Telekom/T2/Telemach

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Lahko, da je tako, ne vem kaj pritiska. Se ji pa je na primer zgodilo, da ji je POP tv popolnoma zletel iz sheme in sem moral sprožiti kompletno iskanje, da se je spet našel.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
664
650
93
Sam lahko primerjam siol s t2. Nisem na optiki, ampak odkar smo pred cca 5 leti preklopili iz siola na t2, o siolu sploh ne pomislim več. Podpora na t2 je vrhunska (vsaj zaenkrat). Nastaviš si lepo programe, kakor želiš in nastavljeni del se ne spreminja več. Samsung in lg pa delajo brez problemov, kar pa ne morem reči za sharp. Res pa je, da je bil siol hitrejsi pri preklopu med programi.
Lp
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Vsi novi naročniki sedaj dobivajo Kamaje, ne gleda na to, če imajo TV, ki prebavlja 4K. Pa škatla je pol manjša od Motorole.
 
Nazadnje urejeno:

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Glas za Telekom, več kot 10 let brez (večjih) problemov.
Tehnična pomoč top.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Glas za Telekom, več kot 10 let brez (večjih) problemov.
Tehnična pomoč top.

Saj pri nas tudi nikoli ni bilo problemov, samo kaj ko nategujejo narod. Nikoli ni bilo nobenega popusta za obstojece narocnike, niti niso hoteli nic slisati glede tega.

Sedaj smo ultra zadovoljni uporabniki t—2 storitev preko telekom omrezja!! ;)
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Saj pri nas tudi nikoli ni bilo problemov, samo kaj ko nategujejo narod. Nikoli ni bilo nobenega popusta za obstojece narocnike, niti niso hoteli nic slisati glede tega.

Sedaj smo ultra zadovoljni uporabniki t—2 storitev preko telekom omrezja!! ;)

Pri operaterjih dobiš ugodnost kot novi naročnik, počakaj 2 leti pa boš videl;)

Danes dobil NEO box in zaenkrat super.
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Super zadovoljen s Telekomom na optiki. NEO box še čakam, je pa spletna verzija top shit. Dejansko kar klikneš v trenutku odreagira.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Sem naročnik na T-2 od vsega začetka (no ja pol leta po aktiviranju na tržišču), pa vsake toliko časa izkoristim kake ugodnosti, kljub temu da sem stari naročnik.
Vse to urejam v glavni poslovalnici osebno.
Vsako leto izkoristim točke za znižanja HD paketa za pol leta (točke pridobljene s plačilom položnice). Glede ostalega popusta pa ob obisku poslovalnice omenim, če je mogoč kak popust za stare naročnike kot jo imajo novi naročniki. Hitro se zmenimo in dobim novi aneks, s katerim dobim popust za 25% za eno leto.
Samo jambrate in se pritožujete, pravega dogovora pa ne znate izpeljati.

Še pripomba - sem še na bakru, čeprav gredo glavni optični kabli mimo bloka v centru LJ. Šele letos jeseni je GVO prišel s ponudbo za optiko, čeprav je bil že velikokrat zaprošen od upravnika stavbe (še iz obdobja masovne gradnje optike v Lj - preprečil župan).
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Sem naročnik na T-2 od vsega začetka (no ja pol leta po aktiviranju na tržišču), pa vsake toliko časa izkoristim kake ugodnosti, kljub temu da sem stari naročnik.
Vse to urejam v glavni poslovalnici osebno.
Vsako leto izkoristim točke za znižanja HD paketa za pol leta (točke pridobljene s plačilom položnice). Glede ostalega popusta pa ob obisku poslovalnice omenim, če je mogoč kak popust za stare naročnike kot jo imajo novi naročniki. Hitro se zmenimo in dobim novi aneks, s katerim dobim popust za 25% za eno leto.
Samo jambrate in se pritožujete, pravega dogovora pa ne znate izpeljati.

Še pripomba - sem še na bakru, čeprav gredo glavni optični kabli mimo bloka v centru LJ. Šele letos jeseni je GVO prišel s ponudbo za optiko, čeprav je bil že velikokrat zaprošen od upravnika stavbe (še iz obdobja masovne gradnje optike v Lj - preprečil župan).
Ob tem aneksu za popust skleneš tudi vezavo?
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Verjetno ja za 24 mesecev...

Mislim, da je uporabnik Breyton celo nekje omenil, da ce se prav zmenis dobis tudi kot obstojeci narocnik popust za 40% 1 leto, ce se vezes ponovno za dve leti na oranznem diamant oaketu.
No, lepa reč. Očitno denar z lopato skozi okno mečem.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.186
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Verjetno ja za 24 mesecev...

Mislim, da je uporabnik Breyton celo nekje omenil, da ce se prav zmenis dobis tudi kot obstojeci narocnik popust za 40% 1 leto, ce se vezes ponovno za dve leti na oranznem diamant oaketu.

Zgleda da imajo vsi precej podobno. Glavno je, da moraš kot stari naročnik vprašat, ker če ne, ti ne javijo, da je šansa kaj dobit (Telemach)...
Pri Telemachu je popust za stare naročnike vezan na to, koliko let si pri njih (tako mi je vsaj povedala v poslovalnici, kamor so me napotili po klicu).
Dobil sem (seveda spodaljšanjem za 2 leti) 50% popusta za eno leto... Ker sem pač rekel, da naj dajo "nekaj dovolj dobrega" ali pa grem drugam...
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Zgleda da imajo vsi precej podobno. Glavno je, da moraš kot stari naročnik vprašat, ker če ne, ti ne javijo, da je šansa kaj dobit (Telemach)...
Pri Telemachu je popust za stare naročnike vezan na to, koliko let si pri njih (tako mi je vsaj povedala v poslovalnici, kamor so me napotili po klicu).
Dobil sem (seveda spodaljšanjem za 2 leti) 50% popusta za eno leto... Ker sem pač rekel, da naj dajo "nekaj dovolj dobrega" ali pa grem drugam...
Klical si pa kam?