Teslo v Tesli Y

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Evo, danes je napočil dan, ko sem naročil mojega prvega štromarja. Če bo koga kaj zanimalo, bom tukaj objavljal kako bo potekalo vse skupaj, vse dobre in tudi slabe strani, ker nisem Tesla fanboy in sem prepričan, da me bo kaj tudi motilo. Sploh me zanima kakšna bo kvaliteta izdelave in pa s kakšnimi težavami se bom srečeval. :nazdravje:
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Kvaliteta izdelave ni več nek problem (razen, če dobiš petkov avto... tako kot pri vsaki znamki). Verjamem, da boš na avtu našel več pozitivnih kot negativnih stvari.

Ena najbolj motečih je ta, da se avtopilot izklopi, če zamenjaš vozni pas (greš nekoga prehitevat). Pri drugih znamkah se s smernikom izklopi in potem na novem pasu samodejno vklopi... pri Tesli pa žal ne.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Kvaliteta izdelave ni več nek problem (razen, če dobiš petkov avto... tako kot pri vsaki znamki). Verjamem, da boš na avtu našel več pozitivnih kot negativnih stvari.

Ena najbolj motečih je ta, da se avtopilot izklopi, če zamenjaš vozni pas (greš nekoga prehitevat). Pri drugih znamkah se s smernikom izklopi in potem na novem pasu samodejno vklopi... pri Tesli pa žal ne.
To sem pa opazil na testni vožnji ja, je tudi mene zmotilo, ker je to na bavarcu delalo super.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Ne tega delat. To je tako kot če bi ti starši dali eno pritegnjeno ime, samo še slabše.
 

vrum

Zelenc'
12. mar 2020
13
2
3
Zadnjič sem videl registrsko, mislim da je bila KR ID10T :)
kkidiot.jpg
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova in KarEn

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.556