Težave z dihanjem...

Blimpe

Pripravnik
31. jul 2007
51
0
6
Evo moj problem. Spoznam punco, se imava lepo, hodiva na zmenke, se mečkava... Potem pride prvi seks, in po tem me vse mine. Parkrat potem še seksava, ker se trudim, da bi dobil občutek, ki je bil pred seksom nazaj, vendar me vedno bolj mori... To se mi dogaja približno 5 let, odkar sem nehal 7 letno zvezo, v tem času sem bil s približno 10imi puncami in pri vsaki je isto. Aja, če prespi pri meni, me zjutraj, ko se zbudim začne dobesedno dušiti in ne morem dihat. Pa da ne bo pomote, vse punce so bile fajn, vedno mi je bilo hudo, ker sem jih mogel pustiti. Nekaj očitno ni uredu z mano... Kaj storiti?

P.S. Nazadnje se mi je zgodilo, da sem bil s punco in namerno nisem hotel seksati, vendar po dveh mesecih nisva več zdržala in se je zgodilo isto.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.161
2.345
113
v lokalni ostariji
tezave z dihanjem so problem psihe...

nekaj nekje nimas razscisceno.... in tezko dihanje je posledica straha pred "vezavo" zacne te dusit ker ves da se bos tudi v vezi zacel dusit... sploh zjutrak ko se prebudis in ti butne podzavest: tole je pa resno...

svetujem ti obisk psihiatra...ker tole na forumu ne bos resil... sploh pa ne ker bo sedajle XYZ "pametnih" postov...

morda bolehas za eno obliko depresije...
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
ksz... rahlo me spominja na film 40 dni 40 noči.....

ampak... zaenkrat se mi zdi da ma alkoholik kar prav...
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
tudi meni se zdi, da ti težave z dihanjem povzroča psiha. Lepo pojdi k strokovnjaku in sem ziher, da ti bo ratalo.

pa veliko uspeha!
wink-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.512
8.958
113
Tvoj problem je tista 7 letna zveza, po moje. Zaradi nekega razloga ne odpreš vrat do konca punci, ki jo imaš tisti čas.
Ali ti tista iz 7 letne zveze drži vrata, da jih ne moreš odpret?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Blimpe pravi:
Evo moj problem. Spoznam punco, se imava lepo, hodiva na zmenke, se mečkava... Potem pride prvi seks, in po tem me vse mine. Parkrat potem še seksava, ker se trudim, da bi dobil občutek, ki je bil pred seksom nazaj, vendar me vedno bolj mori... To se mi dogaja približno 5 let, odkar sem nehal 7 letno zvezo, v tem času sem bil s približno 10imi puncami in pri vsaki je isto. Aja, če prespi pri meni, me zjutraj, ko se zbudim začne dobesedno dušiti in ne morem dihat. Pa da ne bo pomote, vse punce so bile fajn, vedno mi je bilo hudo, ker sem jih mogel pustiti. Nekaj očitno ni uredu z mano... Kaj storiti?

P.S. Nazadnje se mi je zgodilo, da sem bil s punco in namerno nisem hotel seksati, vendar po dveh mesecih nisva več zdržala in se je zgodilo isto.

Nič hudega!

Moj primer, imel daljšo zvezo, in sma nabijala ko zmešana, mi2 sma si naredla svetovn pokal v seksu, pa sma
mela vse od kvalifikacijskih pa do finalnih tekem...

Končama, pač bad gor, bad dol.

Najdem hitro novo (da prejšno prebolim - pomaga) in seksama... In so ble težave z trdoto ne...
Več kot 1x nisem mogel... Ok, bo minlo... Menjal par komadov, vglavnem ni blo šans, da bi zadeva
ostala ravna po prvi tekmi... (že prvo tekmo sem težko končal včasih, sploh če ni bil štel čisto po mojem okusu)

In najdem jebačico, pač tako za treninge bi reko...
Itak po prvi tekmi zgubim. In ene 3x pol še isto...

Pol pa ko je malkom prišo v ligo prvakov, po ene 5tih tekmah v različnih dneh, ko sem se navado terena,
Uvajanje, trening, predtekmo, tekmo in finale v eni noči. Ko zajec na kokainu. Skoz zid bi šlo se mi je zdelo...

Zdaj se izbolšuje, ko sem trezn, zdržim samo eno tekmo, po 2-3 srečanju sem ze kul.

Zgleda da je to podzavestna psiha, nemores premagat, kot pa z vajo.

Ko sn pa nažgan pa tak priredim svetovno prvenstvo; če le najdemo nasprotno moštvo...
wink-1.gif


Nič bat, s časom se zrihta vse...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Denis pravi:

Tvoj problem je tista 7 letna zveza, po moje. Zaradi nekega razloga ne odpreš vrat do konca punci, ki jo imaš tisti čas.

