Tesla Cybertruck

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Vrhunski voz :evil:
F-L83-PBb-IAAi-Rr-V.jpg

F-L83-PDa-MAAU13-M.jpg

F-L9u-Mnbo-AAI6h-S.jpg
F-L9u-Mka4-AA4miy.jpg
F-L83-PCa-EAAm-Rby.jpg

F-L83-PBas-AAFD7o.jpg
F-L9u-MKb-MAEKlx3.jpg
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
Če rabi neslišen rahlo oklepljen prevoz za 4 dedce v polni opremi z možnostjo montiranja kaj močnejšega na kason, je to dober deal.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Meh.
Najcenejši nakup blinde za mafioze.
Brisalec bo zagotovo drag.
Ostalo me ne prepriča kot druge tesle no mogoče range extender bi bil dobra alternativa polnjenju prideš na lokacijo pustiš praznega in zamenjaš za polnega.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Drži.
Jaz ne vem ali bi se zgražal nad njim ali jim ploskal. Itak pa moje mnenje ni pomembno, ker tudi v sanjah nisem ciljni kupec.
Ampak če tole ne bo postal zaščitni znak mafije (vsaj nižje rangiranih), dam 5 eur mirsiju, da bo lažje šel v Rusijo :). Oklepni avto za male pare. Kaj bo to pomenilo za ostale, pa bomo videli.
PS: me zanima zakaj na predstavitvi ni bilo niti ene besede o recikliranju te zadeve. Le zakaj? :fredi:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
a dej nehi. tole skatla proti bmw ali mb za mafijski voz.... hahaha.... tok okusa pa vseeno imajo.

btw. ste ze opazili kaksnega "mafijca" v tesli?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.963
5.157
113
OKLEPNI AVTO

Vidim, da ste vsi lepo padli na reklamo. V drobnem tisku piše, da ustavi kroglo, če ima podzvočno hitrost - in to so tudi kazali na predstavitvi. Navadni 9mm bo šel skozi. Da se ne omenja, kaj se zgodi če krogla prebije baterijo. Gremo stavit, da v par letih bo kdo tožil teslo zaradi tega.
 

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
852
841
93
Kako leto je za počakat, da pridejo na plano vsi križi in težave novih lastnikov CT.
Pa da se skristalizira za kaj je CT uporaben in za kaj ni.
Sigurno pa bo do neke mere statusni simbol, saj odstopa od okolice. Tako kot je folk nekoč kupoval Hummerje, ki so dokaj nepraktični in neuporabni za civilno uporabo.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
Vidim, da ste vsi lepo padli na reklamo. V drobnem tisku piše, da ustavi kroglo, če ima podzvočno hitrost - in to so tudi kazali na predstavitvi. Navadni 9mm bo šel skozi. Da se ne omenja, kaj se zgodi če krogla prebije baterijo. Gremo stavit, da v par letih bo kdo tožil teslo zaradi tega.
Jaz grem stavit da tožbe ne bo dobil. Glede krogel. Toži pa lahko vsak debil kadarkoli. Tako kot ti opletasš s tem da to, da nekdo nekoga toži, ovaja ima kakršenkoli pomen, seveda ko se gre za neumnosti.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.963
5.157
113
Gotovo ne bo dobil, ker to so celo omenili v izjavi za javnost. Ampak če so že alteraši spregledali ta detajl, bo verjetno tudi kakšen naduti američan. Spomnimo pa kako so se vlačili po sodiščih zaradi autopilota. Opletanje gor ali dol. Marketing nišo so dobili.

Me tudi zanima ali bo kakšen tiktok trend, kjer bodo streljali na parkirane CTje.