Transport živih živali v EU in proti kamelarjem.

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.634
230
113
Zakaj se v takih temah nikoli ne omenja rib? Mislim da ribji svet najbolj trpi, saj plenijo vse in povsod. Kar ne pase v mrezo je itak tok poskodovano, da vprašanje ce preživi ko ga vržejo nazaj v morje

Ribe crkavajo na krovu... Preluknjane z kavljev... Z odrezanimi plavutmi, itn...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Citat:
Uporabnik wd40 pravi:
Ne vem, verjetno sem samo dobil tak občutek pri tvojih komentarjih... al je pa možno, da nimaš nobenga druzga argumenta pa iščeš dlako v jajcu?

Pa btw, če si že tako pikolovski, nikjer nisem napisal, da si proti veganom... samo tvoji komentarji so šablona v takih temah.
Zakaj rabim argumente? Nikogar ne prepričujem naj ne bo vegan.
 
Nazadnje urejeno:

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik wd40 pravi:
Ne vem, verjetno sem samo dobil tak občutek pri tvojih komentarjih... al je pa možno, da nimaš nobenga druzga argumenta pa iščeš dlako v jajcu?

Pa btw, če si že tako pikolovski, nikjer nisem napisal, da si proti veganom... samo tvoji komentarji so šablona v takih temah.
Zakaj rabim argumente? Nikogar ne prepričujem naj ne bo vegan.

Ne moreš iz svoje kože, patetično
smirk-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

To je povezano s krščansko kulturo, ki jo imamo tudi tu. Jezus je menda učil, da se je treba redno postiti, ob postu se pa npr. ne sme jesti mesa, razen rib.

grims-1.gif
!
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.125
55
48
122
ksz:

Če ima kdo današnje Delo ali pa včerajšnjo Ono, naj si prebere pisma bralcev, kjer en tipson (možno bi bilo, da je prisoten na temu forumu), trdi, da zdrav slovenski zajtrk kot so ga pred kratkim dobili v Osnovnih šolah ni ne zdrav (ker mleko škoduje zdravju) ter da za pripravo tega zajtrka muči živali (molža krav je po njegovo mučenje živali, strašansko trpijo...), kot dodatek pa še navrgel, da paša poteka na najboljših kmetijskih zemljiščih...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.634
230
113
Dobe, sej ce je tam pasa je temu itak namenjeno... Al kaj bi se moglo dogajat na najboljsih kmetijskih zemljiscih.

Od kdaj mleko in med skodujeta zdravju? Verjetno res, v pretiranih kolicinah - kot vse...
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.937
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Zakaj se v takih temah nikoli ne omenja rib? Mislim da ribji svet najbolj trpi, saj plenijo vse in povsod. Kar ne pase v mrezo je itak tok poskodovano, da vprašanje ce preživi ko ga vržejo nazaj v morje

Ribe crkavajo na krovu... Preluknjane z kavljev... Z odrezanimi plavutmi, itn...

Ribe naj ne bi čutile bolečin, saj nimajo razvitega sistema za zaznavo. Kar pa ne opravičuje takšnega ravnanja.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
To je povezano s krščansko kulturo, ki jo imamo tudi tu. Jezus je menda učil, da se je treba redno postiti, ob postu se pa npr. ne sme jesti mesa, razen rib.

grims-1.gif
!

Saj ti tudi nisi vseved. Sem 100% da ne veš, da je tole vrsta ribe:

rabbit_0.jpg


A group of monks in southern France were the first who managed to domesticate rabbits, for a rather unusual reason. It is said that the Catholic Church had declared meat from young rabbits to be a kind of fish; therefore, it could be eaten during Lent.
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pejd se solit, Capl !
crazy1.gif

Mi je žal da sem odprl. In sem pravkar take volje, da če bi prišel tisti cepljeni rjuhar mimo, bi mu potegnil dva jermena iz hrbta dol
jezen.gif
. Tako, ... za špas.