Tesla Cybertruck

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Vsa čast Musku, je pogruntal da ameriški redneki rabijo kup pocinkanega pleha pravilnih oblik, ki se ga bo dalo klepat doma na dvorišču predvsem pa ga ne bo škoda za vsakdanjo uporabo. To bodo pokupili vsi južnjaki, ki sedaj vozijo "last true v8" iz 80h ker je vse novejše preveč pussylike. Elektrifikacija je tu ne sekundarna ampak tercialna zgodba. Sekundarna zgodba je sposobnost tega vozila da te avtopilot pripelje domov po 2h flaškah jack danielsa in vmes povozi samo enega mehičana.

Če je notranjost hosewash frendly je tole popolna zmaga, jst verjamem da je, ker veleum Musk je to vse razmislil ko je ležal 12h na tleh v nekem texaškem hlevu.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Krneki... škoda besed o tem zmazku. Vzmetenja sploh ni alkaj? Legalno tudi ni, ne steklo ne SS.

39k$ lol, tko kot je bila model 3 35k, pa je tisto bilo veliko bolj realno dosegljivo. Skratka...tole je bila kar konkretna polomija če ni vseskup neki stunt.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.625
766
113
Vzmetenje je prilagodljivo zračno, sicer bi težko imel 1,5 t nosilnosti, imaš tudi on-board kompresor za gume pumpat.

V EU kjer je meja za lahka gospodarska vozila 3,5t, tole res ne more biti realno. Tole bo v taki obliki samo za ameriški trg.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
To je pa res zmazek od zmazka, ampak ne dvomim, da so ga vsi Hollywoodski zvezniki ze naročili.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Ni zmazek, to je mojstrovina.

Recimo izvolit budalo za predsednika največje države na svetu je mojstrovina PR. Začela se je tako da je par rednekov žvečilo tobak in med pljuvanjem gledalo kako mehičani skačejo preko tehnične ovire in je en pripomnil (mislim da se je pisal Bush jr. something) da baje kandidira za predsednika en, ki bo naredil zid in jim ne bo treba z šibrovko preganjat več migrantov z njihovih rančev. Kako cool je to?! Glas se je širil, prvih 5 rednekov je spodbudilo 50 rednekov, teh 50 naslednjih 500, teh 500 naslednjih 5000 ... stvar je prišla počasi v mesta (Dallas, Nashville, Las vegas) in od tam v razvite dele USA. Vsem se je zdel Donald idiot, ampak po svoje sej ima prav ane (ali pa ne? who cares!). Na koncu so se vsi rednekarilizirali in Donald je zmagal.

Tako bo tale cybertruck osvojil ameriko. Čez 2 leti bo F-150 avto za gaye in za mehičane, ki nimajo za CybertruckTM. Izvažalo se to ne bo, ker niti ni mišljeno da bi se. Bo pa tudi v EU in drugje po svetu imelo svoje častilce (par jih imamo tudi na alterju), in zagotovo se bo kakšne pojavil tudi na naših cestah (registracija kot specialno vozilo, vozno s kategorijo C).
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Pa ne vem, z veseljem bi imel, katerikoli drug Teslin avto, tole je pa tak mimosun, da še vedno čakam, da Elon twittne, da so se samo hecali.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
Tudi, če zgleda bolj tko.... aerodinamika verjetno štima. Verjetno ni nič slabši kot konkurenca.

Če ima pa sci fi vibe iz 80s pa zakaj ne. Po deloreanu so tudi verjetno srali na začetku. :p

1574421283466.png


1574421293066.png


1574421309910.png


1574421320002.png
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Ko sem ga videl, sem si rekel WTF?
Po dveh minutah videa, kjer so prikazali ostale možnosti (zapiranje tovornega dela, kamping nadgradnja, dila za motorje v stranici, itd.) sem si rekel, to je to. In oblika mi je postala ''normalna'', celo kul. Američani bodo ponoreli za tem.
Izgleda je po SUVih in modnih, zaobljenih linijah čas za ''mačo'' zadevo, recimo Bolinger je že nakazal v to smer in je folk kar ponorel nad njim. Tole bo isto, po moje.
Krneki... škoda besed o tem zmazku. Vzmetenja sploh ni alkaj? Legalno tudi ni, ne steklo ne SS.

39k$ lol, tko kot je bila model 3 35k, pa je tisto bilo veliko bolj realno dosegljivo. Skratka...tole je bila kar konkretna polomija če ni vseskup neki stunt.
A si ti razmišljal, da bi kontaktiral Teslo, da te zaposlijo? Ker potem bi imeli sedaj billions and billions of profit, ker ti točno veš, da bo nekaj neuspeh. Pa bi jim prihranil izgubo.

BTW: Dve leti nazaj si že pisal, da bo Tesla crknila v roku par mesecev. A smo še zmeraj leta 2017 ali si ti malo nakladača?
Drugače te je pa fajn brat, ko lahko iz prve roke bereš, kako oprani možgani vplivajo na racionalno razmišljanje nekoga. Keep on coming.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc in koliko

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Tako kot DeLorean, prodalo se bo par komadov in nato bo tema ter izguba za investitorje. Če bo sploh kdaj kaj prišlo iz proizvodnih linij.
Delnica Tesle je po objavi padla.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Če jim to kdaj uspe spravit v proizvodnjo in prodajat, samo kapo dol.
Itak so tako obliko zrisali, ker je občutno cenejša za proizvodnjo, čeprav bodo verjetno trdili, da je to ultra hip dizajn.
Meni je sicer oblika dobra, imel ga pa itak ne bi nikoli.
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.785
6.069
113
Ko sem ga videl, sem si rekel WTF?
Po dveh minutah videa, kjer so prikazali ostale možnosti (zapiranje tovornega dela, kamping nadgradnja, dila za motorje v stranici, itd.) sem si rekel, to je to. In oblika mi je postala ''normalna'', celo kul. Američani bodo ponoreli za tem.
Izgleda je po SUVih in modnih, zaobljenih linijah čas za ''mačo'' zadevo, recimo Bolinger je že nakazal v to smer in je folk kar ponorel nad njim. Tole bo isto, po moje.

A si ti razmišljal, da bi kontaktiral Teslo, da te zaposlijo? Ker potem bi imeli sedaj billions and billions of profit, ker ti točno veš, da bo nekaj neuspeh. Pa bi jim prihranil izgubo.

BTW: Dve leti nazaj si že pisal, da bo Tesla crknila v roku par mesecev. A smo še zmeraj leta 2017 ali si ti malo nakladača?
Drugače te je pa fajn brat, ko lahko iz prve roke bereš, kako oprani možgani vplivajo na racionalno razmišljanje nekoga. Keep on coming.

Tesline delnice niso ravno poletele v nebo ob tej predstavitvi. No celo 6 procentov minusa so pridelali. To zna veliko povedat o produktu. Čeprav cena mi je smešno nizka za entry modele.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luka51

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Tesline delnice niso ravno poletele v nebo ob tej predstavitvi. No celo 6 procentov minusa so pridelali. To zna veliko povedat o produktu. Čeprav cena mi je smešno nizka za entry modele.

Po tej ceni ne bodo prodali niti enega.
Tako kot tudi Tesle Model 3 po obljubljeni entry ceni niso in tudi nikoli ne bodo prodali. Gre za klasičen Muskov nateg.
Samo da sedaj Musk že tako hudo nateguje, da je še sebi začel verjet.