Ali ti tista iz 7 letne zveze drži vrata, da jih ne moreš odpret?




Stoprocentno!



Bivša mi ne da žoge! Rešeno...



Po prvem tednu ko sma končala nisem mogo igrat... Ni varjante...

V glavi sn bil ON, samo kaj ko pa moji napadalci niso šprintali...



Zgleda prva ljubezen ali kako... Pa je že 4 leta od tega, pa še me včasih jebe...



Zato tut trezn nisn nikol vuni, sej nemorem tekme zmagat nikol drugač...
 
Nazadnje urejeno:

Blimpe

Pripravnik
31. jul 2007
51
0
6
Hvala za odgovore. Tok hudo še ni, da rabm psihiatra mam šele 26 let. Sej me bo minilo, upam.

P.S. Malcom, ta ideja sploh ni slaba, vaja pravš?
smile-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.161
2.345
113
v lokalni ostariji
lej

vem da je psihiatricna pomoc velik tabu ampak glede na opis tvojih simptomov ti res svetujem da poisces eno strokovno obliko pomoci (morda bi bil bolj smotrn obisk psihologa na zacetku)...

in naj ti ne bo nerodnu... nema veze kok si star... eni imajo tezave ze zgodaj


pusti ti malcoma ki lahko fuka kadar hoce... je pa tako da vsi imamo vcasih kaksne "flashback-e" samo pri tebi je to mocno in to redno...


da ne bos toliko casa odlasal da bos star 40 ko se bos sprijaznil da imas hude tezave
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Pa kaj, če imaš "šele" 26let? Saj ni noben rekel, da se ti je pri šestindvajsetih utrgalo, pa rabiš psihiatra. Ne jemlji nasveta kot nekaj strašljivega. ok, sej samo po sebi se že tako sliši, ampak pogovor ti bo verjetno lahko pomagal.

Aja, pa še za razmislek... je tebe ona pustila? te je prevarala? si jo še vedno želiš nazaj? negotovost glede vsega?


lp
Peter
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Kaj pa če bi si dopovedal oziroma sam pri sebi razčistil, da sedaj ne iščeš resne zveze. Ko naslednjič vidiš punco ob sebi, si pač rečeš, da si bil tok dober in je boga revica čist omagala.
 

bounty

Pripravnik
3. sep 2007
44
0
6
...si kdaj probal pred njo zjutri ustat, se malo sprehoditi, da bi lažje zadihal? Mogoče kadiš (samo tko prasam...)? Imas mogoče astmo?

Kakorkoli, priporočam, da se zjutri, ko te zacne dusiti, malo sprehodis..Imas mogoče kake sanje ponoče?Glede prve punce? Mogoče nerazčiščene pojme? ob tem problemu se poraja veliko vprašanj... Kaj narediti, so ti pa že drugi povedal... Ne boj se, ker psihiatri/psihologi niso nič strasnega...Vse kar je, je to, da imas malo tanjso denarnico...A vseeno-če ti bo to pomem rešilo probleme...Vredno vsakega €...


Lp
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
jst bi ti reku da ne odnehi...bot z čimvečimi, pač če te začne dušit, te začne duši, ka nej zdej. No ja mogoče se res sliš prov moško, sam to je to...z vsako stvarjo ki ti povzroča "strah" se moreš spopadit. Prej ko se boš, lažje ga boš premagal. Ker bolj kot boš odlašal, bolj bo strah rastel.

noben psihiatr al pa psiholog ti ne bota pomagala.


Maš pa še drugo možnost ...
grin1.gif
....da si nejdeš eno fajno ku te ne bo hotla met kakih pol leta, pa bo zaf*ukana...pa se boš boril da jo boš dobil. ko boš enkrat vložil pol leta truda v eno punco pa jo boš na koncu dobil, mi verjem da te ne bo začela dušit ko se boš zbudil in bo ona pri tebi.


...gdo je pa reku da moreš sam grde met..
evil.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Lahko je psiha, ampak ker se ti tega svojega problema zavedaš in ga pričakuješ, ti lahko pomaga že kak placebo. Recimo joint in sprehod ob večji krizi s tem stanjem. Neko spremembo potrebuješ, v glavnem. Pa naj bo to substanca, sprememba v navadi, gibanje, karkoli. Takšno, da boš verjel vanjo in svojemu telesu dal vedeti: "Hopa, tako ne gre dalje."

Lahko pa je kaj čisto tretjega. Npr. astma, ki se aktivira po telesnem naporu (seksu), za katero ne veš ali (upam, da ne) rak na pljučih. Kadiš? Se ukvarjaš s športom?

Vso srečo pri rešitvi problema ti želim.