Telemach!!!

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
mah ne, omrežje je OK in kot sem napisal mi na dveh boljših mašinah vse gladko deluje. Po mojem je samo problem, da nekoliko starejši računalniki pač niso kos procesiranju videov visokih kvalitet pri streamanju. Sicer tega nisem ravno pričakoval na i5, je pa res da je na vseh laptopih ki sem jim video zatika, le 4 gb rama. Vsi pa so opremljeni z SSD.
i5 kot tak bolj malo pove, ker so razlike med trenutno in prvo generacijo izpred 14? let ogromne. Pri video pa sploh veliko naredi podpora za strojno dekodiranje ustreznega kodeka.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
A se še komu zadnje čase zelo počasi odziva EON aplikacija na TV-ju (Samsung). Predvsem preklapljanje programov traja 2-3sec, kar je izredno moteče, počasneje kot s Conax kartico.:bonk:Kot, da procesor od TV-ja ne bi folgal delat. Kakšna 2 tedna je že tako. Prej delalo v nulo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

115256

Pripravnik
24. okt 2007
476
2
18
včeraj na primer meni, ni delovalo kazanje sličic kadar se prevrtava nazaj/naprej. tudi jaz sem opazil, da včasih preklop med kanali deluje počasneje
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
A se še komu zadnje čase zelo počasi odziva EON aplikacija na TV-ju (Samsung). Predvsem preklapljanje programov traja 2-3sec, kar je izredno moteče, počasneje kot s Conax kartico.:bonk:Kot, da procesor od TV-ja ne bi folgal delat. Kakšna 2 tedna je že tako. Prej delalo v nulo.
Ja. Tudi meni je počasna. Včasih tako počasen, da je skoraj neodziven, da moram rebootnit cel TV.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Meni je od vedno pre-počasen, zato striktno gledam preko koaksa in Conax kartice, če glih moram kaj za nazaj pa na box ali aplikacijo.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Na Hisensu dela normalno. Občasno so zvečer zakasnitve pri gledanju nazaj. Tam pri "previjanju" zmrzne za več sekund.
Verjetno napaka na Telemahu, ker ostalo deluje vse OK. TV je sicer povezan preko WiFi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zwergschnauzer

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Na Sonyju (starem kapavem 3 leta) je bil zmeraj počasen. App od T-2 je bil svetlobna leta hitrejši.
Na njihovem boxu mi dela OK.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Smo pisali. Pa me je dečko klical pazi to v nedeljo, če sem slučajno doma. Žal nisem bil in je rekel, da bo posredoval naprej za ponedeljek, da me bodo kontaktirali. No danes je že sreda in nobenega glasu več.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Tudi na mojem Samsungu je EON ratal počasen u božjo mater. Sem že mislil dat TV na factory settings, ker tudi low in mid end android telefoni začnejo "štekat" po kakšnih dveh letih..Ker pa vidim, da je problem tudi pri ostalih, je verjetno res krivda na drugi strani.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.348
379
83
Hint z Android verzije, če pomaga: v nastavitvah sem animacijo v menijih premaknil z napredno (privzeta vrednost) v osnovno. App je s tem postal bistveno bolj odziven. To sem storil sicer že leta nazaj, ker je bil moj Sony že ob nakupu hardversko katastrofa kar se zmogljivosti tiče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Daj no. Ne imej me za bebčka. Zakon je jasno napisal da gre za Samsung, in nisi prav nič brihten če poudarjaš, da so buildi na različnih OSih drugačni.
joj, ne no. mogoče pa vseen si ane.
če šteka na samsungih in drugje ne, pol je verjteno zajeb u buildu, zaledje je mende za vse isto a n'?
po drugi strani, imel sem pred cajtom en low-end LG, un je štekal ves čas
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
joj, ne no. mogoče pa vseen si ane.
če šteka na samsungih in drugje ne, pol je verjteno zajeb u buildu, zaledje je mende za vse isto a n'?
po drugi strani, imel sem pred cajtom en low-end LG, un je štekal ves čas
Dobro, kaj bi sploh rad povedal? Seveda je zajeb v buildu. Ali kje bi ti bil rad pameten zdele?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg