Thomy majoneza - poslabšala

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ksz

Sam recimo razni krompirji pa cebule lidl hofer pa se kje to zgleda kt da je 3 vojne dal skoz. Doskrat sm si reku ce to ni iz kaksnih drzavnih rezerv oz od tujih ali pa od tujega trga presezkov in na koncu to pristane pri nas ker res bogo vseskp zgleda.
Enkrat v tusu akcija nekih piscancev, itak cist pred rokom, je bila pakunga tolk pr*eukana in kr strgan da so sigurno te piscance selili cez 3 drzave in to pomojem obstaja trg takih stvari k jih noben noce in iz tega delajo potem akcije ki imen akcija sploh vredno ni.
 

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ker jo je on nehal kupovati

Ti to meni resno?
13.gif

Daj ne seri........
 

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Proizvodnjo so preseili v Srbijo že lani mislim da oktobra, ali novembra. Ker pa je bil trg še poln majoneze iz Švice, se tega še ni zaznalo.
 

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
V teglcu ali tubi? V tubi bi naj bila se vedno ista in drazja. V teglcu poceni in slaba.

@kolimero

Poslji jim link do te teme. Kako pa ves, da jim prodaja pada?

Iz zanesljivih virov.
wink-1.gif

Sedaj se bolj prodaja druga majoneza Zvijezda.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
..to seveda ni res, kljub omenjenim dejstvom. Thomy je še vedno daleč na prvem mestu po prodaji, ne glede na tip pakunge (kozarec, tuba, vrečka..) Pa ne poskušat izpodbijat, ker imam te podatke na dosegu klika (vir: agencija Acnielsen, ki trgovskim verigam kvartalno pošilja podatke).
 

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
..to seveda ni res, kljub omenjenim dejstvom. Thomy je še vedno daleč na prvem mestu po prodaji, ne glede na tip pakunge (kozarec, tuba, vrečka..) Pa ne poskušat izpodbijat, ker imam te podatke na dosegu klika (vir: agencija Acnielsen, ki trgovskim verigam kvartalno pošilja podatke).

Ne mislim se prerekat..........tudi sam imam podatke, brez skrbi... nimaš jih samo ti......
wink-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Jaz imam dober predlog. Kaj če bi midva dala vsak svoje podatke na mizo in potem vsak svoj vir soočiva z dejstvi. Verjetno kakšni agenciji (itak je samo ena) plačuješ za podatke (tako kot tudi mi), zato ti ni ravno vseeno, da plačuješ za nekaj kar morda ni realno?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
..to seveda ni res, kljub omenjenim dejstvom. Thomy je še vedno daleč na prvem mestu po prodaji, ne glede na tip pakunge (kozarec, tuba, vrečka..) Pa ne poskušat izpodbijat, ker imam te podatke na dosegu klika (vir: agencija Acnielsen, ki trgovskim verigam kvartalno pošilja podatke).

Lahko pa oba meni pošljeta podatke, da kot analitik pregledam.

grin1.gif
 

backo123

Pripravnik
18. dec 2012
49
11
8
do kako leto nazaj smo kupovali Hellmans majonezo in enkrat za novo leto tudi kupimo. Probamo in čist drug okus; nč jasn. No pol bolj pogledam in piše Real spodaj;nehali kupovati, ker je dost drugačna kot prej.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.184
2.416
113
v lokalni ostariji
zaseka svežo zelenjavo ima spar kar od slovenskih pridelovelcev. prav tako kislo zelje npr.

seveda proizvajalec thomy ne bo priznal da je menjal recepturo. receptura je lahko enaka pa ni nujno da so sestavine(poreklo le-teh) enake;)
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Meni pa je Thomy v dozirni vrečki (ali v tubi) čist super. Hellmans je nižji rang.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Hellmans je bila dobra..... .like, 15 years ago. Zdaj je crap, raje majoneze sploh ne jem ko da jem Helmansa. Edina dobra je Zvijezda