Telemach!!!

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Xiaomi Mi Box je uradno ceritficiran Android TV box (tako kot nVidia Shield, razni Sony in Philips Smart televizorji in nekateri provider boxi kot je EON box), zato EON Smart TV app na njega normalno inštaliraš iz storea in tudi deluje. Pa tudi Netflix certified je in ima Widewide L1 support, tako da dela 4K na Netflixu in tudi druge DRM zaščitene vsebine npr. na HBO GO. Edino kar sem opazil nazadnje, ko sem še uporabljal MiBox, da je slika za EON streame iz nekega razloga precej slabša kot npr. na Shieldu, LG smart tvju ali katerem koliko drugem boxu. Nikoli nisem ugotovil, kaj točno ga matra, ampak kolikor sem bral imajo vsi ta problem, je pa seveda bolj očitno na večjih televizorjih.

Top zadeva je definitivno Shield, je pa seveda overkill, če rabiš samo za EON. Teli kitajski boxi (pa tudi nekateri kitajski TVji) z mobilnim Androidom in sideloadanim TV appom pa so kot pravim loterija. Lahko dela super, lahko imaš pa tin01 situacijo.... Če spravijo EON na Amazonov store, bo firestick 4K super alternativa, da si ziher glede updateov, čeprov menda že sedaj deluje.

Najprej hvala za vsa pojasnila. Po mojem je problem v widewine supportu. Potrebuje EON L1 ali L3 ?
In pa se podvprasanje : se da EON kakorkoli instalirati na Xbox One S ?

T
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Bom kar tule prosil za malo pomoči .. Modem bom malo prestavil ,ker wifi bolj slabo deluje ,pa ga bom dal višje, pa mi bo kabel od delilca do eon boxa prekratek.

Kakšen kabel točno moram kupiti ,da bo pasal na te konektorje ?? Konektorje lahko uporabim obstoječe ? Razlika v koaksialcih kolikor vem je v debelini.

Hvala.lp
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Novo v ponudbi, če skleneš vezavo...mogoče koga zanima :cool: počasi ampak res počasi bodo vsi paketi v osnovi imeli EON smart Tv box

eon light.jpg
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Jaz čakam na starem paketu, da bojo paketi imeli spet simetričen internet ali vsaj neke bolj spodobne hitrosti uploada na optiki, ker tole sedaj je komedija. Sestra je pa očitno malo prehitro sklenila naročnino, kak mesec nazaj in seveda ni dobila boxa, ima pa aplikacijo.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Problem je, da je ukinitev starega boxa pri toliko naročnikih, kot jih ima Telemach, zelo drago početje (10+ milijonov € kot bi pihnil). Posledično bo Telemach stare boxe pri obstoječih naročnikih pustil, dokler ne bodo crknili.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Saj to je OK... problem je, da novi privzeto dobijo tudi D3 box ... in je Eon box do nedavnega bil na voljo samo pri drazjih paketih... No sedaj upam, da to akcijo za paket Eon Light podaljsajo oz. obdrzijo za stalno ...
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
No kar se D3 sprejemnika tiče...res je da je mogoče že malo star, ampak, deluje dobro, tudi pri večini glavnih programov imaš ogled za nazaj za 3 dni, tako da opravlja svoje delo...no na drugem TV-ju pa imam EON smart TV tam pa je ogled za nazaj za 7 dni...Najboljše bi bilo da bi ti pri vsakem paketu pripadal en EON smart box in en D3 sprejemnik :cool:
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Najboljše bi bilo, da bi D3 box že zdavnaj upokojili in povsod vključili EON boxe, ampak bi rekel, da so jih malo preveč zakupili, ko še ni bilo EON boxov....
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Zakaj noče tvojega denarja? Kodo lahko kupiš tudi na Petrol pumpah (ali na Telemachu seveda) in sicer gre za 3 mesece prepaid paket EON Full, stane pa se mi zdi da 14,90 eur?

pa big bang naj bi mel:
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Hmm. Bom preveril to ponudbo. Drugače že imam EON Premium. Sem jih poklical, da potrebujem še za en televizor, pa ne gre. Sem punci rekel, če mi potem predlaga, da si zrihtam kodo kje drugje in je bil njen odgovor ja in sva zaključila... Torej nočejo mojega denarja.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Zakaj noče tvojega denarja? Kodo lahko kupiš tudi na Petrol pumpah (ali na Telemachu seveda) in sicer gre za 3 mesece prepaid paket EON Full, stane pa se mi zdi da 14,90 eur?

pa big bang naj bi mel:


Na uradni spletni strani pa kot da bi aktivno skrivali to ponudbo. Iščem, pa najdem izključno SPP: Prepaid na spletni strani telemach.si te ponudbe ni omenjene nikjer.