T-2 Set-top-box

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
To je cenik za DODATNE vmesnike.

Jaz imam samo enega in tega bi rad zamenjal (ne vzel dodatnega). Če 1510 zamenjam in vzamem 1003 moram doplačati 2€/mesec, kljub temu, da na moji liniji ne gre gledat HD programov temveč samo SD.

Dočim novim uporabnikom pa več al manj dodeljujejo 1003 tudi če imajo naročeno samo SD in ne HD (tako sem razumel @Robert-a)
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
NIČ se ne doplača !
Če imaš sedaj navaden (SD) sprejemnik in želiš vmesnik z HDMI izhodom se lahko ga zamenja !
Vprašanje koga naletiš v poslovalnici in kako zastaviš vprašanje !
Reci recimo tako: Dober dan sem "tale pa tale" - ker sem kupil nov TV z HDMI vhodom bi rad zamenjal mojo napravo z tako, ki ima tudi HDMI izhod ker je menda preko tega veliko lepša - saj se to menda da ?" Če je za šankom kakša mladenka še malo poblendaš, da postane bolj mehka in to je to. Bilo pa je kar nekaj strel in morda jih je v kateri od poslovalnic zmanjkalo ampak vprašati kdaj jih bodo dobili pa tudi ni greh
wink-1.gif


EDIT: Vse 1510ke lahko pošljejo na rajon SZ slovenije - rajonci bomo močno zadovol(je)ni
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.263
270
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik predator pravi:
ksz
Sem se šel na Brnčičevo pozanimat, če lahko 1510 zamenjam za 1003. STB-ja nisem imel s seboj, sem šel čist informativno tja.
Vprašal me je za razlog menjave, sem rekel HDMI priklop, preglednejši dalj.upravljalnik....
Pove mi, da jih trenutno ni na zalogi nikjer v LJ (hm ja recimo da verjamem...) in da če želim uporabljati 1003-ko se doplača 2€ mesečno ???

To je info izpred 20min.


Mogoče jutri stopim do PE Šiška in še tam vprašam.

a si že zrihtu?
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Sem pisal na prejšnih postih ,sem ga menjal v petek SD za HD ,prej 1510 za 1003 .In mi je lepo rekla in pokazala cenik kot sem tudi sam link dodal .HD je za 1 € dražji od SD vmesnika .Drugače pa lahko rečem samo pohvale za box in na T-2 .Imam pa optiko
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sem klical zdaj, vse pojasnil...mi je rekel, da moram plačat 2 EUR na mesec dodatno....sem mu rekel, naj se odločijo, ker z vsake strani slišim drugo informacijo, pa je potem rekel aja ja....no sej lahko brez dodatne naročnine, samo potem ne dobite HDMI kabla zraven.

Grem danes iskat.