Telekom/T2/Telemach

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Zgleda da imajo vsi precej podobno. Glavno je, da moraš kot stari naročnik vprašat, ker če ne, ti ne javijo, da je šansa kaj dobit (Telemach)...
Pri Telemachu je popust za stare naročnike vezan na to, koliko let si pri njih (tako mi je vsaj povedala v poslovalnici, kamor so me napotili po klicu).
Dobil sem (seveda spodaljšanjem za 2 leti) 50% popusta za eno leto... Ker sem pač rekel, da naj dajo "nekaj dovolj dobrega" ali pa grem drugam...

No vidiš, kaj takega pri telekomu ni šans, jih lahko na kolenih prosiš pa se jim je.be, zato smo tudi odšli drugam, ker je bilo dovolj skoraj 20 let nategovanja, samo prej nismo imeli druge možnosti.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Verjetno ja za 24 mesecev...

Mislim, da je uporabnik Breyton celo nekje omenil, da ce se prav zmenis dobis tudi kot obstojeci narocnik popust za 40% 1 leto, ce se vezes ponovno za dve leti na oranznem diamant oaketu.
Prav ta popust sem dobil kot obstoječi naročnik, čeprav na klicnem centru o tem niso hoteli nič slišati. Pa sem pisal na info in prilimal njihov drobni tisk s spletne strani, kjer je pisalo, da popust velja za obstoječe in nove naročnike. Popust so mi odobrili in drug dan s spletne strani umaknili, da velja tudi za stare naročnike. :jok:
jagababa ali nisi ti na T-2? kajpace je pisal za Telesmeh.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Prav ta popust sem dobil kot obstoječi naročnik, čeprav na klicnem centru o tem niso hoteli nič slišati. Pa sem pisal na info in prilimal njihov drobni tisk s spletne strani, kjer je pisalo, da popust velja za obstoječe in nove naročnike. Popust so mi odobrili in drug dan s spletne strani umaknili, da velja tudi za stare naročnike. :jok:
jagababa ali nisi ti na T-2? kajpace je pisal za Telesmeh.
Ja, jaz sem na T2, moji doma doma pa na Telesmehu, pa še njihovo inštalacijo gostujejo :cool: Domadoma imam enake probleme s programsko shemo kot ti.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
EON omogoča samo gledanje TV preko računalnika in ne omogoča nobenega urejanja.
V EONu preko PCja lahko urejaš programe oziroma narediš svojo listo priljubljenih.
Zgoraj levo imaš modro ikono televizorja kjer imaš že prednameščene kategorije programov kot so na primer: otroški, športni, HD... Lahko pa si urediš svojo kategorijo-seznam priljubljenih.
 

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
Še update. Najprej so bili na Telemachu super, ko bi dejansko moral priti tehnik za montažo pa so bili problemi. Ni ga bilo ob uri, ob klicu na splošno šteivlko so povedali, da me bo poklical ampak me ni, po 3 urah sem obupal in jim rekel da vse skupaj odpovedujem. Čez 2 uri me kliče monter, da lahko pride čez 2 dni, spet sem mu rekel da ne rabi več hodit, ker odpovedujem vse. Po 1 dnevu so me še 2x klicali, da se opravičujejo in če bi imel telemach, neslednji dan pride tehnik sam od sebe kar do nas na montažo, popoldan me kliče še nekdo iz Telemacha, če sem si premislil.

Mene ne vidijo več, tako da tudi vam ne priporočam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sole in jinetera

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kakšen je pa kaj A1? Nihce se ni omenil?

Jaz sem sicer na Telemach, dokler mi akcijska vezava ne potece, potem pa menjava, ker je za obstojece stranke precej slabsa ponudba kot za nove.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
https://www.a1.si/documents/10179/3...R_V2.pdf/3df177e1-bc55-4e27-9ba5-8a3b9756bdce

opcija 100/100 Mb/s za 5 €/mesec na A1 kombo L, M in S.

Torej A1 Kombo S brez TV in telefonskega priključka s opcijo 100/100 Mb/s ter z vezavo za 24 mesecev: 25,99 €/mesec.
a1-100.png
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
No evo, po 11 letih od začetka delanja omrežja bo tudi v našo hišo prišla optika... In sicer od T2.

Zanima me ta paket Oranžni diamant za 70 po prvem letu. Trenutno plačujem cca 61 na Telemachu za 2 simki na srednjem paketu in najbolj oskubljeno verzijo interneta in TVja. Ali so cene in ponudba konkurenčne?