Steljali na voznika ker je bežal

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Aha, torej.

@snytman

Krši par pravil na tem forumu, da boš bil ban-an.
evil.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Sej jest te nekako razumem da take ven meces,preko foruma se itak tebi podobni skoz nekaj drkate,ko bi to v zivo razlagal 10im ljudem in ko bi se ti vsi v glavo smejali dvomim da bi se trobil take kretenizme naprej.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Sej jest te nekako razumem da take ven meces,preko foruma se itak tebi podobni skoz nekaj drkate,ko bi to v zivo razlagal 10im ljudem in ko bi se ti vsi v glavo smejali dvomim da bi se trobil take kretenizme naprej.

Me niti najmanj ne skrbi svoja stališča povedat tud v živo. Saj ne trdim, da je motorist nedolžen in da je postopal v vsem pravilno, ampak da bi bil danes še živ, če se policaji ne bi zapodili za njim .
In policaji so točno vedeli, da se tako lovljenje pogosto konča tragično.

A se ti ne zdi čudno, da so policaji najprej zanikali, da so ga lovili, ko so se pojavile priče, pa so svojo verzijo spremenili in rekli da so ga izgubili. Pa njihove izjave še vedno niso enake tistim, kar so povedale priče. Le kako, da policaji kar tako spreminjajo izjave?
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Sej jest te nekako razumem da take ven meces,preko foruma se itak tebi podobni skoz nekaj drkate,ko bi to v zivo razlagal 10im ljudem in ko bi se ti vsi v glavo smejali dvomim da bi se trobil take kretenizme naprej.

Me niti najmanj ne skrbi svoja stališča povedat tud v živo. Saj ne trdim, da je motorist nedolžen in da je postopal v vsem pravilno, ampak da bi bil danes še živ, če se policaji ne bi zapodili za njim .
In policaji so točno vedeli, da se tako lovljenje pogosto konča tragično.

A se ti ne zdi čudno, da so policaji najprej zanikali, da so ga lovili, ko so se pojavile priče, pa so svojo verzijo spremenili in rekli da so ga izgubili. Pa njihove izjave še vedno niso enake tistim, kar so povedale priče. Le kako, da policaji kar tako spreminjajo izjave?

Ampak nekaterim idiotom res ne kapne v čem je bistvo: če policaji nebi posredovali bi pobegi postali vsakodnevna navada, ki bi vodila v anarhijo!

Naslednji bi bili roparji, saj se jim policaji nebi smeli postaviti po robu, ker bi lahko nekdo umrl, pa potem posiljevalci, saj bi ob poizkusu aretacije nekdo med begom stopil na žebelj in bi fasal tetanus, pa gospodarski kriminal se mora nehat preganjat, saj bodo policaji krivi, če bo med odvzemom prostosti nekoga zadel infarkt in bo šel rakom žvižgat.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Ampak nekaterim idiotom res ne kapne v čem je bistvo: če policaji nebi posredovali bi pobegi postali vsakodnevna navada, ki bi vodila v anarhijo! .
Ali se potem strinjaš z mano, da bi fant danes še živel, če se policaj ne bi spustil v lov za njim?

Ti si zgrešil bistvo. Če policaji ne bi posredovali, bi bilo tako kot en dan prej, ko niso posredovali pa se je mulc tud vozil okol. Saj se ni peljal sedaj prvič. Sicer bi pa tud bežanje dalo mulcu svojo šolo, ne samo kazen, ki bi jo plačal fotr.

Ali se ti na mestih, kjer dobro veš da ni policijske kontrole tudi držiš omejitev? Po taki logiki bi taki kraji, kjer se policaji ne zadržujejo hitro postali leglo anarhije. Pa saj imamo mobitele, lahko ti kolega sporoči, da zdej jih pa na tem odseku ni, kar daj gasa.
Policaji na pamet rečem ne zaznajo in kaznujejo desetinko promile prekrškov, ki jih dnevno napravijo vozniki. In če bi kasirali en prekršek manj, tud ne bi bilo konc sveta. Ampak policajem se je takrat šlo, kdo bo koga in pa seveda za denar. Če je že mulc bil neumen, da je bežal, bi policaj moral bit tolk pameten, da se ne bi podil za njim, saj je vedel, kako se tako lovi pogosto končajo. Zato so taki lovi tud prepovedani se mi zdi, in zato so policaji tud rekli, da ga niso lovili, da so s sebe skušali oprat krivdo, ampak so očividci povedali svoje. Če bi policaj takrat rekel, [censored] ga, mulc mi je tokrat ušel, je pa videl da smo tu, tud ne bi bilo konc sveta.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
o kakšnih POGOSTIH dokončanjih ti bluziš......prej kot pogosto se REDKO zgodi, da kdo umre na lovu....moraš pa vedeti, da ti o večini lovov zveš prek TV-ja, ponavadi res samo o takih ko je smrtna žrtev ali pa če je dogodek ful zanimiv in to zato da se novica dobro prodaja...tko, da ne bluzi več, ker smo vsi dojeli kaj hočeš povedati, vendar se s tabo velika večina ne strinja.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Da ti en zbije mamo in ****** in da ga nikoli ne dobijo. Me zanima kako pameten in glasen bi bil takrat. Mulca bi moral ze v prvem ovinku zrinit s ceste, tak bi moral biti davek ce se igras ravbarje in zandarje.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:

