečkrat probleme..sem pa precejkrat vozil, pa sem bil zverziran na hipno ustavlanje.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
kolega je enrkat bruhal pri odprtih vratih sede ven iz avtomobila in je vrata malo premalo odprl, cuker pa je imel kr silo in je napolnil cel predal v vratih, kar je seveda ugotovil šele naslednji dan, ko je nekaj čudno smrdelo v avtu
stupid-1.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Kaj je treba ven je pač treba ven! Ma itak, da je bolše kot pravijo, da ven vrže kot pa tebi po armaturi! Predstavlaj si, da ti voziš, bi mu reko "čuj janez nea ven bruhaj, ker se nesme kr tu po armaturki fukni"
hysterical-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Za take stvari obstajajo vrečke za kozlanje
bonk.gif

če imaš v avtu nekoga, ki ne prenaša dobro vožnje, mu daš kar lepo vrečko v roke, pa naj vanjo kozla.....o fuj
crazy1.gif

seveda, če se ne morš prej ustavt....drgač pa prakticiramo ustavljanje
hysterical-1.gif

mi je pa enkrat en model pokozlal zadnje sedeže....nagravžno kolk časa sem vohala to svinjarijo v avtu, pa čeprav sem dala vse počistit in oprat
10.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
če imaš v avtu nekoga, ki ne prenaša dobro vožnje,

posledica teh kozlanj je v 99,9 % prekomerna alkoholiziranost....in takemu nobena vrečka ne pomaga..ustaviš da se skozla in pleješ dalje (do naseldnega kozlanja).

doma za deca, se pa stvari z vrečkami rešuje
smile-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
posledica teh kozlanj je v 99,9 % prekomerna alkoholiziranost....
Ni nujno. Velikokrat sopotniki kozlajo zaradi premajhnih lulkov tistih, ki so za volanom, ker vozijo, kao, dinamično.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Popolnoma ... ogabno ...

Sicer pa zna biti, da bruhanje s svojim pH (želodčna kislina ma nekje med 1-2) poškoduje lak na pobruhanem avtu. To pa je že nekaj!
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik AfterEight pravi:
Popolnoma ... ogabno ...

Sicer pa zna biti, da bruhanje s svojim pH (želodčna kislina ma nekje med 1-2) poškoduje lak na pobruhanem avtu. To pa je že nekaj!
smile-1.gif
Ne mi govorit
stupid-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
ksz...

Meni pa se je kolega na poti iz pijanice v Zagrebu pobruhal na zadnjem sedežu, pa je bruhal kr v spanju in se s kolegom spredaj pogovarjava kaj nekaj smrdi, ko da gnojijo njive nonstop. Slišala pa tudi nič nisva, ker je muzika fajn sekala. Pridemo na mejo, šipo dol za pasuše in vidiš policaja ko se za nos prime in reče: Samo naprej
grin1.gif


No ko pridemo domov pa se zbudi in se začne dret kdo ga je pokozlal
tongue-1.gif
Majkemu, na globinsko čiščenje sem peljal avto, pa je še 3 mesece smrdelo...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
viš, mi smo imela pa pacienta, ki se je kolegu pokozlal za (usnjen) jacket (bi se reklo za vrat)...bilo nas je 8 v avtu, in onadva sta sedela spredaj na sovoznikovem sedežu...in zdanji je prvega bruhnil, fora je bila pa v tem, da prvi sploh tega ni opazil
13.gif