Telemach!!!

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Philips pa Panasonic nimata teh težav, je pa dobro vse te TV je vsaj 1 x tedensko popolnoma resetirati, da se, postavi iz nule in ne iz spanja....
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Ksz

zadnjih nekaj mesecev sem imel tezave z eon boxom (hibrid verzija). Skatlica je zmrzovala, se resetirala, casovni zamik ni delal. Ena od napak, ki se je pojavljala je bila tudi, da je izgubil mrezno povezavo, napaka pa banalna. Box se je namrec resetiral, nastavitve omrezja pa nastavile na staticni ip (moral bi biti na dhcp).

vceraj so mi po nekaj mesecnem tezenju in veckratnim zamenjavam boxa (hibrid za hibrid) zamenjali box z lan verzijo. Na hitro zgleda skatla enako, vendar zaenkrat deluje vse ok. Pa pri zagonu izpise “AndroidTV” logo, ki ga stara ne.

Torej, ce imate tezave s temi boxi ne popuscajte. Edina resitev tezav je ta box. Ocitno je star postal podhranjen.

se to. Med tezavami z boxom je druga tv, ki ima namesceno aplikacijo delala bp. Imam Samsunga, ki pa aplikacijo zazene vedno, ko TV vklopis.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.365
992
113
Celje
Obišči stran
Ksz

zadnjih nekaj mesecev sem imel tezave z eon boxom (hibrid verzija). Skatlica je zmrzovala, se resetirala, casovni zamik ni delal. Ena od napak, ki se je pojavljala je bila tudi, da je izgubil mrezno povezavo, napaka pa banalna. Box se je namrec resetiral, nastavitve omrezja pa nastavile na staticni ip (moral bi biti na dhcp).

vceraj so mi po nekaj mesecnem tezenju in veckratnim zamenjavam boxa (hibrid za hibrid) zamenjali box z lan verzijo. Na hitro zgleda skatla enako, vendar zaenkrat deluje vse ok. Pa pri zagonu izpise “AndroidTV” logo, ki ga stara ne.

Torej, ce imate tezave s temi boxi ne popuscajte. Edina resitev tezav je ta box. Ocitno je star postal podhranjen.

se to. Med tezavami z boxom je druga tv, ki ima namesceno aplikacijo delala bp. Imam Samsunga, ki pa aplikacijo zazene vedno, ko TV vklopis.
zanimivo. Tudi jaz imam težavo z boxom zadnje mesece. Ne zažene se vedno. Kot, da bi "obvisel" nekje pri zagonu. Potem pa fizični izklop/vklop in spet deluje.

Mi pa načeloma ustreza hibridna verzija. Če pade net, TV vseeno deluje, seveda, če ni napaka na liniji ...
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
No za piko na i, pa od včeraj dalje ne samo, da počasi preklaplja, Star Crime in Star life sploh ne naloži slike. Spodaj se vidi, da slika gre naprej po časovnem traku, vendar je tema.:bonk:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Jaz sem odjavil tv preko nastavitev v aplikaciji eon, nato iz mojih naprav na moj.telemach pobrisal napravo, nato pa dodal na novo. Zdaj se mi zdi da dela bolje.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Ni govora o boxu, ampak o aplikaciji. Včeraj sem ponastavil Smart hub in ponovno prijavil Eon app. Nič ni pomagalo. brane_new ne vem kaj bi naj bil problem v TV-ju, če ni bilo nobene nadgradnje in vse nastavitve so ostale enake. Jaz mislim, da če bi bil problem v TV-ju bi delalo vse, ali pa nič. Žal aplikacije Eon ne gre izbrisat in ponovno naložit, ker je prednaložena. Od kar je aplikacija na voljo je do nedavnega delalo BP.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Zadnja posodobitev aplikacije je bila 25.1.24. Torej dva meseca nazaj. Tako da mogoče tudi app ni kriv. Televizija pa se mi ni posodobila že kako leto. Najbrž so je na strani strežnikov problem, čeprav mi je tole smešno. Tudi ko kliknem settings na eonu so dolgi odzivi, kot da app natera cpu na 100%.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ampak očitno je problem v samem appu na določenih platformah, ker pri meni na Sonyu z Google TV (zaenkrat, morem potrkat) deluje BP (brez kakšnih tedenskih resetov :)). No tudi na All IP EON boxu v spalnici nisem opazil težav, je pa res da tam tako malo gledam, da težko rečem.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Ampak očitno je problem v samem appu na določenih platformah, ker pri meni na Sonyu z Google TV (zaenkrat, morem potrkat) deluje BP (brez kakšnih tedenskih resetov :)). No tudi na All IP EON boxu v spalnici nisem opazil težav, je pa res da tam tako malo gledam, da težko rečem.
Ja. Očitno kot izgleda samo na Samsungih.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Posodobitve nimajo nič s tem, ker vso vizualno podobo, pretakanje vsebin itd. dobi ob zagonu preko strežnika. Video Box so tudi spremenili brez posodobitve aplikacije.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
No za piko na i, pa od včeraj dalje ne samo, da počasi preklaplja, Star Crime in Star life sploh ne naloži slike. Spodaj se vidi, da slika gre naprej po časovnem traku, vendar je tema.:bonk:
Isto ampak samo na Samsungu , ki je starejši model. Na novejšem TV- ju Samsung dela vse normalno tudi Star Crime.