Ali se potem strinjaš z mano, da bi fant danes še živel, če se policaj ne bi spustil v lov za njim?

A se ti zavedas da ce mulc nebi krsil pravil in se odlocil celo pobegnit da sploh nebi prislo do lova?
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:

Ali se potem strinjaš z mano, da bi fant danes še živel, če se policaj ne bi spustil v lov za njim?

A se ti zavedas da ce mulc nebi krsil pravil in se odlocil celo pobegnit da sploh nebi prislo do lova?
Res je. Mulc se je odločil, kot se pač je in pobegnil. Saj nisem rekel, da je ravnal prav. Ampak še vedno mislim, da bi bil mulc danes še živ, če se policaj ne bi pognal za njim. Se strinjaš ali ne?
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:

Ali se potem strinjaš z mano, da bi fant danes še živel, če se policaj ne bi spustil v lov za njim?

A se ti zavedas da ce mulc nebi krsil pravil in se odlocil celo pobegnit da sploh nebi prislo do lova?
Res je. Mulc se je odločil, kot se pač je in pobegnil. Saj nisem rekel, da je ravnal prav. Ampak še vedno mislim, da bi bil mulc danes še živ, če se policaj ne bi pognal za njim. Se strinjaš ali ne?

Kakšno bedarijo pa sprašuješ?

Naj podam drugačen primer in mogoče bo tista tvoja siva celica dojela kaj ti želijo člani na teh x straneh razložiti...
- podjetje se javi na razpis in dobi posel
- podjetje posla ne opravi dobro, zato naročnik vnovči menico/garancijo (npr. zavarovanje dobre izvedbe)
- podjetje se pritoži: saj če naročnik nebi dal ven razpisa mi nebi mogli narediti slabo

Verjemi mi... do gornjega primera sigurno še ni prišlo.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:

Ali se potem strinjaš z mano, da bi fant danes še živel, če se policaj ne bi spustil v lov za njim?

A se ti zavedas da ce mulc nebi krsil pravil in se odlocil celo pobegnit da sploh nebi prislo do lova?
Res je. Mulc se je odločil, kot se pač je in pobegnil. Saj nisem rekel, da je ravnal prav. Ampak še vedno mislim, da bi bil mulc danes še živ, če se policaj ne bi pognal za njim. Se strinjaš ali ne?

Ne se ne strinjam,ker je mulc izzval prvo reakcijo in ne policist.Torej mulc bi se ustavil in bi bil ziv,ker se ni je sprozil reakcijo in se ubil sam.
 
22. jul 2007
1.394
43
48
Kaj pa če..
13.gif
Mulc se pripelje mimo policijske kontrole,.policaj ga začne ustavljati,mulo pa po gasu in pobegne,ker ap je policaj pameten se odloči,da ga ne bo lovil ampak mulo tega ne ve in z polnim gasom ter z idejo v glavi,da ga ne smejo dobiti, izgubi oblst nad motornim kolesom in se zabije v drevo,kandelaber,itd,ter umre in koga boš v tem primeru obtožil policista,ker je takšnega,ustavljal saj mulo pa že ni tak da bi divjal po cesti,ampak so ga policisti prisili v to
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
A se vam sploh še ljubi ukvarjat z omejenim uporabnikom?
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Sej jest te nekako razumem da take ven meces,preko foruma se itak tebi podobni skoz nekaj drkate,ko bi to v zivo razlagal 10im ljudem in ko bi se ti vsi v glavo smejali dvomim da bi se trobil take kretenizme naprej.

da bi bil danes še živ, če se policaji ne bi zapodili za njim .

