Telemach!!!

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
Pa še eno vprašanje, mogoče kdo ve, kam vpišeš aktivacijsko kodo za EON prepaid ?

Navodila pravijo preko moj telemach portala (meni naredi redirekcijo na mojeon.si) ampak jaz ne najdem možnosti vnosa.


Screen Shot 2020-07-18 at 16.32.34.png
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Na predplačniške pakete 3M EON Prepaid se registrirajte tukaj:


tuakaj se vnese kodo ki je napisana v tem paketu. Vnesite pod "promocijska koda"

Da je narjeno na pol in nepregledno in preveč zapleteno se pa strinjam... :(
 

SavageSam

Fizikalc
26. mar 2012
234
67
28
Na predplačniške pakete 3M EON Prepaid se registrirajte tukaj:


tuakaj se vnese kodo ki je napisana v tem paketu. Vnesite pod "promocijska koda"

Da je narjeno na pol in nepregledno in preveč zapleteno se pa strinjam... :(
Vidim da poznaš zadeve.... Ali je po preteku 3 mesečnega obdobja možno nabaviti nov prepaid paket in se ponovno prijaviti na istem naslovu?
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Vidim da poznaš zadeve.... Ali je po preteku 3 mesečnega obdobja možno nabaviti nov prepaid paket in se ponovno prijaviti na istem naslovu?

verjetno bo šlo, bo se pa treba registrirat z drugim mailom...

tudi če ste že registrirani na moj telemach/EON iz npr paketa ŠE VEČ bo treba tukaj uporabiti drugi mail na kateri še ni bilo registracije
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
A ni to tako ,da je na kartici zapisana koda,tako kot recimo na predplačniški za telefonijo,to kodo pa potem vpišeš v aplikacijo na recimo tv-ju,boxu...
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Ne. S to kodo se samo registriraš na linku ki sem ga dal zgoraj.

Pri registraciji dobiš geslo za vpis v mojtelemach/mojeon. Ko se vpišeš v ta portal imaš tam kodo za EON Smart TV APP. Če pa želiš uporabljati EON na račualniku/appu za mobitel/tablico pa maš ta username/geslo ki si ga dodelil/dobil ob registraciji.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Ne. S to kodo se samo registriraš na linku ki sem ga dal zgoraj.

Pri registraciji dobiš geslo za vpis v mojtelemach/mojeon. Ko se vpišeš v ta portal imaš tam kodo za EON Smart TV APP. Če pa želiš uporabljati EON na račualniku/appu za mobitel/tablico pa maš ta username/geslo ki si ga dodelil/dobil ob registraciji.
Se opravičuje, a mi ni čisto jasno.. A to pomeni ,da v moj telemach lahko vpišeš samo eno kodo ? Meni je recimo na boxu ko sem naložil eon napisalo kodo ,le to sem potem vpisal v moj telemach. Če želim še dati eon na en dodaten box ,potem ne morem več vpisati tiste predplačniške kode ?? Ali jaz narobe razumem ??
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Tudi sam sem malo narobe napisal vidim. :confused: Se popravljam:

Pri android boxih in android/smart TVjih ki imajo EON APP se koda izpiše na zaslonu in le to vpišeš v mojtelemach/mojeon da aktiviraš tisto napravo. Odvisno koliko licenc za smart tv ima tvoj paket.

Pri EON predplačniški paket je na voljo 1 licenca za smart tv in 3 vpisa na naprave kot so desktop/tablica/telefon.


Mercedes, ne moreš vpisati v obstoječo registracijo. registriraj se čisto na novo z novim mailom s to predplačniško kodo. In aktiviraš ta novi box kot si prejšnjega.


BTW, imam en Xiaomi MI box S za prodat :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Bom tudi jaz drugače vprašal..Dodatno imam za en smart tv. To sem že porabil. Zdaj bi pa eon imel še na enem boxu..?? Kako to rešiti z predplačniško ? Box mi napiše kodo, samo te ne morem več vpisati ,ker sem eno že izkoristil ??
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
Telemach je že leta nazaj ukinil spletni chat z njihovo podporo. Sila uporabna stvar, ker jih je včasih nemogoče dobiti na telefon.

Sedaj berem v njihovi reklami, da je chat ponovno na voljo, ampak jaz ga ne najdem na njihovi spletni strani?
 

Priponke

  • IMG_20200721_144649__01.jpg
    IMG_20200721_144649__01.jpg
    633,3 KB · Ogledi: 203