Telemach!!!

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.984
113
EU
Nič podobnega nisem podpisoval, ker sem na BOB štiri cente. Optiko je Telemach prevzel od prejšnjega ponudnika Teleing. Kljub podpisu, podatkov ne smejo talat kar tako. Občasno me kliče nekakšna gospa, za mobilno telefonijo Telemacha, vendar jo imam na črni listi, pa ne odgovarjam. Bom jo naslednjič vprašal, odkod ji moja številka. Če po telefonu pokličem podporo, to ne pomeni, da podpora lahko da mojo številko agentom za trženje..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador
27. jan 2022
4.801
1.738
113
Nič podobnega nisem podpisoval, ker sem na BOB štiri cente. Optiko je Telemach prevzel od prejšnjega ponudnika Teleing. Kljub podpisu, podatkov ne smejo talat kar tako. Občasno me kliče nekakšna gospa, za mobilno telefonijo Telemacha, vendar jo imam na črni listi, pa ne odgovarjam. Bom jo naslednjič vprašal, odkod ji moja številka. Če po telefonu pokličem podporo, to ne pomeni, da podpora lahko da mojo številko agentom za trženje..
Smiri živce! Nihče ne prodaja tvojih podatkov - za njih nisi nič vreden; poleg tega je BOB od A1.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
No dobil sem odgovor od Telemacha. Zdaj ne vem ali se naj jočem ali smejem. Njihov odgovor je citiram:
Iz pristojjnega oddelka smo prejeli odgovor, da model TV, ki ga imate, ni na seznamu podprtih naprav: https://telemach.si/pomoc/eon/podprte-smart-tv-naprave zato bo najverjetneje potrebna menjava naprave s katero gledate EON. Namreč za naprave, ki niso podprte nimamo pristojnosti odprave napak.

Na tem seznamu nikoli ni bilo mojega modela in je zelo pomankljiv, ker manjka zelo veliko modelov. Zanimivo, da je do sedaj delovalo nemoteno, saj je aplikacija odvisna od operacijske sistema, ki je v tem primeru Tiezen 2.0 ali več. Če moja televizija ni podprta, zakaj je potem aplikacija Eon prednameščena na televizijo in je ni možno odstranit? Njihovo nesposobnost bomo sedaj plačevali tako, da bomo vsake 4 leta menjavali televizije.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Preklaplja še vedno počasi.
Borgec pa vstrajno prstke dol. Ker on ve, da tebi preklapljanje ne dela počasi, ampak čisto enko kot prej, le ti si začel drugače dojemat čas in prostor. Giblješ se kot ježek Sonic. Najbrž postajaš tudi že modre barve.

Samo čakaj... tudi jaz imam že modre prste, tipkanje mi pa gre z hitrostjo 246632235663 znakov na sekundo. Fijuuuu....
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: jonny77 in Borg

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Bil tehnik pri meni in ugotovil, da je z povezavo vse ok. Počasno preklaplja še vedno in sedaj ne dela 3SAT. Samo črna slika. Upam, da ni Telemach kaj zjebal, da starejše Samsung televizije (5 let) težko prebavijo EON.
Če so kaj zajebali, pa naj odjebejo. Ker do mesec dni nazaj je delalo vse OK. Jaz jim danes pišem pritožbo.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in zakon

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Aplikacija EON je bila vizualno posodobljena (video box) v začetku leta, vendar ta sprememba ni vplivala na delovanje. Te težave so se začele kakšen mesec nazaj.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
BTW moj tv je na spisku podprtih naprav.
Aplikacijo EON so vmes posodobili, ali je stalno ista?
Pri meni je bila zadnja posodobitev januarja. Prosim ostale, če pogledajo kakšno imajo verzijo. Mogoče je bila še kaka posodobitev in je nam s starejšimi Samsungi niso ponudili, sedaj pa načrtno vsiljujejo delaye tistim, ki niso na čisto zadnji verziji.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
BTW moj tv je na spisku podprtih naprav.

Pri meni je bila zadnja posodobitev januarja. Prosim ostale, če pogledajo kakšno imajo verzijo. Mogoče je bila še kaka posodobitev in je nam s starejšimi Samsungi niso ponudili, sedaj pa načrtno vsiljujejo delaye tistim, ki niso na čisto zadnji verziji.
Model MU 6172 isto zadnja posodobitev januar 2024
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Tudi moja je januarja. Pa saj ta spisek podprtih je kar nekaj. Vsaka, ki ima Tiezen 3.0 ali več Eon deluje, ker ga ima Samsung že sam gor naloženega, ko daš regijo na Slovenija. Ko si zahebal in ne veš kaj si zahebal, je pač priročen odgovor, da tv ni podprt:bonk:
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in MrDaco

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.865
391
83
Nič podobnega nisem podpisoval, ker sem na BOB štiri cente. Optiko je Telemach prevzel od prejšnjega ponudnika Teleing. Kljub podpisu, podatkov ne smejo talat kar tako. Občasno me kliče nekakšna gospa, za mobilno telefonijo Telemacha, vendar jo imam na črni listi, pa ne odgovarjam. Bom jo naslednjič vprašal, odkod ji moja številka. Če po telefonu pokličem podporo, to ne pomeni, da podpora lahko da mojo številko agentom za trženje..
mene parkrat na leto pokličejo "od triglav" zavarovalnice. No vsaj extra na hitro zdrdrajo, da niso zavarovalnica. Potem, ko zvedo v kakih f....ukovcih živim in, da ne mislim dat niti minute dopusta za njih, se jim niti ne lušta pridet :valjamse:
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Zanimivo, da je na Samsung strani zadnji update 27/3/24

Zajeta slika.JPG


 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
131
6
18
A se morda še komu naredi na programu Planet EARTH da se ob preklopu na ta kanal prikaže obvestilo DOLBY VISION in slika postane rumenkasta in če se preklopi potem na kakšen drug kanal je slika še vedno rumenkasta. Rešitev je izhod iz aplikacije EON in ponoven zagon aplikacije na televiziji. Ta napaka se jim je enkrat že naredila in je bil kar nekaj časa mir no sedaj se pa spet pojavlja. Televizija je pa SONY 49XF9005.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.351
379
83
Ne, ampak se vseeno dogaja nekaj cudnega s tem kanalom na EON appu. Ce premaknem na ta kanal, se nastavitve slike spremenijo v bolj zive barve, povisa se tudi svetlost. Ta spremebe se ohranijo tudi ob preklopu na drug kanal, pomaga edino restart aplikacije.

Nastavitve slike ostajajo enake, nespremenjene, in so upostevane v vseh ostalih aplikacijah, razen v EON (do ponovnega zagona).

Sony Android TV, eno generacijo starejsi(XE) in eno stopnicko nizje(85) od tvojega.