Točno tako, ne bi imeli se razloga zapodit za njim če bi ustavil, pa pač pogoltnil posledice - malo denarne kazni, mogoče zaplemba motorja za določen čas, kako klofuto od fotra, vsekakor malenkosti v primerjavi z izgubo življenja. Ampak je bil pametnejši kot policija, pa se je šel Ghost Riderja, samo pri teh letih pač nisi pameten in izkušen dovolj, tako da je na žalost nabasal drevo...
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik kontrakarambolmatica pravi:

Kaj pa če..
13.gif
Mulc se pripelje mimo policijske kontrole,.policaj ga začne ustavljati,mulo pa po gasu in pobegne,ker ap je policaj pameten se odloči,da ga ne bo lovil ampak mulo tega ne ve in z polnim gasom ter z idejo v glavi,da ga ne smejo dobiti, izgubi oblst nad motornim kolesom in se zabije v drevo,kandelaber,itd,ter umre in koga boš v tem primeru obtožil policista,ker je takšnega,ustavljal saj mulo pa že ni tak da bi divjal po cesti,ampak so ga policisti prisili v to




To je popolnoma druga situacija. V takem primeru policaj ne bi nosil nobene krivde.

Saj, zakaj pa misliš, da so policaji najprej rekli, da ga niso zasledovali, in šele ko so se pa pojavile mnoge priče, ki so zasledovanje videle, priznali da so mu nekaj časa le sledili, pa ga potem izgubili. No in tud ta druga izjava je v nasprotju z izjavami prič. Le da je teh prič sedaj manj, ker zadnje metre zasledovanja si pač ni videlo tolk ljudi kot prej v desetih km.

Kaj misliš, zakaj policaji spreminjajo izjave, in zakaj poročilo o nesreči še ni zunaj ?

Saj, če mislite, da so policaji postopali pravilno, bi lahko mirne duše rekli : Mulc ni ustavil, pa smo ga lovili dokler se ni sesul. Saj mi nismo krivi. Ampak NE, policaji tega ne priznajo in spreminjajo izjave. .
 
Nazadnje urejeno:

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Peljem se ob 02:00 domov, na Vrhniki se na povsem prazni cesti samo zabliska za menoj lučke, blendanje... In ti praviš da bi jaz lahko pobegnil, če bi me pa s ceste zrinili pa bi bili oni krivi? Hudič no!

Sem ustavil, policist pove tisto, kar že vem - prevozil sem stop znak (ki ga tako ali tako vsi pa sem se tam vozil 2x dnevno). Povem mu da se zavedam prekrška, pa da ni res da niti zmanjšal nisem, sem spustil gas in bil pripravljen na bremzanje, a se ni bilo potrebno ustavljati. Pa da se drugače zavedam nevarnosti križišča ker se dnevno 2x vozim tam in vidim vse mogoče situacije (celo ljudi ki znak spregledajo 100% ker mislijo da je cesta pač prednostna samo ker gre naravnost).

Sem še pihnil 0.0 in lahko noč, pa previdneje naprej mi je zaželel...

Mi ni do reskiranja žživljenja zaradi enega prekrška, pa kolikor vidim, se da naleteti tudi na razumevajočo patruljo...

Ti bi pa gasa pa gremo se policaje&tatove....
bonk.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Peljem se ob 02:00 domov, na Vrhniki se na povsem prazni cesti samo zabliska za menoj lučke, blendanje... In ti praviš da bi jaz lahko pobegnil, če bi me pa s ceste zrinili pa bi bili oni krivi? Hudič no!
Mi ni do reskiranja žživljenja zaradi enega prekrška, pa kolikor vidim, se da naleteti tudi na razumevajočo patruljo...

Ti bi pa gasa pa gremo se policaje&tatove....
bonk.gif

Seveda bi lahhko ušel, pa tudi policaj lahko ne bi šel za tabo (če je pameten in ne želi ogrožat sebe, tebe in druge) . Kar pa ne pomeni, da bi ušel brez kazni, le za kakšnega jurja € bi bilo dražje. Bod prepričan, da bi te dobili tud brez zasledovanja.

Koliko si pa peljel in koliko prekoračil dovoljeno hitrost???
Me veseli, da si naletel na razumevajočo policijo. Jaz ne pomnim, da bi meni kdaj kakšen policaj kakšno kazen spregledal. Enkrat mi je celo v rezervne žarnice gledal, če so vse nitke cele. Kaj misliš zakaj?
Mogoče si imel pa samo srečo, ker so takrat iskali pijane.
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:

Ali se potem strinjaš z mano, da bi fant danes še živel, če se policaj ne bi spustil v lov za njim?

A se ti zavedas da ce mulc nebi krsil pravil in se odlocil celo pobegnit da sploh nebi prislo do lova?
Res je. Mulc se je odločil, kot se pač je in pobegnil. Saj nisem rekel, da je ravnal prav. Ampak še vedno mislim, da bi bil mulc danes še živ, če se policaj ne bi pognal za njim. Se strinjaš ali ne?

stupid-1.gif


Če mulc nebi zbežal bi bil še živ PIKA!
se strinjaš?
grims-1.gif