Testno vozilo z 0 km?

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Gledam sedajle reklame po TV in oglašuje Reno testna vozila z 0 km?

nekako mi ne gre tole skupaj? kako je to možno?
confused-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik masevc pravi:
pomislil sem na uno škatlico za zbijanje kilometrov
Ni to.
Običajno so to le registrirana vozila, da trgovci dosežejo kvoto, ki jo imajo, da obdržijo vse ugodnosti (popuste, itd.).

Se kar splača nabavit, če so pravi popusti in znajo biti kar pravi
cheer.gif
. V ITA je to že precej časa uveljavljena praksa.

Sicer pa se temu strokovno reče enodnevna registracija.
 
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
ti avtomobili so svoje čase po večini potem romali v severne države, kjer so davki za nakup novega fenomenalni...tako so jih naši lepo registrirali, ter kot 'rabljene' prodali finkam
smile-1.gif
in fincem.

drugače pa...kot že rečeno.....pri mesečni kvoti se gleda št. registriranih vozil...in če želiš biti prvi...jih pač sam nekaj registriraš.

P 0 km ni mišljeno da jih je res 0 (par jih bo vedno na cagarju)...gre za poanto da voza ni še noben vozil.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
tako je, noben novi avto nima 0 km pri prodaji. ti ga morajo še z nultega servisa pripeljat (tehnični and stuff).
tak nekje med 2 do 8 km ma ziher vsak na števcu.
 

Domzalcan

Vzoren Državljan RS
22. jul 2007
228
0
16
41
Domaležale
Eh, pr kastelcu so mel enkrat Alfo brero 3.2 motor...z njo so naredl čez 100km in nato števc resetiral in je šla v potem v salon in lastniku... pa je bla teh 100km oreng terana...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Domzalcan pravi:
Eh, pr kastelcu so mel enkrat Alfo brero 3.2 motor...z njo so naredl čez 100km in nato števc resetiral in je šla v potem v salon in lastniku... pa je bla teh 100km oreng terana...
Za druge ne vem, vem pa, da imajo to Italijani. Mislim, da lahko zbrišeš do nekje 150 km, to je pa zaradi prevoza, testiranja v tovarni, itd. Da kupec misli, da je dobil avto s tistimi par km (običajno 2-10).
Ja, imaš pa potem retarde (z velikim R-je), ki to izkoriščajo. Da jim j... nekaj, me zanima, če bi svoj avto neulafan tiščali do konca. Svinje.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik masevc pravi:
Gledam sedajle reklame po TV in oglašuje Reno testna vozila z 0 km?

nekako mi ne gre tole skupaj? kako je to možno?
confused-1.gif

To mi je res zanimivo, mati je danes prevzela povsem nov avto, pa je imel 30km na cajgerju.
30km za prestavljanje sem in tja? Sem nato šel čekirat še par ostalih, pa so vsi imeli po vsaj
5km. Prodajalca sem vprašal kak to da jih ma toliko (v osnovi me niti malo ne moti) pa je rekel
da je to zarad prestavljanja po nemški fabriki, nato na šleper in s šleparja...

Samo 30km?!

Zgleda da se je kak študent ki jih tam pere šel malo cuknit okoli, medtem ko je mel malco.
smile-1.gif
 

Domzalcan

Vzoren Državljan RS
22. jul 2007
228
0
16
41
Domaležale
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Domzalcan pravi:
Eh, pr kastelcu so mel enkrat Alfo brero 3.2 motor...z njo so naredl čez 100km in nato števc resetiral in je šla v potem v salon in lastniku... pa je bla teh 100km oreng terana...
Za druge ne vem, vem pa, da imajo to Italijani. Mislim, da lahko zbrišeš do nekje 150 km, to je pa zaradi prevoza, testiranja v tovarni, itd. Da kupec misli, da je dobil avto s tistimi par km (običajno 2-10).
Ja, imaš pa potem retarde (z velikim R-je), ki to izkoriščajo. Da jim j... nekaj, me zanima, če bi svoj avto neulafan tiščali do konca. Svinje.


pomojem jim nebi bilo ravno toplo pri srcu... Mah, kaj delajo v Luki koper z avti... razni VWji, Audiji...hjoj, morm enkrat posnet...pa mal posredovat naprej...noro, kar delajo mulci v luki koper...sej so polnoletni, ampak, to je prva full gas, druga tut...fino žlajfanje in tako naprej...uglavnem za kozlat
stupid-1.gif
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Ravnanje osebja je praviloma vedno premosorazmerno s plačilom slednjega. Plačaš slabo, dobiš slab kader, ki se mu jebe za vse. Tako to je povsod.

Ogo
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
81
28
pomojem jim nebi bilo ravno toplo pri srcu... Mah, kaj delajo v Luki koper z avti... razni VWji, Audiji...hjoj, morm enkrat posnet...pa mal posredovat naprej...noro, kar delajo mulci v luki koper...sej so polnoletni, ampak, to je prva full gas, druga tut...fino žlajfanje in tako naprej...uglavnem za kozlat
stupid-1.gif


[/QUOTE]

Pol ti bo pa tvoj kastelc jajca odtrgu!
hysterical-1.gif
 

jaka33

Pripravnik
5. sep 2007
281
0
16
Moja Škoda je imela 6 km, Grande Punto pa 3 km.
Upam da so bli lepo voženi.... ha-ha-ha