Telemach!!!

dzoni2k2

Pripravnik
3. avg 2013
62
1
8
Telemach je že leta nazaj ukinil spletni chat z njihovo podporo. Sila uporabna stvar, ker jih je včasih nemogoče dobiti na telefon.

Sedaj berem v njihovi reklami, da je chat ponovno na voljo, ampak jaz ga ne najdem na njihovi spletni strani?

Chat je še včeraj delal. Danes ga tudi meni ne kaže. Verjetno kak maintenance.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Jaz sem dodatni TV rešil tako, da sem šel v poslovalnico, malo pojamral in dobil dodaten EON Box brez doplačila, 25% popusta za eno leto in dve leti vezave. Kodo za TV pa niso mogli dat, bi blo tudi za njih ceneje kot pa BOX.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.175
1.759
113
Telemach je že leta nazaj ukinil spletni chat z njihovo podporo. Sila uporabna stvar, ker jih je včasih nemogoče dobiti na telefon.

Sedaj berem v njihovi reklami, da je chat ponovno na voljo, ampak jaz ga ne najdem na njihovi spletni strani?

Lahko ti kak ad blocker blokira chat? ublock origin preverjeno blokira
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Na racunalniku je chat na voljo ...

Telemach_and_Reolink_Client_-_3_5_6_55.png


Telemach.png




Prav tako preko mobilnika ...

IMG_55CBE979A4CC-1.jpg
IMG_C210D84C2AF6-1.jpg
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Bom tudi jaz drugače vprašal..Dodatno imam za en smart tv. To sem že porabil. Zdaj bi pa eon imel še na enem boxu..?? Kako to rešiti z predplačniško ? Box mi napiše kodo, samo te ne morem več vpisati ,ker sem eno že izkoristil ??

Kater paket maš? Si naročnik? Lahko mi tudi na ZS pošlješ pa bom preveril kaj se da narediti oz kako bi rešili...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

ija

Zelenc'
27. jul 2020
8
0
1
Kolikor berem, so tukaj na forumu tudi Telemachovci. Zanima me glede Arenesport, bo v shemi?
 

Mimota

Pripravnik
12. okt 2011
95
0
6
Kolikor berem, so tukaj na forumu tudi Telemachovci. Zanima me glede Arenesport, bo v shemi?

Tale odgovor sem prejela iz strani TELEMACHA:

Pozdravljeni,

za nas je najpomembnejša uporabniška izkušnja, zato si vseskozi prizadevamo, da našim uporabnikom ponudimo čim bolj raznovrstne vsebine.

Pri Telemachu s strani športnega programa Arena nismo prejeli ponudbe za sodelovanje, hkrati pa nimamo zanesljivih informacij o njihovih vsebinah.

Uporabnikom vseh paketih že sedaj zagotavljamo vrhunske športne vsebine, saj lahko na šestih programih Sportkluba spremljajo angleško in špansko nogometno prvenstvo, Ligo prvakov, košarkarsko Evroligo, Slovenski nogometni pokal, reprezentančno Ligo narodov, odbojkarsko Ligo prvakov, slovensko odbojkarsko SPORTKLUB državno prvenstvo, največje ATP in WTA teniške turnirje, NFL tekme in slovensko rokometno državno prvenstvo. Poleg tega imamo že v začetni programski shemi vključene tudi športne programe Šport TV 1 HD in Šport TV 2 HD, Eurosport 1 HD in Eurosport 2 HD, Fight Channel, HD Tržič TV – Hokej TV ter M4 HD. V razširjeni programski shemi pa so poleg naštetih vključeni še programi Sportklub Golf HD, Šport TV 3 HD, Motorvision TV HD, Extreme Sports, Nautical Channel HD, Sport 1 in Trace Sport Stars HD.

Verjamemo, da pri Telemachu tudi v prihodnje ne bo manjkalo vrhunskega športa.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

kako pa ves, da lazejo? mogoce jim pa dejansko ni nihce ponudil zadeve. zakaj niti ni pomembno.
 

ija

Zelenc'
27. jul 2020
8
0
1
https://www.zurnal24.si/sport/sloveniji-se-obeta-najvecja-doza-nba-tekem-v-zgodovini-347681

Kaj bo s Telemachom?
Pogajanja z operaterji so v polnem teku teku, ob tem pa je še posebej zanimivo vprašanje Telemacha, ki je v lasti družbe Slovenia Broadband (SBB), ki spada v skupino United Group, izdajatelja Areni konkurenčnega Sport Kluba. "S Telemachom je zadeva malce bolj zapletena. Seveda si želimo, da bi bili vidni pri vse ponudnikih, kar je povsem logično, saj vsaka televizija stremi k temu, da bi bila dostopna vsem gledalcem v Sloveniji, toda zaenkrat se dogovarjamo s tremi ponudniki," je pojasnil Štucin.

Zdaj si pa lahko vsak misli svoje...
 

ija

Zelenc'
27. jul 2020
8
0
1
Zanimivo, da na Telemachovem FB-ju ni med objavami obiskovalcev niti enega vprašanja glede Arenesport. Res nobenega ne zanima ali se dosledno briše vse kar ljudje sprašujejo v vezi Arenesport?