SVA SI VŠEČ?

Cebela

Zelenc'
7. nov 2007
4
0
1
Dozdeva se mi, da zadnje dni živim nekje drugje. Nekje, v svetu polnem barv, čudovitih melodij in neskončne ljubezni. V svetu, kjer so slabe stvari pozabljene in v katerem je človek lahko zares sproščen. In tudi, ko odprem oči, občutim da to niso sanje. Na nek način pravljica živi dalje.
Čeprav sem ta moment nekako prikovana v posteljo, skupaj z virozo, čutim, da sem lahko istočasno z njim. Še težje je najbrž razumeti to, da ga sploh ne poznam. Nikoli se še nisva srečala, se pozdravila, kaj šele, da bi se dotaknila drug drugega. Poznava se le preko slik in sms-ov.
Vsa zgodba se je začela nekje pol leta nazaj, ko sem doživljala veliko čustveno krizo. Takrat se mi je v fazi razočaranja in prizadetosti dogajalo marsikaj…in v tej fazi sem preko foruma spoznala njega…seveda, z namišljenim imenom. Prišlo je do tega, da mu nisem mogla povedati nič več kot bi smela zato sem enostavno izginila. On pa je tudi pozabil name. Vse dotlej…, ko so se na forumu najine poti nekako spet združile. Hitro je opazil kdo sem…ampak jaz se s tem nisem obremenjevala. Prav spomnim se nekega ponedeljka, ko sem vsa objokana sedela pred računalnikom in pisala prošnje za novo službo, saj je kazalo, da mi pogodbe ne bodo podaljšali. In glej, zaslišim klik na gmailovem msn-ju....pa si rečem…«kdo mi zdaj teži«?. Kar dih mi je zastal, ko sem videla njegovo ime….res, niti v sanjah nisem pričakovala, da me bo kdaj kliknil. In tako se je iz nedolžne prošnje na forumu razvila danes nekako, tako imenovana internetna ali pa celo mobilna ljubezen.
Iz dneva v dan postaja najino dopisovanje vse bolj močno, vse bolj čutno… Moje misli so daleč stran od tega sveta…moje misli so pri njemu. In ravnokar sem dobila njegov sms. Napisal ni nič posebnega, pa vendar ogromno vsega. Besede, ki so bile namenjene samo meni.

Žal, se do danes nisva še uspela srečati. Veselim se dneva, ko bova stala drug pred drugim in si zrla v oči. Morda bo takrat svet, poln živahnih barv, čudovitih melodij in neskončne ljubezni izginil, morda pa bo živel v svoji resnični pravljici naprej.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Hm, jemlji malo manj tablet in bo....
priden.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
men se pa zdi, da danes to full laufa. glede na to, da je delovni dan danes polno nabit in da včasih nimamo časa niti normalno jest - kje pa boš drugje spoznaval folk, drugje kot na netu. včasih je net moj edini stik z zunanjim svetom. in sklepam, da, žal, nisem edini. tak je današnji svet, sploh če hočeš preživet in uspet.

je pa res - če v tem položaju v kratkem ne pride do snidenja v živo... hja... lahko zamudiš priložnost, morda celo priložnost svojega življenja...
redface-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
hehe, oba zaljubljena in v rožicah ...

preveliko naklučje bi bilo, da bi oba na isti čas odprla temo z enako vsebino ...

samo nekaj se ne klapa ... v čebelinem primeru je neznanec prevzel iniciativo in jo nagovoril preko google talk, v dizzyjevem pa mu je ona na alterju poslala zs. tako da verjetno ne gre za naša zaljubljenca :D
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Da se ni zaljublil v svoj alter nick ?
17758-icon_confused.gif

tok je zasanjan, da je pozabu da je naredu alter, si pisu, se zalubu sam vase ( ampak to še ni ugotovu), zdej pa take teme odpira
tongue-1.gif


vse to in še več, naslednji teden v novi mehiški nadaljevanki porke jesus, porke?!?! (
write.gif