Nedelovanje/nepravilno delovanje polnilnih postaj

AndY1

Rusofil
Osebje foruma
18. sep 2007
14.698
227
63
Potem bi moralo polniti.

Drugace pa jaz vedno najprej priklopim kable in sele potem inicializiram prijavo, bodisi preko ID kartice ali SMSa.

AndY1

Rusofil
Osebje foruma
18. sep 2007
14.698
227
63
Tole sicer ni nedelovanje ali nepravilno delovanje polnilne postaje, ampak pohvala letališču Brnik, ki ima postavljeno polnilno postajo (sekcija 1B - kartico za aktivacijo dobite pri recepciji PH) za električna vozila, poleg tega pa ne samo, da je polnjenje brezplačno, ampak je na parkiranje 20% popust za električna vozila.

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
"Ob dobri infrastrukturi električnih polnilnic je tako tudi potovanje z i3 uporabniku prijazno. Žal pa težava ostaja pri polnilnicah, ki – kot že ugotovljeno – na slovenski obali niti približno niso dobro zastopane. Po enem letu od zadnjega preizkusa Obala namreč še vedno ni dobila hitre električne polnilnice, ki je tudi za turiste z električnimi vozili izrednega pomena. Prav tako smo razočarani in istočasno zgroženi nad polnilnico v Marini Portorož, ki meni nič, tebi nič ni delovala vsaj tri dni!"

http://www.bmwblog.si/test-novi-i3-bolje-lovi-morske-valove-in-redkeje-isce-polnilnice/

vragec1230

Pripravnik
8. okt 2013
58
0
6
Ne vem če je prava tema, ampak vseeno... v vednost bodočim lastnikom el. vozil, da DEM trenutno ne izdaja novih RFID in ne dodajajo nove uporabnike v svoj sistem (gospa pravi zaradi tehničnih težav). Ima slučajno kdo tu odveč kartico za DEM?

Mimogrede, trenutno so v Ljutomeru 3 polnilnice, ena je že en teden v okvari, ena je izklopljena, ker je namenjena samo za potrebe občine, ki še nima e-vozila, eno pa ne morem zagnati, ker DEM ne izdaja kartic. Porazno...

Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
10.365
285
83
Marlbor
Zadnje čase opažam kar precej nedelujočih polnilnic, ki so se sicer kar razmnožile pred občinskimi stavbami. Kdo je sploh skrbnik tega?

Pepe

Majstr
20. sep 2007
9.091
317
83
Občine so verjetno izkoristile neka nepovratna sredstva za postavitev. Dodatne pike na volitvah, kaj vse se je naredilo. Obratovanje bi prinašalo stroške, zato nekega smisla, da to v resnici deluje, politično gledano ni. Do naslednjih volitev je še daleč.

• Všeč mi je
Reactions: vragec1230

Gonzo

Majstr
1. sep 2007
4.622
146
63
EU
Ne vem če je prava tema, ampak vseeno... v vednost bodočim lastnikom el. vozil, da DEM trenutno ne izdaja novih RFID in ne dodajajo nove uporabnike v svoj sistem (gospa pravi zaradi tehničnih težav). Ima slučajno kdo tu odveč kartico za DEM?

Mimogrede, trenutno so v Ljutomeru 3 polnilnice, ena je že en teden v okvari, ena je izklopljena, ker je namenjena samo za potrebe občine, ki še nima e-vozila, eno pa ne morem zagnati, ker DEM ne izdaja kartic. Porazno...
Servisni kombi je danes popravljal polnilnico, tako da bo. Pravi da je s polnilnicami Slovenija dobro pokrita z ozirom na število elektrovozil.

vragec1230

Pripravnik
8. okt 2013
58
0
6
Servisni kombi je danes popravljal polnilnico, tako da bo. Pravi da je s polnilnicami Slovenija dobro pokrita z ozirom na število elektrovozil.
Hvala, sem opazil da deluje saj sta bila takoj priključena lokalna Tesla in Kona. :) Pokrita je kar ok, vendar se mi zdi, da je št. električnih avtov tudi precej naraslo. Npr. v Ormožu sta dve polnilnici pa sta zjutraj obvezno polno zasedeni.

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
121
0
16
Kolikor je meni poznano DEM- ove polnilnice ne delujejo, vsaj ne v dravski dolini. Kartic ne izdajajo. Dokler ne bo drug prevzel, bomo še čakali.