T-2 Set-top-box

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Zdravo,

Katere STB-je ima na voljo T-2 in ali imajo vsi HDMI priključek? Rad bi priklopil na svoj 24 inč monitor, ker je TV nek star CRT.

Hvala.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Nimajo vsi HDMI priključka. Obstajajo HDTV (ta ima HDMI) vmesniki in pa SDTV vmesniki.
 
Nazadnje urejeno:

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
HDTV vmesnik kolkr si že vidu najbrž je 11€, SDTV vmesnik pa 9€. Nevem zakaj bi rabil HDTV vmesnik če ne raniš HD programov.
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Pred kratkim priklopil dve televiziji na T2. Eno HDTV in eno SDTV. Za obe dobil enak STB, le škatla in v škatli priložen kabel je bil drugačen. Enkrat HDMI, enkrat scart. STB pa ima oba izhoda. Za konkretno tvojo situacijo raje povprašaj na T2 forumu, če želiš natančen odgovor. Iz tega, kar smo pri meni dobili, pa sklepam, da bi šlo naročiti SDTV in potem z lastnim HDMI kablom gledati na monitorju.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
To je pa glupo. Kaj pa če nočeš HD programov, rabiš pa samo HDMI vmesnik? Moraš tudi doplačat 2 EUR na mesec?
Kako je sedaj ne vem. Pred časom, ko sem jst spraševal pa si lahko s pisno izjavo zahteval, da nočeš hd programov in si vseeno lahko dobil hd box, ki ima hdmi izhod.
Poklič, pa ti bodo povedal, če se še vedno da.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik laser pravi:
Nimajo vsi HDMI priključka. Obstajajo HDTV (ta ima HDMI) vmesniki in pa SDTV vmesniki.
Zakaj učiš krivo vero
confused-1.gif

Motorola 1003 se lahko dodeli kot SD ali kot HD vmesnik (ima tudi HDMI)
zmaga.gif

In prav te se sedaj več ali manj dodeljujejo
wink-1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Je kaj razlike v kvaliteti slike pri SD kanalih (nimam naročene HDTV), če je STB priklopljen prek scarta ali HDMI?

Lahko Motorolo 1510 zamenjam za 1003 ali je to misija nemogoče :p ?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Citat:
Uporabnik laser pravi:
Nimajo vsi HDMI priključka. Obstajajo HDTV (ta ima HDMI) vmesniki in pa SDTV vmesniki.
Zakaj učiš krivo vero
confused-1.gif

Motorola 1003 se lahko dodeli kot SD ali kot HD vmesnik (ima tudi HDMI)
zmaga.gif

In prav te se sedaj več ali manj dodeljujejo
wink-1.gif

Ok. Se pravi grem tja, rečem, da bi rad zamenjal za motorolo 1003, prinesem adapter, škatlo in daljinc in to je to.

Kul, mi bo še PSDIF delal, ker mi tud to ne dela na trenutnem STB-ju.
 
Nazadnje urejeno:

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Je kaj razlike v kvaliteti slike pri SD kanalih (nimam naročene HDTV), če je STB priklopljen prek scarta ali HDMI?

Lahko Motorolo 1510 zamenjam za 1003 ali je to misija nemogoče :p ?
Odvisno od tipa do tipa TVja - nekateri imajo boljšo sliko na SCARTu (kljub dvem nepotrebnim pretvorbam)
Ampak če imaš oba izhoda na voljo lahko izbiraš
wink-1.gif


Z Motorolo 1510 se oglasiš v poslovalnici in poveš, da bi imel tako z HDMI izhodom in če je na zalogi ti menjajo.
Jaz jih z veseljem menjam in jih montiram starejšim osebam saj ima bolj pregleden daljinc
cool-1.gif
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Citat:
Uporabnik laser pravi:
Nimajo vsi HDMI priključka. Obstajajo HDTV (ta ima HDMI) vmesniki in pa SDTV vmesniki.
Zakaj učiš krivo vero
confused-1.gif

Motorola 1003 se lahko dodeli kot SD ali kot HD vmesnik (ima tudi HDMI)
zmaga.gif

In prav te se sedaj več ali manj dodeljujejo
wink-1.gif

Nič ne učim krivo vero. Že pred veliko časa nazaj, še ko sem se jaz zanimal za to mi je bilo v tem smislu prezentirano. Očitno imate sedaj spet drugače saj stalno nekaj menjavate.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Lahko rečem da je ta motorola 1003 super great proti prejšnem mojem modelu motorola 1510 .Sem ga v petek menjal . Odlično dela .Pohvale T-2 .
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
ksz
Sem se šel na Brnčičevo pozanimat, če lahko 1510 zamenjam za 1003. STB-ja nisem imel s seboj, sem šel čist informativno tja.
Vprašal me je za razlog menjave, sem rekel HDMI priklop, preglednejši dalj.upravljalnik....
Pove mi, da jih trenutno ni na zalogi nikjer v LJ (hm ja recimo da verjamem...) in da če želim uporabljati 1003-ko se doplača 2€ mesečno ???

To je info izpred 20min.


Mogoče jutri stopim do PE Šiška in še tam vprašam.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Koliko se plačuje za HD programe in dodatne STB (sd,hd) vmesnike mi je jasno. Ne razumem pa od kje sedaj 1€ doplačila, tega nisem zasledil na nobenem ceniku.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Najemnina za vsak dodatni STB vmesnik standardne ločljivosti 3 €.

Najemnina za vsak dodatni STB vmesnik visoke ločljivosti (HDTV) 4 € .

Če hočeš imeti pa HD programe pa je doplačilo 2 €.pa še neke cene za HD imaš na tv vmesniku piše .
 
Nazadnje urejeno: