Pečica Tesla

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
Zanima me,če se splača tole pečico uzet?Kako je z kvaliteto servisom?Ima kdo izkušnje z to znamko?
Ni za mene,da ne bo pomote.

Hvala za odgovor.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
boljša kot miele
Ko boš imel Miele pečico se javi.In ne mlati neki brezveze v prazno..
Kot sem omenil,ta pečica Tesla ni zame.Samo informativno me zanimajo izkušnje,da posredujem naprej.Al se splača al ne jo kupit.Ker si ta oseba,Ne more privoščit pečico za 500 eur in več...

Imam 4 leta pečico Miele.In peče kot krušna peč.Brez ene napake v tem času.Toliko...
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Dajno, ne moreš se na Alterju zanimati za Tesla pečico.
Kot če bi se Avtofan zanimal za Trabanta.
 
  • Haha
Reactions: zino

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
Dajno, ne moreš se na Alterju zanimati za Tesla pečico.
Kot če bi se Avtofan zanimal za Trabanta.
So ljudje,k se komaj preživijo.In si ne morejo privoščit pečico za 500 in več eur.
Zato sprašujem,da lahko posredujem informacije in izkušnje naprej...seveda če jo kter sploh ima oz Tesla aparate.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Glede na to, da pises da si oseba ne more privosciti drazje, ni posebej lepo, da jo imas za testnega zajcka. Predvidevam da nihce nima izkusenj s to pecico, ki sploh ni poceni. Na mimovrste imas v prvem zadetku vsaj 10 cenejsih pecic, med njimi elektrolux, candy, beko in vox. Sam ne bi sicer kupil nic od navedenega, a mi na morju najcenejsa candy zacuda sluzi brezhibno oz ne vidim razlike v primerjavi z 1x drazjo siemens doma...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.428
113
Pač kitajski izdelek, ki z Teslo nima nič.
Lahko da dela, to pa je to.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Nekje sem na hitro prebral, da pod znamko Tesla prodaja Kitajske izdelke neka firma iz Srbije.
Podobno, kot pod znamko Vivax firma iz Hrvaške.
Še iščem kje sem to prebral, tako da ni stoprocentno.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Nekje sem na hitro prebral, da pod znamko Tesla prodaja Kitajske izdelke neka firma iz Srbije.
Podobno, kot pod znamko Vivax firma iz Hrvaške.
Še iščem kje sem to prebral, tako da ni stoprocentno.
Tesla bela tehnika je srbska firma, ki naroča proizvodnjo na kitajskem. Mi imamo na vikendu njihov TV in 3 klime po različnih nepremičninah - vse BP. Pač povprečen midle cost program.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo
Zanima me,če se splača tole pečico uzet?Kako je z kvaliteto servisom?Ima kdo izkušnje z to znamko?
Ni za mene,da ne bo pomote.

Hvala za odgovor.
 
Zanima me,če se splača tole pečico uzet?Kako je z kvaliteto servisom?Ima kdo izkušnje z to znamko?
Ni za mene,da ne bo pomote.

Hvala za odgovor.

na mimovrste imaš beko, gorenje, tud kak electrolux za iste peneze, s tem da imaš pri omenjenih 5 let garancijo proti doplačilu pa mogoče še kako leto več. Vprašanje je tudi servis, za omenene brande ni panike zdaj kaki srbi, kitajci itd...pa pitaj boga
 
Nekje sem na hitro prebral, da pod znamko Tesla prodaja Kitajske izdelke neka firma iz Srbije.
Podobno, kot pod znamko Vivax firma iz Hrvaške.
Še iščem kje sem to prebral, tako da ni stoprocentno.

to je fact...v Srbiji se kaj dost ne štanca, gre pa v bistvu za kupljen program, isto vivax.....pač tam kupijo za x penezov, doma prodajo za xxxx penezov in to je to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
Zanima me,če se splača tole pečico uzet?Kako je z kvaliteto servisom?Ima kdo izkušnje z to znamko?
Ni za mene,da ne bo pomote.

Hvala za odgovor.

v tem cenovnem razredu bi jaz gledal še Freggio, ki pa je žal pri nas ni, oz je vse skup tujina..če pa dobiš kak njihov izdelke se pa splača prevert kaj in kao jez njim. Gre v bistvu za ita brande, za njihove izdelke, sam da je gor druga broška pa neki manj garancije
 
  • Wow
Reactions: Samo Izoliranc