SVA SI VŠEČ?

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
178
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
naljučja se dogajajo. kaj moreš...

@GODfather: ne odpiram alternativnih nickov... sem preveč navezan na svojega, pa tudi ne potrebujem ga. stojim za vsem, kar naredim...
wink-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Od jamranja ni bilo še nikoli nič, gospodična Čebela
17758-icon_confused.gif
.



Gospodiča Trotlja čimprej povabi na kofe (magar naj ti pride pravljice brat in čajčke kuhat, če si tako bolna, da ne moreš ven iz bajte) pa boš videla, če ga je kaj v hlačah.

Ne odlašaj pretirano, ker tole preko mesičev in raznoraznih oblik na daljavo se slej kot prej neha (enemu ali drugemu enostavno dosadi).



Posluš ti mene
priden.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
eh ne...k si bolan si ves gnil, lasje ti štrlijo v vse strani, ker se cele dneve po postli valaš, po možnosti ti iz nosa skos nalivi tečejo, ves si zabuhel...torej it's a no-no. Pa še, če pride do klika nočeš razsajat naokol pa bit kriv, da si še koga okužil.
evil.gif


Za prvo srečanje rabiš: zdravje, lep videz in malce kemije (ne nujno v tem vrstnem redu)
cheer.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Pri internetnih romancah je najpomembneje, da se čimprej srečata v živo. Papir namreč prenese vse. In tako lahko par let sanjariš o tem kakšen oh in sploh tip se skriva za pisarijami, ko ga pa srečaš v živo, ti pa ne potegne. Hočeš ali nočeš je vizualna privlačnost zeloooo pomembna - no, razen, če gre za prijateljstvo, ampak o tem tukaj ni govora.

Neštetokrat sem se že zaljubila v privid z interneta. Pri nekaterih sem bila globoko razočarana, spet pri drugih ohoho presenečena.
zmaga.gif
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Jao, to je treba cimprej razcistit in se dobit v zivo, da vidis kako klapata ko sta skup...Lahko se z enim full dobr menis na msnju al kjerkoli, ko si pa v zivo...Je pa konc.
Se pa zna narest seveda, da se tud v zivo pokapirata in da sta si celo simpaticna, ampak to je ze tko bolj fantazija...Se ne dogaja pogost in ne vem, zakaj bi se ravno teb.
smirk-1.gif


Cimprej na eno neobvezno kavo, ne pa tuki jadikovat na forumu kako in kaj, in oh in sploh kako se lepo pogovarja. Najprej se dob z njem, potem pa pisi kako naprej.