Telemach!!!

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
Zgleda, da so popravili. Vsi Star programi zdaj delajo pa tudi preklapljanje se mi zdi, da je boljše.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Jaz mam Samsung Tiezen OS in deluje bp. Sem pa na optiki TS in tv je prek wifi povezan. Net imam pa pri A1
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
staršem je potekla vezava, pa so ju spet navlekli na sebe z nekaj pospusta za eno leto... samo razlika je sedaj, da so ju z optike preklopli na kabelsko. Kakšne so dejanske razlike? Bolj mene firbec matra zakaj so to naredil? Predvidevam, da je cenejše omrežje? So še kake razlike v ozadju?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Če je optika OŠO ali katera od teh variant je za operaterja ceneje, če uporablja lastno omrežje, v tem primeru COAX.
 
  • Všeč mi je
Reactions: smrkec
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Pa na normalnem coaxu imajo enako ali višjo hitrost kot na OŠO optiki za isto ceno, plus boljše/lažje gledanje TV preko conax kartice.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Bil tehnik pri meni in ugotovil, da je z povezavo vse ok. Počasno preklaplja še vedno in sedaj ne dela 3SAT. Samo črna slika. Upam, da ni Telemach kaj zjebal, da starejše Samsung televizije (5 let) težko prebavijo EON.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: CLIO15 in Borg

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
staršem je potekla vezava, pa so ju spet navlekli na sebe z nekaj pospusta za eno leto... samo razlika je sedaj, da so ju z optike preklopli na kabelsko. Kakšne so dejanske razlike? Bolj mene firbec matra zakaj so to naredil? Predvidevam, da je cenejše omrežje? So še kake razlike v ozadju?
A moras to kaj klicati ali te sami kontaktirajo, ko ti potece pa ponudijo? Mami bo tudi potekla vezava v kratkem.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
A moras to kaj klicati ali te sami kontaktirajo, ko ti potece pa ponudijo? Mami bo tudi potekla vezava v kratkem.
Dvomim, da sta si moja dva na koledar na steni napisala datum poteka vezave. Mislim, da ju je telemach kontaktiral. Novi box je nekaj štekal, pa je serviser prišel na velikončno nedeljo ob 9 zjutri. Tastara od maše, serviser pa z novim boxom :eek: