Makedonski redarji pretepli Slovenca

Duschmanyn

Pripravnik
30. avg 2007
257
0
16
http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20080216_3117668.php

Citat:
Policist, ki pa je bil prisoten v klubu, pa po mnenju g. S. ni hotel napisati zapisnika in ni zaustavil redarja, ki jo je hotel udariti. Eden izmed redarjev ji je tudi zabrusil: "Slovenac, nisi dobrodošao ovdje“.

Neverjetno, kaj se dogaja. Predvidevam, da so dogodki povezani z Kosovom, ampak ne vem s kakšno pravico se makedonci vmešavajo, ko pa imajo za ime države ukradeno od neke pokrajine v Grčiji.

banda
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
ok, sej ne bom komentiral kar si gore napisal

ampak,

Citat:
ampak ne vem s kakšno pravico se makedonci vmešavajo, ko pa imajo za ime države ukradeno od neke pokrajine v Grčiji.

ke čentra??
bonk.gif
 

Duschmanyn

Pripravnik
30. avg 2007
257
0
16
Citat:
Uporabnik zakajaltersuxu pravi:
ok, sej ne bom komentiral kar si gore napisal

ampak,

Citat:
ampak ne vem s kakšno pravico se makedonci vmešavajo, ko pa imajo za ime države ukradeno od neke pokrajine v Grčiji.

ke čentra??
bonk.gif

fyrm ne bo nikoli rm pa če se na glavo postaviš
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Zastonj jih ni fasal, sigurn je bil kej preveč pametn, češpla pa tut.
Ne zagovarjam nasilja, vemo pa tudi nič o ozadju. Tako, da "zgodbi" še precej manjka, da bi bila zgodba...
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
Citat:
Uporabnik Duschmanyn pravi:
Citat:
Uporabnik zakajaltersuxu pravi:
ok, sej ne bom komentiral kar si gore napisal

ampak,

Citat:
ampak ne vem s kakšno pravico se makedonci vmešavajo, ko pa imajo za ime države ukradeno od neke pokrajine v Grčiji.

ke čentra??
bonk.gif

fyrm ne bo nikoli rm pa če se na glavo postaviš

to me niti ne zanima. Zanima me le zakaj tisti stavek na koncu posta, jasno? Ker takole zgleda kakor, da ti provociraš.

pa lep pozdrav
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
P kaj sploh hodite v te cigu migu balkanske plemenske združbe, ki se začnejo takoj za našo mjo? A ni nič drugega na svetu, kot bivša Juga (vključno s Hrvaško)?
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Zastonj jih ni fasal, sigurn je bil kej preveč pametn, češpla pa tut.
Ne zagovarjam nasilja, vemo pa tudi nič o ozadju. Tako, da "zgodbi" še precej manjka, da bi bila zgodba...

p mojem itak ni bil pravi slovenec, verjetno čefur......zgleda, da v slo se ga vsi bojijo, dtam pa so ga nabunkali, ko je mel gobec
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Nikoli nisem bil nestrpen do drugih pod pogojem da niso bili oni nestrpni do mene.
To kar se pa zdej dogaja južno od Kolpe je pa višek. Ne kupim več nobenega njihovega proizvoda (al je to HR, BIH, SRB, ČG, MKD, ALB....). Če mi Slovenci ne bi bli take ovce bi vsi mogli bojkotirat njihove proizvode, ampak ne. Veselo bomo še naprej hodili k njim na morje, žrli njihov burek in bli prijazni do njih. Zaradi mene se lahko vsi dol med sabo skamenjajo do smrti.
 
Nazadnje urejeno:

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Kdor se hodi dol družit in bratit z jugobalkanskimi primitivci, se nima kaj čuditi, da se mu to dogaja.

Kako to, da mene v Grazu zveče rni nihče napadel in ozmerjal, da kot Slovenec nisem dobrodošel?
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Točno tako. Res ne razumem. Postali smo samostojna država, se odcepili od Juge, sedaj pa večina ljudi napol doživlja orgazme ob omembi bivših YU republik. Kaj hudiča je tam tako briljantnega? Mogoče občutek, da smo boljši od njih ali kaj?
Sicer pa je vse tole čisto brez veze. Ljudje bodo še vedno rinili na Hrvaško, preplačali svoj dopust, uživali bodo v izjemni prijaznosti domorodcev, pili laško pivo, grizljali gojene grške brancine, se naslajali nad Hrvaticami in vriskali ob one man bandu, ki jim bo zvečer godel dalmatinske oldies goldies. Sanjsko. Ni kaj!
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Točno tako. Res ne razumem. Postali smo samostojna država, se odcepili od Juge, sedaj pa večina ljudi napol doživlja orgazme ob omembi bivših YU republik. Kaj hudiča je tam tako briljantnega? Mogoče občutek, da smo boljši od njih ali kaj?
Sicer pa je vse tole čisto brez veze. Ljudje bodo še vedno rinili na Hrvaško, preplačali svoj dopust, uživali bodo v izjemni prijaznosti domorodcev, pili laško pivo, grizljali gojene grške brancine, se naslajali nad Hrvaticami in vriskali ob one man bandu, ki jim bo zvečer godel dalmatinske oldies goldies. Sanjsko. Ni kaj!
aplauz.gif

Dobro povedano.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Kdor se hodi dol družit in bratit z jugobalkanskimi primitivci, se nima kaj čuditi, da se mu to dogaja.

Kako to, da mene v Grazu zveče rni nihče napadel in ozmerjal, da kot Slovenec nisem dobrodošel?

Ker nisi naletel na pijane jodlare. Sem že doživel to v jodlariji, na srečo nisem bil jaz tarča sovraštva ampak prav tako en slovenec. Malo spijejo pa pokažejo da znajo biti še večji primitivci kot jugosi.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:

Kako to, da mene v Grazu zveče rni nihče napadel in ozmerjal, da kot Slovenec nisem dobrodošel?

Zmerjanja se začnejo že v kakšnem nakupovalnem centru. Kaj šele na kakšnih pijandurskih feštah.

Lani na dunajskem letališču kolegu pred mano (malo prehitro je pomolil passport) policajček na okencu zabrusi: Zuruck verdamte slovener!

Skratka pretty shocking.
stupid-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.520
8.963
113
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
P kaj sploh hodite v te cigu migu balkanske plemenske združbe, ki se začnejo takoj za našo mjo? A ni nič drugega na svetu, kot bivša Juga (vključno s Hrvaško)?
zmaga.gif

zmaga.gif
 

Nikola

Zelenc'
20. feb 2008
2
0
1
Hm... no, kot pripadnik enega izmed teh "plemenskih združb", bi ti rad razložil zakaj dosti Slovencev gre na prostore bivše Jugoslavije (katere je bila tudi Slovenija del, do leta 1991). Enostavno zaradi tega, ker jim je tam lepo! Ker so zabave, takšne kot skoraj nikoli ne boš doživel tukaj v Sloveniji, ker so dobro sprejeti, ker je blizu in ker je poceni. Rabiš še kakšnega dodatnega razloga?

Sam vem, da so redarji včasih zelo problematični, ampak ker se je nekaj takega zgodilo v Makedoniji, postavljaš butasta vprašanja. Zakaj so tvoja vprašanja butasta: Zaradi Globala, Trusta, zadnji dogodek v lokalu v Ljubljani... A je to v neki "plemenski združbi"? Zanimivo, eni so tako arogantni, da ne vidijo kako so smotani.

Prepričan sem, da zgodba ni tako enostavna. Če nekdo ne dela težav, varnostniki nimajo opravka z njim.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Z zadnjim stavkom se vsekakor strinjam. Me pa zanima kako dobro bi bil zdaj jaz sprejet, ali pa moj avto? Pa nimam s priznanjem Kosova prav veliko veze.

hint: najbrž bi nekdo jezo sprostil na avtu, če bi imel res veliko smole pa še na meni.

Dodaten razlog: tvoji razlogi + strah jih je iti "ven" (torej izven bivše Juge, ker je že drugi jezik in spet čisto ena peta kultura)